Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

donnovann

Chtěl jsem dát plné hodnocení ale dostal jsem se k americké verzi (Whose Line Is It Anyway?) a když vidím kam až se dá zajít tak českou partičku řadím mezi lepší průměr televizních pořadů. ()

Tominni

Partička mě opravdu baví a doufám, že ještě dlouho bavit bude. Z mého pohledu nejlepší zábavný tv pořad za posledních x let. Vynikající Ondřej Sokol, velmi dobrý Igor Chmela a oproti Tele Tele i dobří Suchoš a Geňa. Jen tak dál Partičko! ()

Eruzione

Občas pobaví, občas zklame, někdy se chechtám celé minuty, někdy si přeju aby ta hra už skončila. Nahoru-dolu prostě. Většinou však u mě partička zůstává nahoře, navíc si uvědomuju co to musí být vystupovat před publikem a rychle něco vtipného vymyslet. Slušných 80% ()

Elyene

Prosím vyměňte Dangla! Je to hrůza, co tam předvádí, nebo ať alespoň nestopuje scénky v nejlepším... Jinak vtipné, ale už to začíná být slabé a ohrané, škoda. ()

Blenny

Imrovizace má svoje plusy a mínusy. Někdy je to neskutečně trapný, vetšinou průměrný a většinou se jednou smíchy rozpláču. Proč ne. Největší peklo tohohle pořadu je Dangl, protože se vytlemeně směje všemu a pořád. Kolikrát i když není čemu. Šťastný to (i když protivný) člověk. Kdybych se tam všemu takhle zasmál já, dám pět. Takhle je to za dvě jako za celek + jedna navíc za Sokola, protože mi přijde, že ten to má nejvíc takříkajíc v paži, je nejpřirozenější a taky asi nejmíň trapnej. ()

brzozin

Jak je někde Gezer se Suchánkem, je průšvih skoro jistý. Tahle česká mutace relativně zábavné a vtipné slovenské Partičky je ubohou fraškou. Vzpomínám si na mistry improvizace Kaisera s Lábusem v jejich neopakovatelné Ruské ruletě. Toto je jen trapná karikatura. Vata vata vata, sprosťárna, vata vata. Aktéři dokonce sami občas dají najevo svou bezradnost tím, že se doslova dožadují, ať už proboha ten Dangl zazvoní a je tomu trápení konec. ()

Romeroo

Téhle zábavě říkám "proč ne" !? Sice mám někdy chuť vyhodit TV z okna, ale pak si uvědomím, že jednou za pořad se vždy hlasitě zasměji a jsem rázem v klidu. Není to jak už Ti vzdělanější z Vás po přečtení předchozích dvou vět správně pochopili něco po čem bych pravidelně každý týden sáhl, ale je to takové "občas" slušné krmivo. Když má člověk chuť zakousnout něco veselého po čem nemusí vyhledat pomoc záchodové mísy, tak jak se to ve většině případů po shlédnutí našich super TV pořadů děje. ()

thomasnikrs odpad!

Absolutně jednoduchý a neiteligentní humor. Vždy jen když vidím upoutávku na tento pořad, tak mě napadá jedno: banda tupých a rádobyvtipných hovad, kdy se asi jen divák s minimálním IQ musí divit, čemu se ty tupci vlastně smějou? Normální člověk se na to snad ani nemůže dívat. Jsem rád, že se pohybuji mezi lidmi, kteří při přepínání TV programů tento pořad přejedou se zkyseleným výrazem ve tváři. Opravdu si myslíte, že improvizují? Vzpomínáte na Ruskou ruletu s Kasierem a Lábusem? To je srovnání jako kdyby vám čísník na stůl přinesl jídlo a nebo před vás nablil. Asi tak nějak. ()

Mr.nachos

Další odnož bezvadného pořadu, která s nepovedla. Kdo viděl originál musí uznat, že tohle je v porovnání s ním ubohost. Nějak nechápu proč to má takový úspěch. Jediný, kdo za něco stojí je Chmela. Veškeré dámské diváctvo slintá nad Sokolem (sakra proč??) a Genzer se sám pasoval do idiota, který nic neumí a je tam jen proto, že kde je Suchánek, musí být i on. Přiznám se, že konkrétně toto duo už mi je proti srsti, je to pořád dokola to samé a hlavně za každou cenu vtipní, což právě vtipné není. Kdekoliv se objeví, přepínám. ()

MickeyH.

Slabá napodobenina US/UK pořadu "Whose Line is it Anyway?". Od zdejších (ne)herců vím co čekat, ničím už nepřekvapí a hry jsou na jedno brdo. Vtipné na tom možná je, jak jsou blbí a jak je vidět, že hereckého talentu mají opravdu málo (vyjma Sokola, ten snad jediný se tváří jako skutečný improvizátor) a že by je dokázal zastoupit snad každý průměrný divák. Rádoby vtipnost pak dovršují zbytečným puberťáckým humorem místo inteligentního, který já očekávám od takové zábavné show. Podle mě měl tento pořad skončit v nejlepším, protože dřív mě to opravdu bavilo :) ()

Cucina_Rc odpad!

Co to jako má být?! Ruleta po dvaceti letech? Tahle slátanina sprostých a rádoby vtipných scének je ubohou a trapnou imitací toho, co už tu kdysi bylo. Ovšem sázet na osvědčený recept se nevyplácí, o tom by se už tahle k smíchu popukající se čtyřka mohla dávno přesvědčit a né dělat šaška v televizi do penze. ()

kubilov

Jelikož jsem milovník přesně takovéto zábavy, a i když tady spousta lidí naoko takovouto "pokleslou" zábavu nenávidí, věřím, že je to jen přetvářka. Že chtějí vypadat jako strašně moc chytří a na výši, šašci. Suchánek s Genzerem nejlepší český baviči!! ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj