poster

Rychle a zběsile 6

 • USA

  Fast & Furious 6

 • USA

  Furious 6

 • USA

  Fast Six

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 6

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2013, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $160miliónovTržby USA $238,679,850Tržby Celosvetovo $789,952,811Tržby za predaj Blu-ray v USA $74,601,195 //počet predaných kusov 2,990,137Tržby za predaj DVD v USA $55,012,097 //počet predaných kusov 2,887,136║ veru som sa po celkom dobrej ukážke na film aj tešil, lenže čo ako konzument som dostal, v rámci série oproti predošlému dielu to spravilo rázny krok späť, nielenže príbeh bol neskutočná vata, čo by ani nebolo nič nové ale miestami až neskutočne zbytočné ukecaná na to že nebolo skoro na čom stavať, občas nejaký ten heft udrie ale prevažne sa tie tláchačky o rodine už nedali počúvať, rovnako tak báchorka o znovu nájdenej Letty a o tom ako ju znovu dostať do rodiny bola maximálne mdlá, plus k tomu pekne otravovalo keď sa všetci obviňovali za to aká ostala zlá ble ble...., tak som veril že aspoň akcia mi to vynahradí, lenže v tomto smere akoby sa tvorcovia niekde zasekli v béčkových produkciách, hlavne keď ponúkali zrýchlené zábery na frčiace autá aby bolo vidieť že akože fakt valia čo to dá, čo bolo dosť citeľné v daných záberoch, taktiež samotné závody, búračky, nedosahovali správny šmrnc, letiace autá vzduchom nemali ten správny náboj, prišlo to moc samoúčelné, k čomu nedopomohol ani zlý strih záberov, buď bol neprehľadný alebo niektoré sekvencie boli vďaka strihu strašne zle rozkúskované, hlavne pri tých mlátičkách, scéna s tankom mala byť asi akčný vrchol filmu ale nakoniec vyznela nemastne neslane, lebo likvidovanie diaľničných áut v premávke prišlo akurát pekne chorobne zvrhlé, k tomu prišli čerešničky na tortu v podobe skokov hlavných hrdinov z auta na auto, či z jednej strany mostu na druhý, toto fakt prišlo skôr na smiech než aby to bolo v rámci akcie účelové, samotný záver z lietadlom ktoré asi 20minút vzlieta z dráhy(to by musela mať letecká dráha asi 20km), bola podpásovka ako hrom, režisér Justin Lin len potvrdil svoje krásne suché rutinérstvo, zo všetkých Rýchlych a zbesilých častí 3,4,5,6 mu ako tak vyšla len 5. /videl v kine: 45%/ __ moja recenzia(16.6.2013)

 • H34D
  ****

  Rychlá pětka způsobila jedno z nejpříjeměnějších zjevení na poli akčních filmů za poslední roky, a tak není divu, že tvůrci se v dalším pokračování drží úspěšného konceptu zuby, nehty. Rutinní zápletka, vynucený "poslední" job, který je třeba splnit, stará dobrá parta, kladoucí patetický důraz na přátelství přerůstající v rodinu, Dieslova pseudomoudra a svaly The Rocka... Paradoxně do očí b(l)ijící popírání fyzikálních zákonů a nezranitelnost hlavních hrdinů příliš filmu neškodí. Všudypřítomná nadsázka a obrovksá chytlavost akčních scén úspěšně zamezuje těmto excesům, aby vám zkazily královskou zábavu. 8/10(11.7.2013)

 • Flipnic
  ****

  Vůbec nechápu, co proti tomuhle akčnímu filmu někdo něco má...?! Jako střih je právě parádní, je přesně sekanej ve stejnejch intervalej jak v klidných, tak v akčních scénách, takže alespoň při domácí projekci mne osobně vůbec nerušil. Hodně se tam první hodinu kecá a je to takový samozřejmě teenagersky uhozený a trapný. Ale je to kvalitní, rychlý, Dwayne Rock vládne plátnu při každým nástupu, úžasný jsou fighty v metru (ten zápornej "Japonec" je fakt dobrej ... , sakra vždyť to je Joe Taslim z The Raid (2011), díky uživateli/kámošovi RAIMI za upozornění...!! ;-) )) ... závěrečná půl hodina, kterou jsem vůbec nečekal je pak opravdu hodně super. Sice to není tak dobrý jako pětka, ale je to parádní. Možná jsme čekali víc, ale ony ty "Furiousy" nikdy nebyly kdo ví co, jen ta pětka byla ohromným překvapením a té se už nic asi nevyrovná ... Za mě spokojenost.(5.7.2013)

 • JFL
  ****

  Grand Theft Auto meets Expendables v dalším díle filmového seriálu, který už před tolik oslavovanými marvelárnami přišel s konceptem spojení separátních dílů do velké týmovky. – Více v recenzi pro Cinepur.(8.9.2013)

 • Tom Hardy
  ****

  Dynamické, akcí nahuštěné, ale možná až moc o hodnotách a akce občas zbytečně přepálená (je jedna věc, pokud táhnete městem trezor a druhá, když Vin Diesel zaskakuje v letu za Supermana). Vyjma toho je ale zbytek špičkovou ukázkou zábavné hollywoodské atrakce, která dokáže v rámci žánru prodat obě pohlaví. Heist akce každopádně slušela Domově týmu víc a wow efekt je nenávrazně pryč. Na sedmičku se nicméně nejde netěšit (modří vědí proč) a pořád je mi tahle za vlasy přitažená reklama na automobilový průmysl (už pro obsazení) zatraceně sympatická. Více zde.(23.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace