drilo

Film v pohode, dobre som sa zasmial a aj cez niektoré hluché miesta a až prehnanú trápnosť dávam 4 hviezdy za celkový dojem. ()

Vrabec7

Podľa mňa jedna z najlepších komédií :-) Po predchádzajúcich trápnych dieloch sa vrátila zase stará partia z prvých troch dielov a bolo to ozaj dobré :-) ()

Foltin

Těšil jsem se na to a nezklamalo. začátek byl velice povedený, ale to vždy v American Pie, potom si to drželo ten svůj průměr, ale 4 hvězdičky si film zaslouží určitě. :) ()

VVee69

Stará klasika :) Zasmiali sme sa, pobavili a film rozhodne nesklamal. Radil by som to určite medzi tie lepšie časti z tejto série. Bolo super vidieť staré známe tváre. ()

Brain32

Nostalgie :-) po trojce (svatba) následoval slet tupých dílů, kterým bych nedal ani 30% ovšem Školní sraz je jiný, navazuje svým pojetím na začátky této série a to se mi sakra líbí! Skvěle jsem se bavil! Stifler je prostě frajer a tady to opět dokázal :-D ()

Lazy87

Konečně návrat ke starým kolejím. Tento díl spolu s prvníma třema prcičkama je ten pravej americkej koláč, to mezi tím je třeba zapomenout. - ()

ogy86

Povinnost pro fanoušky původní trilogie. Film za původními třemi díly nijak nezaostává (možná dokonce naopak) a komu se Prcičky líbily, bude spokojený i teď. Je zajímavé sledovat, co 10 let udělalo s postavami i herci. Takový Stifler a Jim jsou pořád stejní. Nejvíce se změnila asi Mena Suvari, kterou bych téměř nepoznal. Školní sraz je naprosto pohodová oddechovka a po předchozích videopokusech to jsou konečně zase opravdové Prcičky. ()

radek.896

To byl nářez od začátku až do konce. Sice jsem chtěl dát 4*, ale první a poslední scéna mě přesvědčila, abych dal plný počet. Po třech prvních dílech jsem shlédnul ještě pátý a ten stál za nic. Doufám, že už nebudou další díly, protože toto ukončení bylo fakt famozní! ()

Vincencino

Z cele serie melo cenu koukat pouze na 1,2 a na tento "dil".Film hodnotim jako nejvydarenejsi z cele serie, zejmena proto ze po tolika letech obsadily skoro vsechny puvodni herce.Zanr americkych komedii neni zrovna muj salek kavy, ale na relax proc ne. ()

Petunie

Tolikáté pokračování nějaké komedie bývá většinou i největším propadákem, tady ale opak je pravou a tenhle díl je stejně trapně vtipnej jako první. Fak jsem se nasmála ()

Polda99

Na tenhle film jsem se po prvních hodnoceních docela těšil. O to větší je moje zklamání....možná je to mnou a z podobné zábavy jsem už prostě vyrostl...ale prostě se nedokážu bavit u filmu založeného jen na vulgárních vtipech a sexuálních narážkách. Pokud hledáte bezduchý film bez příběhu nebo nějakého smyslu, pak je to film právě pro vás. Abych ale tenhle film přeci jen nezatratil, musím uznat, že oproti předchozím dvou dílům je tenhle přeci jen snesitelnější. Víc než dvě hvězdičky dát ale nemůžu. ()

Aladdin590

Pro lidi co na této sérii vyrůstali nemohl být školní sraz příjemnější zavzpomínání na původní díly. Vtipů bylo dost, většina vtipná, ale obávám se že hlášky které by zlidověly jako v případě původní trilogie tu moc není, jestli vůbec nějaká. A taky je škoda že se zde muselo objevit spousta postav z původní trilogie jen tak aby se neřeklo ( Sherm, Naďa) na úkor například minimálí pozornosti věnované Finchovi. přesto ale velmi povedená příjemná a pohodová komedie. ()

SoTom

Po zklamání z předchozích dílů jsem byl překvapen, velmi mile překvapen. Pobavilo, zasmál jsem se a navíc jsou konečně zpět staré tváře. 8/10 ()

fcapab

1091. komentář k filmu... Má cenu psát něco navíc? Pro nás, co jsme na prvních dílech vyrůstali na střední, je to prostě životní pokračování. Opravdu se povedlo. Jsem rád, že první trilogie (4-7 díl nemá cenu brát v potaz) dostává kvalitní finále a lze nostalgicky, se slzou v oku zavzpomínat. Je parádní, že se podařilo dostat snad všechny z původního dílu zpět před jednu kameru a o to víc překvapí a potěší proměny a návraty některých herců/hereček. Za ta léta jsou některé změny překvapivé a s úsměvem v koutku pusy připomenou, jak ten čas setsakramentsky letí... ()

oli1va

Nečekal jsem mnoho, ale dostal jsem hodně. Film je vtipný a oproti jiným rádoby komediím není trapný. Nejlepší díl série 1 a 2. Ostatní jsem neviděl a ani nechci. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011