Rychle a zběsile 6

(neoficiální název)

Rýchlo a Zbesilo 6

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2013, 130 min

Slabšie ako päťka, totálne prepálené, ale furt tučná zábava. Plus celkom mi tam fungovali emócie, čo ma teda zaskočilo.(27.5.2013)

• Slasher

O třídu (nebo dvě) slabší zábava než posledně a film, který už absolutně nedává smysl i tam, kde by měl. Akční scény tak zmatečně točený, že jsem na velkém plátně půlku doby nebyl schopen rozeznat co se tam vůbec děje. Jediný větší plus a něco, co to u mě dotáhlo aspoň na slabý průměr, byl jako vždy bývalý atlet a dnes Bůh - Dwayne "Samoan Thor" Johnson, v teď už totálně monstrózní verzi na druhou.(24.5.2013)

• larelay

bla bla bla, bum prask, bla bla, vtipek /vdaka Romanovi akka Velke celo/, bum prask, tresk plesk, bla bla, bum prask tresk plesk fijuuuu aaaaaaaa zuuuuuch, bla bla, potlesk, slzicky a Jason Statham, Toretto, tras sa!(14.1.2015)

Och ola, tak tohle byl sexy bijáček, autíčka, holčičky, chlapečci, akcička, hmm každej si slízne to svoje o tom žádná. Mě osobně nejvíc dostávaly auto honičky a samozřejmě takovej předčasnej ježíšek v podobě fightu Michelle x Gina, mluvím o tom v metru, ten byl těžce stopořovací. Ten druhej na konci stejně jako celá závěrečná mlátička v letadle už byl prožvejkanej, protože rychlej střih a pojebanej zoom zesral víc než by dokázal sloní průjem. Přitom ty dvojice tam byly žurnalový a některý efektky rovněž zlatonosný, ale prostě kamera, ta kamera. Samozřejmě musím ocenit "mostní objetí" Vina s Mišelkou, tohle přesně dělám s holkama každou středu. A samozřejmě Jasonek mezi titulky hodně namlsal...sedmičko rychle pojď k páníškovi.(23.5.2013)

Rychlá pětka způsobila jedno z nejpříjeměnějších zjevení na poli akčních filmů za poslední roky, a tak není divu, že tvůrci se v dalším pokračování drží úspěšného konceptu zuby, nehty. Rutinní zápletka, vynucený "poslední" job, který je třeba splnit, stará dobrá parta, kladoucí patetický důraz na přátelství přerůstající v rodinu, Dieslova pseudomoudra a svaly The Rocka... Paradoxně do očí b(l)ijící popírání fyzikálních zákonů a nezranitelnost hlavních hrdinů příliš filmu neškodí. Všudypřítomná nadsázka a obrovksá chytlavost akčních scén úspěšně zamezuje těmto excesům, aby vám zkazily královskou zábavu. 8/10(11.7.2013)