Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Shaleman

Tak sem to konečně viděl a nejsem ani nadšený ani zklamaný. Občas se zasmějete, občas zase ne. Snad kdyby se "iprovizátoři" věnovali více jeden druhému, aby lépe a rychleji, mnohem rychleji dokázali reagovat na svého kolegu, než se vzájemně trumfovat a snažit se jeden druhého vykolejit či poukázat na jeho chybi, šlapala by zábava na 100%. A nebo by taky stačilo, kdyby si tvůrci tu a tam zaskočili k improlize na zápas mezi dvěma teamy nebo alespoň si u pivka pokecali s Duškem, Matonohou či Liškou. Každopádně po trapnějším a trapnějším Tele - Tele a té podivné trapné soutěži na Primě se Suchoš s Geňou dostali k něčemu zábavnějšímu, což sice nestačí k Mr. GS, ale svoji úlohu oddychového večerního pořadu to celkem v pořádku splní. ()

Blz2g

Já vím, na anglickou ani americkou verzi to nemá. Já vím, občas je to příliš křečovité až trapné. Já vím, některé scénky bychom s přáteli sehráli lépe i po lahvi absinthu. Já vím, musím teď napsat nějaké to ale! Některé scénky jsou naopak geniálně zvrhlé. Suchoš je úchyl s oblibou vše svým kolegům komplikovat. S Geňou se můžete smát jeho tuposti. Pohotový Ondra vždy dokáže překvapit. A skvělej magor Igor vám zazpívá. Do toho vám na klávesy něco zamačká extravagantní "muzikant" a bratr slovenského kanibala Marián Čurko. Dangla si nevšímejte.. P. S. (9.3.2012) Tak nám partička zčervenala a taky pěkně zkomerčněla. Nu což, sranda je to pořád. ()

josieaddms

Konečně nějaký docela vtipný pořad. Česká i Slovenská televize nás stále bombarduje různými pořady, které ovšem většinou více člověka nudí, nebo uvádějí do rozpaků díky absolutně příšernému humoru. Partička se trošku tomuto vymyká, ale hodně to závisí od dílu. Igor Chmela a Ondřej Sokol jsou podle mě hodně dobří, a dvojka G & S jsou taky někdy velmi vtipní. Některé díly se nepovedou, to je jasné, ale některé jsou zase dost legrační. V nejhorším alespoň zábavné. Odmítám názor že to je urážení hereckých technik a všeho co herci budovali. Je to docela svěží zábava, občas ostuda, ale u improvizace to tak bývá. Když se vám zrovna trefí do vkusu, myslím že se i zasmějete. ()

Sign

Pro mne naprostá bomba, lepe si účinkující snad už vybrat nemohli, snad jedině bych chápal kdyby tam byl i Izer akorát že nevím místo koho, všeci jsou bombovští komici, já se na ty díly můžu dívat pořád dokola, hlavně když mám špatnou náladu :-) ()

Doski

Super nápad ta improvizace.. Výběr taky dobrý. Sranda skoro každou hru. Nemůžu si pomoct, ale česká se mi líbí víc, než původní slovenská. Jeden z mála současných TV pořadů, které se dají v ČR sledovat. 75% ()

LucyD

Snad jediný pořad na českých televizích, který stojí alespoň trochu za to. Občas se zasměji, není to tak špatné, ačkoliv ne zas tak dobré. Ovšem, tady asi vítězí šílenost nad nějakým rozumným argumentem. ()

RajAthen

Respekt všem druhům humoru, ale já se zkrátka u těch opulentních skečů nezasměji ani náhodou. Skutečně pak nechápu četná ocenění tohoto "zábavného" pořadu... ()

SHA

Zábava, která tomu českému mainstreamu asi chyběla. Rozhodně nechci tvrdit, že se vždycky všechny vtipy podaří, ale to už je riziko improvizace. Z mého pohledu je to tak 20 na 80 - trapný, až vulgární humor vůči tomu inteligentnímu a to se dá vydržet :-) Překvapivé je i to, že Suchánek s Genzerem mi tam nějak výrazně nevadí, ač je běžně moc nemusím... A nejvíc celá show samozřejmě stojí na Ondřeji Sokolovi, který je naprosto okouzlující.. Haters gonna hate :) ()

Brinkley

Viděla jsem pouze jediný díl a ten mě nepřesvědčil, že by byla nutná repetice. Co se improvizace týče, zaujal mě pouze O. Sokol (a to dost možná jen díky svému charisma). O vtipu se tu ale moc mluvit nedá. Kdo ví, třeba za 30 let se na Partičku budou dívat lidé s nechápavým pohledem jako my dnes na Televarieté. ()

danny_21

Kvalitně a zábavně improvizovat to je ošemetná věc. a zavděčit se masám nejde. Ale mě se to LÍBÍ ( většinou ). Po dlouhé době jde o výborný televizní pořad, ve kterém mají všichni 4 baviči svou roli, přesto Ondra Sokol jasně vyčnívá svou pohotovostí. Ať žije Pirtički, kirvi - 80 %. ()

Pathrose

Není to Whose Line Is It Anyway, ani nemůže být, to je jedinečný pořad. Ale česká verze mi protivná nepřišla, naopak. Některé scénky jsou skvěle povedené, některé hodně slabší, ale celkový dojem je dobrý. Bavím se. Nejlepší ze čtveřice je Ondra Sokol. ()

Aleix

Byl bych pokrytec ,kdybych neřekl ,že je to trapná kravina ,kdy ty čtyři magoři už neví coby a prskají na sebe v trapné improvizaci něčeho kdy Genzer furt vykřikuje TY VOLÉ JÁ NEVÍM ....ale já se u toho párkrát i smál a vcelku se bavil nemůžu jinak než dát 50% ()

Reek

Pořad, který máte rádi nebo nenávidíte. Porovnat s originální verzi nemůžu, ale oproti slovenské, naše trochu ztrácí. Ze čtyř „komediantů“ nejvíce září Ondřej Sokol, který se snaží být nápaditý a kreativní. Naopak Genzer úroveň shazuje. ()

Franc1s

Díl od dílu čím dál větší prdel :D Tenhle humor já můžu a s TELE TELE a Česko sodou je to další pořad u kterého nevynechám ani jeden díl. A taky pro mě lepší CZ Partička než tak SK. Ale to je asi věcí názoru. 9/10 když si udrží laťku. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj