Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

m.sheila

Po první sérii jsem byla trošku na rozpacích, proč se vlastně pořád dívám, ale druhá mě donutila i přidat hvězdičku v hodnocení. ()

KirstenN

Musím říct, že po pár dílech první série jsem byla celkem rozhodnutá, že se přestanu koukat, ale dala jsem tomu ještě jednu šanci a vyplatilo se. Poté seriál chytil grády a tuhle partičku jsem si strašně oblíbila, hlavně Zooey Deschanel a Max Greenfield jsou boží, ale každá postava má něco do sebe. Nejvíce se mi líbila druhá a třetí série. Uvidíme, co přinese již pátá série. Za mě zatím 80%. Edit: 5. série už tolik netáhne a nebaví, proto snižuji o jednu hvězdu! ()

FIAT 500

Původně tři hvězdičky, po poslední sérii ale musím jít zase o jednu výš, protože jsem se často královsky bavil... Když to vezmu od začátku, tak námět je vlastně hodně dobrý, ačkoliv postupem času trošku předvídatelný v tom smyslu, že se sexy spolubydlící prostě s jedním z chlápků, vzhledově trošku jako vytržených z nějakého katalogu těch, které ve skrytu duše chce skoro každá, musí spustit... A právě řada, kde spolu Jess a Nick nejprve tokají, aby se později mohli rozejít, je tou jasně nejhorší a strašně zdlouhavou... Jak už jsem řekl, v poslední sérii přibylo vtípků, narážek, wtf situací, takže je to zase ten příjemný seriál jako u první a druhé série... Postavy jsou tak nějak vybalancované, nad všemi pro mě nicméně trošku ční Schmidt beze jména, který je skoro dokonalý puntičkář a podivín... Vyložený problém ale nemám ani s jednou z hlavních postav, takže jak už jsem řekl, je to příjemné, místy hodně vtipné, místy hodně trapné, ale pořád to lepší, co se dá v televizi/na internetu momentálně sledovat... ()

mišulka66

Chvílemi velmi vtipné a zábavné... Bohužel chvílemi velmi trapné, že to nezachrání ani hlavní hrdinka Zooey Deschanel. Je fakt, že chvílemi nevkusná a naprosto bláznivá hlavní hrdinka vyvažuje svojí výstředností a jiným smyslem pro humor ostatní, chvílemi velmi slabé herecké výkony... ()

petite fille

je na tom niečo, v prípade určitého rozpoloženia mysle sa na to dá riadne namotať. a to i napriek tomu, že mnohokrát je to len o skupinke šialencov, čo vrieskajú jeden cez druhého. true american. ()

vinc_vega

"Jess Day je nekonvenční a pošahaná dívka," s takýmto opisom by som dokázal súhlasiť. Na jednej strane ma neskutočne irituje a inokedy baví sa na ňu pozerať. Celých 20 minút by som sa však na ňu nedokázal dívať, našťastie jej spolubývajúci sú tiež dostatočne švihnutí a nenudia. Viac ako tri ani náhodou! ()

Nely

Miluju tenhle seriál! Zooey Deschanel mě prostě dokáže pobavit! Umí skvěle zahrát tu trochu naivní dívku, která se nastěhuje ke třem klukům! Seriál hodnotím jako nápaditý, vtipný a rozhodně si u něj dokážu odpočinout. Doporučuji ()

Bonniesgun

Stoosmá varianta na spolubydlení v NewYorku. Ale překvapivě to opět funguje! Šáhlej černoch, metrosexuální ex-tlouštík, indická modelka, nezodpovědnej ztroskotanec a Zooey Deschanel (která je fantastická, ale opět hraje Zooey Deschanel). Prostě to zase klaplo! Mám chuť se přestěhovat do New Yorku a být na pár dní mezi těmito hipstery! ()

2scha

Prej boží serial-povídala manjelka.První díl ušel,a pak čtyři díly,co byly jeden nudnější a zoufalejší než druhej.Už jsem se ani dívat nechtěl,dal jsem ještě jeden před spaním a něco se stalo!Od pátého dílu je serial uplně jinej,vtipnej a svěží.Navíc báječná Zooey. ()

kubilov

I přes jisté dramaturgické potíže je New Girl po čtyřech sériích konzistentní sitcomovou peckou, jejíž některé díly jsou na hranici dokonalosti. Zooey Deschanel a Jake Johnson jsou potom naprosto vynikající postavy. Spousta srandy a vynikajících vtipů. 1. 80% | 2. 90% | 3. 85% | 4. 90% ()

BardDeLune

New Girl je hrozně promarněná šance, on tne námět by asi fungoval, ale nemůže to být postavené jen na Jess (a sem výkyvech Nicka, které rozesmějí). Epizody jsou ve valné většiny opravdu nezáživné a to právě proto, že nemají pořádně co říct a výborná a okouzlující Zooey prostě není na celý seriál dost. ()

Sennhie

To jsem potřeboval. Nemusí to být zrovna přespříliš inteligentní, stačí když mě to pobaví a já se bavil náramně. Je dobře, že se tvůrci vydali svojí vlastní cestou a neokopírovali styl humoru z jiných úspěšných seriálů. Bohužel jak už to tak bývá u těchto typů seriálů, tak velmi brzo omrzí nebo stačí jedna větší přestávka mezi díly a omrzí později. Já jen doufám, že v tomto případě tomu tak nebude. ()

PrincessB

Komedie, u které výbuchy smíchu neočekávejte. Ale pokud máte rádi slaďoulinkatou Zooey (která tu, mimochodem, hraje jednu z nejpodivnějších postav s jakými jsme kdy měli co dočinění) tak si příjdete rozhodně na své. Seriál je ale zdlouhavý, nudný a příběhy už poněkud ohrané. Žádná z postav není ničím extrémně zajímavá (to samé, mám pocit, platí i o hercích). Pokud máte rádi roztomiloučké a miloučké příběhy se šťastnými konci, kdy se všichni obejmou a řeknou si, jak se mají rádi - tohle je seriál pro vás. ()

natalie15

New Girl je bláznivý komediálny seriál, s množstvom totálne "švihnutých" postáv a postavičiek a práve to mu dáva svoje čaro. Zooey je už ako zvyčajne krásna, roztomilá a jej banda spolubývajúcich (naj kamošov) je skutočne fenomenálna (bizardnosť strieda bizardnosť). Proste sa mi to páči. Je to svieže, rýchle, má to šmrnc. 80%. ()

Shadowspark

Tak po zkouknutí dvou řad seriálu to ohodnocuji následovně: Nenechte se odradit pilotní epizodou a některými "slabšími díly", sice vás donutí položit si otázku: "Stojí mi to za to koukat se na takovouhle praštěnost?" ale ručím vám za to, že odpověď zní definitivně "Ano!". Během poloviny první řady si zvyknete a minimálně si budete říkat v vtipném smyslu "Ježíši, co zase blbnou?" a v nejlepším případě (u některých dílů určitě) vás jistě napadne, že s touhle bandou si užijete spoustu legrace. Tenhle seriál je dobrý díky někdy dobře promyšleným vtipným scénám, praštěnému charakteru hlavních postav (hlavně "Jess" - tedy Zooey samozřejmě) a rozhodně ne jenom u jednoho dílu budete pukat smíchy u několika scén a popadat se za břicho, jakmile si na tento seriál zvyknete. ()

red gnome

Jak tak čtu různé komentáře ohledně New Girl, přemýšlím o tom, kolik z hodnotících se dostalo za čtvrtý, pátý díl. Většina skončí u druhého nebo třetího s tím, že je to nemastné neslané, což je škoda, protože od pátého dílu dostane seriál jasné kontury, postavy mají dané vzorce chování a vše šlape tak jak má. Je tu Jess (Zooey), zasněná, důvěřivá a zranitelná, zdatně ji sekunduje Nick (Jake M. Johnson), který mě baví svým neustálým vztekem a kritizováním všeho, co se hne i nehne (dveře atd.). Vlastně si občas myslím, že to táhne Nick, ale ono je to jedno, jako dvojice jsou společně dokonalí. Pak je tu druhá kolej - Schmidt (Max Greenfield) a CeCe (Hannah Simone), kteří k sobě cestu hledají, našli, najdou, ztratí, zapomenou atd. atd. Pravdou je, že postava Winstona už mi trochu nesedí, beru ho jako rozptýlení navíc, které by za mě seriálu moc neubralo. Ale už to tak je a New Girl zůstanu věrný, protože je to seriál, který za to stojí. ()

ellessar01

Tak tenhle serial mi paradne sednul, forky povedene a takovou bandu exotu aby clovek pohledal. Velmi prijemne prekvapeni. Edit: Musel jsem zvysit kvuli Schmidtovi, ktery je ve druhe serii az tak neskutecny magor:D ()