Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Drunk_Queen

Musím přiznat, že zezačátku stála tahle Partička docela za nic, dokonce přišlo zrušení. Ale po obnovení se všechno zázračně vylepšilo a já se u každého dílu neskutečně bavím. Zkrátka kluci zrajou jako víno a Partička je čím dál tím lepší. Suchánka, Genzera, Sokola a Chmelu v improvizování řídí Daniel Dangl, kterého dost očividně baviči rádi nutí říkat "ř", které Dangl jako Slovák nijak zvlášť nezvládá. Častý smích nad improvizací, kostýmy, špatnou výslovností a nad bůhvíčím ještě mě nutí očekávat další díly a sledovat dál a dáál :). Hlubocí intelektuálové se asi nepobaví, ale já vždycky slzím smíchy. Ano jsem omezenec :D. 95% ()

Slartibarkfast

Ojediněle docela vtipné. Jen kdyby to nebylo tak blbé a plné nesympatických (ne)herců, za něž se divák dost často až stydí. O prvenství v tom, kdo mne nejvíce sere, pak bojují Genzer a Dangl. Když na konkurenčních programech dávají Sex ve městě a Radí vědmy, vydržím se na to dívat klidně i pět minut. 30% ()

Jara.Cimrman.jr

"Kdybyste mohl být odmocninou jakéhokoliv čísla, jaké číslo by to bylo?" Zadejte mi jakékoli téma, dejte mi dvě sekundy na přípravu a já vám předvedu skok přes vyděšeného koně nadél. Na víc nemám a tak musím ocenit tuto čtveřici za jejich schopnosti. Nejsou to sice žádní mistři světa v improvizaci, ale občas trefí do černého a já přežiju i jejich občasné trefy do hnědého. Já zkrátka Partičku nevyhledávám, ale když už na ni přepnu, tak ji zásadně nevypínám. ()

*Elfík*

Pánové, nenechte si rušit zábavu nějakou zcela negramotnou herečkou, která neví, že inkoust se píše s měkkým i. Raději dál pokračujte ve svých nesmírně vtipných, ale občas se stávajíc (hlavně přičiněním Richarda Genzera) až sprostých scénkách. A tleskám tobě, Ondro, jelikož na tebe opravdu nikdo nemá! ()

radomiil

Zavedené relace jako PÁRTYanebBlázni se spouštěčem+Ptačí perspektiva+Co by nikdy neřekl+Fotoalbum+Dva v tom+Reklamace i Čelovka aj. s vlastně celým formátem vysílání,nemají touto sestavou sebemenší chybku apropó výjimečně/poctivě/ podaný CZ humor k opravdovému zasmání,jemuž max. lze vytknout zbytečně častěji projevované vulgarismy pokročilých dílů "druhu vole" od veskrze Géňi,které bych tedy osobně vypípával nebo uváděl v omezené míře:-)ale jinak hustý! ()

• V listopadu roku 2012 splnila televize Prima fanynce Denisce sen, když jí umožnila osobně se setkat s Partičkou. (konvax)
  • Dano Dangl vystupoval i ve slovenské verzi pořadu Partička (od r. 2009). (vojtaruzek)
  • Při hře na téma blázni Richard Genzer vůbec neuhádl zadání "Když všichni sedí - dělá psa". Tato hra nebyla odvysílaná, protože se hrála na letním festivalu, kde Genzer hádal 3 hodiny, načež byla hra ukončena. (DexMASTER094)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj