Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

papilon395

Ordinuji jako všelék na starosti a smutky. Samozřejmě ne každý den je posvícení, ale talent, vtip a pohotovost čtveřice improvizátorů a jejich hostů vysoce převyšuje běžný průměr. Kdo z nás to umí? Škoda absence Ondřeje Sokola, ten dokázal zvedat a překonávat laťku. Poslední dobou jsem sérii z Primy přestala sledovat. Suchánek svou zdržovací taktikou a otráveným chováním jen irituje. Geňa vypadá vyčerpaně. Asi by to měli zabalit nebo se zamyslet, jak lépe bavit. ()

MFloyd

Ze začátku vtipné, později už jen trapné. Začínám mít alergii na improvizace, je sice super, že si herci (asi) nic nepřipravovali dopředu a okamžitě tam plácnou kde jakou blbost. Samozřejmě, čím větší blbost, tím lepší. Problém je, že to nevydrží dlouho bavit a tak už mě začal pořad spíše nudit a nechápu, jak mohl běžet tak dlouhou v televizi. ()

milwaukee odpad!

Kdyby se tam nevyskytl ten trapný čobol, možná bych uvažoval o jedné hvezdičce. Trapárna, ještě jednou trapárna a do třetice, kupodivu, opět trapárna. ()

papadoce

Česká Partička násobne predčila slovenskú verziu a to po všetkých stránkach. Zatiaľ čo slovenskej by som dal medzi 2 až 3 hviezdy, tak českú verziu vidím tak na 90% a teda 4 až 5 hviezdach. Mojim jednoznačným favoritom je Igor Chmela (jeho humor má hlavu), ale páči sa mi, že každý z protagonistov si našiel tú svoju hru. Výborne sa pritom večer cvičí, okrem momentu, kedy máte naloženú váhu a oni zabijú tak, že od smiechu stratíte silu. To sú vtedy ťažké chvíle. Je to Prima partička. ()

Avarga

Musel jsem to změnit na 5 hvězd... Pánové nemají chybu... Ze začátku se oťukávali, ale teď už je to fakt perfektní parta(tička). Má to na rozdíl od jiných zabavních pořadů opravdu tah, který nepustí od začátku až do konce... Kdo dá odpad je kretén :p ()

mauinka

Tak tohle je pořad u kterého se fakt bavím.Kdyby byly půlky tak dávám ještě k těm **** některý gagy nemaj chybu. Obdivuji improvizaci i když tady to mají páni ulehčené střihem. Příjemné překvapení byla Táňa Vilhelmová. Bravo. ()

Dawe_Holi

Je to skvělá oddechová zábava.... jasně, ne každá scénka je natolik vtipná, ale v celku je to kvalitní podívaná a nejlepší je když Genzer vždycky netuší :D ()

adakraj

Já si nemůžu pomoci, ale mě tento pořad baví. Koukám i na slovenskou verzi a ta mi připadá víc nudnější. Od malička mě baví komici jako je Richard a Genzer a pořád se jim to dařilo i teď. V tomto pořadu je však podle mne nejvtipnější Onřej Sokol nejlíp improvizuje a vtipně vystupuje. Tedy shrnuto pořad je skvělí až na nějaké díly, ale vše se nemůže přeci povést. ()

fordhont

Jelikož se jedná o improvizační show, musím kromě vtipnosti hodnotit i pohotovost těchto vtipů. Občas něco přepadne do trapnosti, no a co. Kdo neriskuje, nic nepředvede. Vždycky se rád podívám. ()

KateW

Česká verze Partičky je skvělá a originální zábava,kterou naše televize nenabízí. Myslím,že to to nejlepší, co v českých zábavných show můžeme najít. Než jsem začala koukat i na tu slovenskou,myslela jsem si,že si česká zaslouží 5*,ale po doplnění vzdělání je to na 3* . PS: Suchánkův humor mnou zůstává nepochopen a chápat ho nechci! ()

transbeskyd

Tentokrát se páni producenti urputně hledající zející díry na našem tv trhu (a že jich je hlavně v té zábavné tvorbě) podle mého docela trefili. I v divotvorném obsazení - mixu profláklých rádobybavičských dinosaurů (Suchoš a Geňa) a nadějných po-bavičů (Chmela a Sokol).Kouzlo okamžiku i nechtěně chtěných záblesků humoru v téhle sebrance ale docela funguje a pokud člověk nečeká od balastu očistěnou předchystanou zábavu do detailu připravených scének, ale prostě se chce na chvíli uvolnit a poškádlit bránici neškodně člověčí večírkovou srandou, tak je na správném programu. A kdo to nedává a hledá v tom něco víc, možná by se měl zamyslet, jestli se nebere až příliš vážně. ()

vaclaw

Někdy jsou scénky sice lehce trapný, ale dost často jsou výstupy protagonistů více než veselé a jejich reakce na nastalé situace jsou leckdy i geniální. ()

ConDar

Nie moc dobrá napodobenina ,,našej" Slovenskej Partičky, keď je počas 20 minút za každou ,,humornou" hláškou dvojzmysel prestáva to byť vtipné.... proste humor sa dá robiť aj vkusne. Dve hviezdičky za nápad alebo skôr odvahu skopírovať takú úspešnú šou, inak nič... som sklamaná ()

Boudyy

Já prostě nemůžu jinak. Již od začátku jsem stálým divákem české Partičky. Navíc když jsem nevynechal ani jednu část a dělám si soukromou top 20 nejlepších scének, tak si myslím, že česká Partička je v mém žebříčku české at´ už seriálové tvorby nebo jakékoliv jiné hodně vysoko. Jde především o to se pořádně zasmát po dni plném všedních stereotypů a práce. A Partička mě rozesměje vždycky. Ne všechny hry jsou pamětihodné, ale v každé části narazíte na jednu nebo více, která vám zůstane v paměti. Berme taky ohled na to, že toto je improvizační show, čili nic není připraveno, v opačném případě si troufám tvrdit, že by byl pořad ještě o něco lepší, kdyby si tato čtveřice mohla scénky připravit dopředu. I tak ale kluci odvádějí skvělou práci a já jsem jim vděčný za mnoho skvělých večerů. ()

angel.CZ

Snad nejlepší zabavný pořad za posledních 20let !! Po politickém harašení s Panem Šimkem. A silvestrovský speciál mě o tom přesvědčil ještě více ! 99% !! ()

greymon

Ze začátku jsem Partičku velmi odsuzoval neprávem, ale teď je to jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. Velmi dobrý improvizační pořad. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj