doggLV

Veľmi som sa tešil na Reunion a starých známych :D.Jednoznačne najlepšie prcičky a najviac sa mi ľubila scéna s jimmovym otcom a mcpb :D ()

Zemos

Velmi dobrý návrat k prcičkám 1,2,3 . Stifler opět září a nezkazí žádnou srandu. Na můj vkus se ve filmu až moc objevuje Jim , kterého z té bandy jako jediného moc nemusim. Takže více Stiflera , méně Jima ! ()

pacci91

Nikdy jsem nepatřil k fanouškům této pro někoho kultovní série. Zhlédl jsem snad pouze první tři díly. A to snad pouze z jakési společenské povinnosti, abych měl při debatách na základce "co hodit do placu". Ovšem příslib, že se vrátí na scénu ti nejpovolanější, mě naplnil zvědavostí, co z toho bude. A jednou přišel onen večer, kdy jsem potřeboval vypnout a nechat se bavit humorem na nijak vysoké intelektuální úrovni. A rozhodně jsem nebyl zklamán, ovšem ani nijak výrazně u vytržení. Nemohu filmu upřít, že několikrát jsem jsem se smál opravdu od srdce, ačkoliv byla pointa vtipu snadno předvídatelná. Občas se ale naskytly i scény, u kterých jsem si ťukal na čelo, zda si tvůrci opravu myslí, že se divák bude bavit i tímhle. Sečteno podtrženo - film nezklame, naopak příjemně pobaví a až někdy zalehnu do peřin s chřipkou, rád se podívám znova. ()

Zoliis

Cekal jsem že to bude opet takova nostalgie...Ale vysledek me prekvapil!Hlasky a celkove pojeti vyborne...Je sranda pozorovat jak se nekdo nedokaže smiřit s tim že už nepatři do nactilete vekove kategorie :-) ()

Dzandy

Dobrý film. Zážitek z filmu se určitě podařilo umocnit časem - pro mne rozhodující hodnotící aspekt. Romantická komedie připomínající zapomenutý teenagerovský étos a když užívám slovo romantická tak správně, protože rámec filmu je legrace, ale špetka toho citu a srdce tam tradičně jakoby je. Hodně se mi líbilo, že film vlastně ukazuje, že známé postavy mají de facto - víceméně i po těch 13 letech - stejný charakter, což odpovídá mé představě o obecném vývoji věcech lidských v čase. U filmu jsem se smál, herci výborný jak si pamatuji, dialogy super. Chápu, že kdo viděl prci prci prcičky úplně poprvé v pátek a tu samou sobotu se podívá na amrican reunion, tak to asi moc nedocení, nicméně zlý jazykové se tady nechají nazývat prudérní budiž k ničemu :-). Jinak souhlasím s názorem, že nejlepší postava, která to táhne je Stifler. ()

ocypuc

Po dlouhé době komedie, u které jsem se zasmál. Jde vidět že vymizely nechutné blicí scény, a nahradili je vtipné a vcelku důstojné vtipy. Jimův táta naprosto geniální, Stifler jakbysmet. Skvělé pokračování a vyplnění mezery mezi posledníma prcičkama a tím co se Prcičkama jen nazývalo. Skvělé že se sešla celá parta z prvních dvou dílů. Podle prvních dojmů 100 % , časem možná snížím ,ale myslím že je to nejpovedenější díl. ()

LooLaa

„Zničil si jim skútry.“ – „Postříkali nás!“ Konečně se studio Universal dočkalo plnohodnotného pokračování. Až ten pátý díl od poslední povedení trojky, školní sraz, je zcela koukatelný. Nezařazuje se do tuctových laciných komedií, které vídáme denně. Za celou dobu trvání filmu jsem se lekl jen jediné scény. To tehdy, kdy se Jim probouzí polonahý v kuchyni a nic si nepamatuje z včerejšího večera. Žádné kopírování The Hangover a The Hangover Part II se ale nekonalo a já hodnotím Školní sraz slušivými 80 %. Jen doufám, že scenáristi a producenti s American Pie: Reunion zavřou krám a nebudou se snažit o další pokračování. V nejlepším se má přestat! Ať jsou rádi, že jim to konečně vyšlo. ()

Vicctor

Byli jsme spolu s nejlepšími kamarády teenageři v době uvedení první dílu a pouštěli si to na VHS stále dokola,v té době to pro nás bylo naprosto inspirativní :-) Navíc bych řekl,že spousta hlášek naprosto zlidověla,nedokážu si představit lepší "sraz po letech" než to co se jim povedlo se školním srazem ,kdo má na celou sérii (1,2,svatba,školní sraz) stejnou nostalgickou spojitost chápe o čem mluvím :-) pro nás milovníky série naprostá povinnost a úžasná zábava. 1**** ()

viktu

tak to je neskutečně nadhodnoceny pokračování mnohem lepších prvních dvou dílů,ty se mi alespoń trefily do věku,tady už se vůbec nic neděje a vtípky nejsou vtipný,hodnotím z nostalgie. ()

ghrel

Nejhorší to nebylo, ikdyž jsou první díly lepší i u tohoto jsem se dost zasmál. Mé očekávání sice bylo o malinko větši ale celkově je to podařený a velmi zábavný film. Stejně jako u předchozích dílů mě dostávají promluvy o sexu Jimova táty :D Jinak mohu s klidem říct že se tento díl velmi podařil a jako komedie je to prostě asi nejlepší. ()

Mazi23

Váhal jsem nad 4, ale to by bylo jen díky nostalgii. Na trilogii tento díl nemá, ano je uvěřitelnější a jaksi vyzrálejší, jako hlavní hrdinové, a jinak to asi natočit ani nejde, když chceme ponechat herecké obsazení. Nicméně Prcičky byly vždy hlavně o zábavě, jakkoliv vulgární, pubertální či nechutné, a té je v tomto filmu prostě málo. Přesto je to dobrý film, stojí za shlédnutí a je to příjemná zábava. Stejně tak bych se nebránil ani dalším dílům v tomto obsazení, pro scénáristy to však bude tvrdý oříšek, aby se úplně neopakovali, a přitom dokázali alespoň udržet laťku tohoto dílu, když ne navázat na první tři díly. ()

hito

Rozhodne oživenie komediálnych vôd v poslednej dobe. Výborný návrat do obdobia puberty. Čakal som vlažné zneužitie "značky", ale skvelé scénky s nezabudnuteľnými hláškami. ()

Sharkatoor

Původní Prcičky mám rád, ale tohle bylo šíleně dlouhý, vtipy po tisícátý opakovaný a hlavně tomu chyběly koule i když se je tam snažili nacpat každou minutu. Pro mně zklamání desetiletí. ()

parekkoty

Trošku jsem se bál, že z toho bude průšvih jako například u machrů a sněženek po 25 letech. Nakonec je to monžá ještě lepší než povodní, PRAVÉ, prcičky. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011