poster

Rychle a zběsile 6

 • USA

  Fast & Furious 6

 • USA

  Furious 6

 • USA

  Fast Six

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Rýchlo a Zbesilo 6

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2013, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  ***

  Kdyby se vystříhaly záběry, ve kterých Vin Diesel dlouze civí a v hlavě mu šrotuje, co to ksakru v tom scénáři četl, stopáž by se zkrátila o dobrých 90 minut. Zbyly by tak akorát dvě závěrečné, naprosto over the top sekvence (tank, letadlo), které trikaři a akční choreografové přepálili takovým způsobem, že blednou i hranolky v Mekáči. Tady k nim ale chybí ta sladkokyselá omáčka okolo. U "mluvení" jsem spal, u akce se bavil, takže asi tak. Některé hlášky ovšem tesat. 60%(21.5.2013)

 • Madsbender
  ****

  Sebareflexívny nadhľad a ironicky extremizovaný pohľad na kinematografiu atrakcií činí z jednoduchej prvoplánovosti pohodlnú zábavnosť. Navyše pokračuje a ďalej rozvíja identitu značky ako rodinnej série zakotvenej v bezpečnom americkom prístave. Uvidíme, ako dlho to ešte vydrží. 75%(28.5.2013)

 • Boogeyman
  ***

  Mezery mezi skvělými velkolepými akčními scénami jsou poctivě vyplňovány naprostou lobotomizovanou debilitou, která nejenom, že nedává nejmenší smysl, ale navíc se se svými rádoby oduševnělými keci typu "K rodině se nemůžeš otočit zády ani když se rodina otočí zády k tobě." stává nechtěně vtipnou. Prostě klasický kus do této série, co víc chtít.(5.7.2013)

 • castor
  ***

  Bum bum, bác bác.. testosteron bez překvapení!! Prdelky se už tolik nevrtí, o nadupaný tuning až tolik nejde, jen rádoby hlubokomyslné dialogy a jalový scénář zůstávají. Přicházíme už pošesté a doufáme, že si divák dobře uvědomuje, že fyzikální zákony v téhle sérii prostě nefungují, jak by měly. Šustění scénáře je skutečně slyšet na míle daleko, ale asi každý ví, že tu máme popcorn bez mozku, který nikdy moc nedbal na logiku. To ostatní naštěstí zůstává. Justin Lin není žádné režisérské ucho a stejně jako u předešlého pokračování vsadil na kaskadérskou realistickou akci. Takže přesun od akce závodní k akci opravdové (i když samozřejmě přepálené, ale velmi přehledné) znovu baví. Nějaká akční revoluce se ovšem nekoná. Navíc mezi jednotlivými akčními kousky (tvůrci představí i armádní vozový park) musí divák přestát onu matnou výplň. Postav je opět zbytečně moc, některé jsou prakticky nevyužité – všichni tu makají pro starou kámošku a pro vymazání trestního rejstříku. Jenže když jsou trestuhodně nevyužité i ústřední postavy, tak je to problém. Trefným příkladem je Brian, který se vydá na svou osobní misi do vězení – ta ohrožuje jeho další život na svobodě a hlavně, co se posunu v ději, je absolutně nepodstatná. Sečteno, podtrženo: Všechno dobré už bylo v pětce, všechno méně dobré bylo také v pětce, všechno mizerné bylo jakbysmet v pětce. Takže fakt netuším, jestli posedmé stojím o další zadumané pohledy nabušených plešounů do dálky!!(24.6.2013)

 • Adrian
  ****

  ...less sexi, less coherent, more muscle, more family...(27.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace