Fazca

Ja se smal celou dobu, Stifler proste dela 90% prcicek:), bez nej by to neslo. Povedena komedie az na nektere pasaze, kde bilancovali, co kdo dela, s kym kdo je, kolik maji deti, takove nevim, proste mi to tam nepasovalo. Proto taky 4*. Nejlepsi asi to jak Stifler vratil Finchovi vsechno i s urokama:D ()

anet71

Dlouho očekávaný, pravděpodobně závěrečný díl téměř kultovní komedie o partičce kamarádů ze střední školy. Kevin, Finch, Stifler, Ozi a Jim – o něco starší, ale pořád stejně zmatení a zábavní. Spousta geniálních scén, kdy se Stifler snaží pomstít partičce středoškoláků, nebo zhulený Jimmův táta, kdy se smíchu opravdu neubráníte. Přesto je zde znát o maličko více romantiky, a taky nostalgie, jako například, když se Oz na večírku vyzná Heather a začne hrát písnička „Sway“, stejně jako v prvním díle na molu :). Soundtrack opět skvělý jako u předchozích dílů. Pokud se chcete pobavit, a zavzpomínat na dobu, kdy jste tuhle partičku poznali poprvé, není co řešit. ()

Ka.Stan

U mě obrovský propadák, ikdyž jsem i něco takového čekal. Veškeré vtípky - dají-li se tak nazvat jsou dělané "na sílu" takže jsem vždy chvíli přemýšlel jesli se alespoň lehce pousmát nebo jen tupě zírat, ve většině případů to byla varianta 2. Po 40ti minutách jsem byl zralý na odchod. Takže mé hodnocení Silných 30% ()

Radas.as

Naprosto nejlepší díl z celé série. Už dlouho jsem se tak nezasmál jak tady. Jedna vtipná scéna následuje druhou atd..Guru vše dílů pan Levenstien opět nezklamal a jeho synek,z kterého se stal zodpovědný otec, také ne. Kdo se rád směje, tak toto je za poslední dobu nejlepší volba z amerických komedií. ()

David_SVK

Jednotka bola super, dvojka ušla, trojka bola viac než super ale na toto nemá nič...Myslel som si že tú pôvodnú zostavu z tých prvých filmoch už neuvidím a preto ma prekvapilo keď som počul o prípravách tohto filmu, no viac ma prekvapil samotný film aj keď neviem či to bolo jeho kvalitou alebo mnou,keď som sa naňho tak tešil.Tak či tak, už dlho som nevidel lepšiu komédiu...toto ma fakt dostalo do tých starých čias... ()

kopcicek

Myslím, že môžem s kľudným svedomím povedať, že toto boli asi najlepšie prcičky. Samozrejme bolo tam občas niečo prehnané a nakoniec morálne ponaučenie, ale tak to sa dalo čakať ako vždy. Ale napriek tomu, všetko ostatné bolo dokonalé, dávno som sa tak nenasmial. Veľká pochvala scenáristom, režisérom, hercom a vlastne všetkým. Tento film jednoducho treba vidieť. A aj tí, čo nemajú radi americké teenagerské komédie, tak verím, že na konci filmu povedia, že už dávno sa tak nenasmiali. Odo mňa určite 5 hviezd!!!!! ()

MrAldridge

Byla to sranda, o tom žádná. Obsazení, které určitě nezklamalo. Ale na komedii a na moji náturu tam bylo trošku moc romantiky a trošku moc nostalgie. Na párty k jointu znám lepší bránicotřasy, ale na večer s novou přítelkyní bych to doporučil. ()

junglebero

Taková pohodovka :-) po přečtených komentářích a možná až přehnaně vysokém hodnocení jsem čekal troche víc... ale to vůbec neva.... scéna se stiflerem, lednicí a skútry pobavila nejvíc a z kina jsem odcházel s přiblblým úsměvem :P ()

RadimRay

Nečekaně povedený reunion, ale nedovedu si představit American Pie na školním srazu po 50ti letech :-) Jako konec série, zdařilá tečka. 80% ()

pav.jumbo

Mě teda přijde, že to nemá kvalit předešlých tří dílů. ano je to sranda, ale absolutně žádná zápletka a celé to je postavené-poslepované z klipů, kdy se zamějete( což je účelem filmu sice) ale všechno mi přijde, že už jsem někde viděl. Seann zase nejlepší, ale mezi slepými jednooký králem, a to jsem fanda serie ()

Zool-B

Nejlepší díl z celé série. A asi snad jediný film, jehož čtvrtý díl je lepší než ty předchozí a zároveň tam hrají stejní herci. Film perfektně navazuje na události předchozích dílů a je maximálně zábavný. Z nostalgie, a také protože jsem se jako budoucí třicátník ve filmu trošku zhlédl, tak 4/5:) ()

prudas2

upřímně klobouk dolů,v dnešní době udělat kvalitní komedii se jen tak nevidí,tato na mě zvláště zapůsobila už jen kůli nostalgii,smál sem se jak das,uvítal bych nastartování další serie,ale bez tech video blbin :) ()

Karel1974

Tento díl si v ničem nezadá s původní trilogií. Je nabitý šíleným humorem a erotikou, která není v žádném případě přehnaně vulgární. Na hlavních představitelích je vidět, že i přes své každodenní starosti mají dostatek pubertálních nápadů, aby zaplnily humorem téměř 2 hodiny filmového času. ()

stepte

Příjemné pokračování, které mě potěšilo. Je to jedno z nejlepších pokračování několikadílných filmů, které jsem viděla. Sranda jako u předchozích dílů. Bylo zábavné sledovat jednotlivé postavy s odstupem času. Nejvíc se mi zatím líbila prvotina Prciček, ale Školní sraz jí perfektně konkuruje. ()

billcarson

Začátek je opravdu neskutečný a bezkonkurenční, jenže potom co Stifler pohnojí chladící box děj i vtipy upadají, bohužel. Konec je opět nadstandartní a Finchova matka nemá chybu. Celkově příjemná oddychovka, která mě osobně nadmíru potěšila 3 a půl. Klidně bych strávil i další díly. P.S. Mr. Lewenstein opět řádí, Hermans Hermits rulez. ()

yennefery

No co si budeme povídat. Vyrůstala jsem na celé sérii Prciček. Ale musím říct, že už dlouho jsem se tak nebavila. Vlastně jsem přímo řvala smíchy a se mnou celý kino. A to už o něčem svědčí. Někdo tu psal, že ze začátku nuda a pak se to rozjede až na Stiflerovo mejdanu. Nemůžu souhlasit, pro mě to mělo grády již od začátku a vydrželo jim to až do konce. Parádní komedie, kterou bych titulovala nejlepší komedií tohoto roku. ()

Charlie519

Sliboval sem si hodně, ale tohle opravdu ne. Nejlepší komedie posledních let. Od začátku do konce nabitá dobrými vtipy. Nečekal sem, že se tvůrcům povede udělat plnohodnotné pokračování s herci z prvních třech AMERICAN PIE. Paráda!! ()

lamerjakcyp

Po třech filmech následujících krátce za sebou v době, kdy točit podobné komedie bylo obrovským hitem, a jen zarytým fandům to nelezlo krkem tady byl odpočinek, který vyplnily čtyři nepříliš dobré "pokračování", které dle mě znesvětili značku "American Pie" tady máme návrat po devíti letech bez Stiflera (bez toho pravého). Tvůrci tohoto filmu se dobře ujali této značky, a vrátili ji dávnou slávu. V kině jsem byl naposledy někdy na první Narnii, poté mi to přišlo "moc peněz za málo muziky", ale tento film mě přinutil zbavit se svého filmového půstu, a nelituji toho. Člověk se baví od začátku do konce, film je tím, co se od něj očekává, a to výbornou komedií, už sice ne teenagerovskou (budeme-li se držet věku postav), ale vtipy pobaví jak puberťáka, tak dospělého člověka. Jediným šrámem pro mě bylo, že se půlka sálu smála v polovině scénky, když už měla přečtené titulky, ale postavy tak daleko nebyly, a já jako docela slušný angličtinář jsem musel též titulky číst. ()

justaboy

U prvních tří dílů série jsem se výborně bavil a tento ze svých předchůdců skvěle těží. Vrácení se k původním hercům byl určitě správný krok, vzhledem k upadající tendenci American Pie. Tento díl mě také pobavil, ale ne bohužel tolik, ale i tak si tento díl u mě zasloužil 4*. Btw. nejlepší scéna je, když Stifler se mstí. :D ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011