Lord_Vader

Už jsou příliš staří na to, aby jim šly nějaké studentské legrácky a podle toho to taky vypadá. Ne tento druh filmu se opravdu nebudete koukat proto, abyste vzpomínali, jaké to bylo tenkrát před 15ti lety. Postrádá to nápad i jiskru, prostě nuda. ()

ren0

Co že?.. Nějaký Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg? Ano byla to paráda od začátku do konce bylo fajn zavzpomínat na mé pubertální léta kdy jsem viděl jedničku. tuhle bandu prostě můžu. První tři díly byly hity mého mládí. Od začátku do konce se nenudíte, Stifler nekompromisní frajer co to zase rozbalil jako za starých časů jednu hvězdu za něj a druhou za Jimmového tátu! Školní sraz jak se patří plno trapasu skvělých hlášek a Stiflerova máma.. Nezapomenutelný film! Miluji tuhle nostalgii. ()

lomax

Všichni dobří prcičkáři se vrátili a s nimi přišla nečekaně kvalitní zábava! Hned první scéna mě doslova odrovnala a vysoký komediální standard si snímek drží v celé stopáži. Opravdu příjemné setkání s někdejšími středoškoláky po letech. ()

ES13

Dobrá komedie. Nesmrtelnej Stifler. Pár věcí mi tam vadilo, ale jinak sem si v kině film fakt užila ;) ()

Xawerius

Tak jsem to zkouknul a příjemně jsem se pobavil. Už jsem z toho nechytal křeče do břicha jako před lety z jedničky nebo dvojky, ale fakt to na mě působilo tak nostalgicky, jako bych vzpomínal na kousky naší party. Původně jsem dal 4*, ale při psaní hodnocení jsem to zvedl na 5*. ()

patko7777

Myslím si že táto snímka bola komédiou roku 2012 - osobne som nezažil dávno takú atmosféru, že by sa smialo na plné ústa celé kino - film bol príjemným návratom k starému american pie - zloženie pôvodných hercov a ich terajšie problémy + pripomenutie stredoškolských časov z east great falls bolo naozaj super - niet čo vytknúť - 90% ()

emptyhand

tak ako píšu ostatní - skvelá pohodovka ktorá ale nadchne iba generáciu ktorá zažila prvé tri časti série. Nostalgicky si človek zaspomína...nielen na predchádzjúce filmy ale ja na svoje študentské výstrelky. Ale ako vravia - teraz už sme dospelí :) Gratulujem Stiflerovi ! ()

CrashHP

Partia je späť, opäť pokope a to v plnej zbroji. Perfektná zábava, ktorá vás baví každou jednou scénou. Najviac hviezdil Jimov otec, ten bol v tomto dieli perfektný a pekne opitý, ale to asi všetci. Reunion je film, ktorý si obľúbite, ak máte aspoň trošku zmysel pre humor. Veľmi vydarený diel. ()

Santana80

Konečně důstojné zakončení série American Pie.Po několika nenavazujících dílech se Stiflerovými příbuznými konečně díl na který se dá koukat do konce.Stará parta se vrací o pár let později s novými vztahy a s dětmi,teď jen musí sami dospět.Není to zrovna nejgeniálnější komedie ale je super na příjemně strávený večer.Jen doufám že nebude další pokračování které by sérii mohlo zkazit. ()

DonGiovann

Opravdu skvělý film. A je spíš určen už pro pamětníky, kdy vyšla jednička. Pak právě, jen tehdy, opravdu přijde ta nostalgie a výborná atmosféra. Bavil jsem se celý film a ani jednou jsem se při žádné scéně nestyděl za nějakou trapnost, která člověka provází při pokračováních prvního filmu. Opravdu skvělé zpracování scénáře a hlavně režie, která nechtěla být pouze vykrádačem prvního dílu. Jednička a tento, patří do pomyslného zlatého fondu ;) ()

ceda1987

Nato že většinou filmi které se vracejí po několika letech tak Prcičky Školní sraz nezklamaly. A doufám že to tím uzavřou pač tohle byl hepiend který se vidí málokdy vlastně vůbec :-) ()

axis774

Velmi slabé. Je zde jasně patrná snaha o poslední vzkříšení jednoznačně mrtvé série filmů. Až příliš z té nudy ční snaha vytřískat peníze.... ostatně i předchozí filmy byly dost nuda pro puberťáky... Ps. Často slabé dialogy nešlo vydžet bez posouvání. ()

Annulka

Myslím, že to že som zaspala v polovici filmu hovorí snáď za všetko. Celé to tak trochu zachránili úvodná scéna a známe tváre. ()

Indio

Hrajem na nostalgii a prochází nám to. Proč ne, když znáte historiji tak to dá body navrch plus Stifler to vrátil Finchovi-konečně. ()

MrLucky

U tohoto filmu jsem se velice nasmál nejen díky vtipným scénám,ale taky z velké časti díky filmovému obsazení kdy se vracejí filmové hvězdy z prvních třech dílů v celku zajímavá komedie. ()

Lukeeno

Bavil jsem se solidně a bylo příjemné vidět zase ty stejné a osvědčené ksichty. Zábava trošku utrpěla, ale z nostalgie k původním dílům za 60% + 5% za Jimova fotra a Stifmeistera :) ()

damapo

Nejlepší prcičky, jsou zkrátka nejvíce vtipné. Stifler a celá původní sestava je zase zpátky a velmi jim to svědčí. Kdo měl rád i starší prcičky, tak si myslím, že je to takové hezky nostalgické. ()

beaverkiller

Hodně, ale opravdu hodně slabý odvar prvních třech dílů. Společný maj jen herce, jinak vůbec nic. Moc romantiky a málo zábavy. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011