Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

Vxxx

"Zoey Deschanel? Ať je to co je to, to musím vidět!" - a dobře sem udělala.... Tuhle bláznivou Jess prostě musíte milovat :) 5* EDIT 2015 No dobře, poslední dobou kvalita lehce upadá... uvidíme co provedou s novou sérií :) ()

ivishka

Někdy až moc zbytečně a přehnaně veselá Jess mi ale se svou ztřeštěnou povahou zas až tak nevadí. Jako největší mouchu dle mého soudu shledávám především jednoho jejího kamaráda, kterého hraje Lamorne Morris..Nejsem v žádném případě rasista ale tenhle herecký výkon neshledávám ani jako nedostatečný. Pak je tu řada dalších situací, které se asi v běžném životě stát nemůžou ale řekněme si upřímně jaký seriál či film není bez chyby??Každý něco má a berme to s rezervou. ()

Riddick77

Po deseti dílech musím konstatovat, že Zooey Deschanel je zde naprosto bezkonkureční. Vtipná, milá, praštěná, správně naivní - prostě báječná. Vhodně zvolené charaktery a zajímavé vedlejší postavy dávají každému z příběhů tu pravou šťávu. A kdyby náhodou něco nefungovalo, tak je tu vždy Schmidt :-)) 8/10! ()

erased

Nebýt neodolatelné Zooey, pravděpodobně bych se nedostal přes prvních pět epizod, při kterých jsem často neměl daleko od skřípání zuby. A byla by to neskutečná škoda. Nedá se sice říct, že by něčím New Girl vybočovala, ale ten klasický seriálový koktejl více či méně podivných postaviček míchá oproti konkurenci tak akorát. Jejich šílené chování už pro střídmé dávkování nepůsobí nijak prvoplánovitě a nechává prostor i pro kreativitu scénáristů a hlubší prokreslení většiny postav. Nejspíš právě proto, že se zpočátku nedají než nenávidět, působí mnohem uvěřitelněji. Koncem první série už jsem si je však za tónů You Shook Me All Night Long do jedné zamiloval. Druhá série pokračuje ve vyjetých kolejích a napravuje i chybky ze začátků. Konečně tak už všechny hlavní postavy dostávají svou tvář a úlohu. Ve stejném duchu se nese i další sezóna a je příjemné vidět, že tvůrci dokážou ideálně balancovat osobnostní vývoj všech zúčastněných se zachováním toho zlatého jádra, které si mě tak získalo. Navrativší se Coach z pilotního dílu pak konečně vyplňuje tu dosud hodně citelnou mezeru pro macho chlápka a já nakonec neměl ani nejmenší problém se přenést přes to ohrané rozvádění se postav jen kvůli tomu, aby se k sobě mohly znovu vrátit. A ač jsem se tomu dlouho snažil odolávat, nezbývá mi, než New Girl nazvat srdcovkou. Jen už jde na čtvrté sérii poznat, že seriál maličko přesluhuje a po její boží první polovině jede zbytek dílů nejvíc jen na nekonfliktní (ale nadšení prosté) setrvačnosti. ()

ABLABLABLA

Po 9. díle: příjemný odpočinkový seriál, u kterého se výborně zasměju. I ty vtipy mi tam přijdou skvělé, prostě se mi líbí tenhle mírně trapný smysl pro humor. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, snad mě Zooey a její parta kluků nezklame. Konec série 1. série: Jo nechávám ty 4*. Je to lehce nadprůměrný výtečný seriál a doufám, že bude další řada:) 18. 4. 2013 A nakonec tomu dám celách 5*, seriál netáhne jen Zooey, ale jedná se o dokonalou vtipnou souhru všech 5 hlavních postav s kratšími asistencemi dalších hrdinů. Pořád mě to baví a stále se nemůžu dočkat dalšího a dalšího dílu. ()

Mikita

Jess je až moc šílená a ze začátku i málo "ženská", ale to vůbec nevadí. Seriál má docela spád a zajímavé vztahové linky, které jsou ještě neokoukané, svěží. A není to jen Jess, kdo je šílená, ono ani ti 3 chlápci, co s nimi žije nejsou úplně v pohodě. Ale pokud máte rádi pocity přehnané do extrémů a pestré a šílené charaktery, tohle je seriál přesně pro vás. ()

01Zuzana10

Adorkable! Hlásali nespočetné plagáty po celom NYC. Poddala som sa reklame, žiaľ, zatiaľ nie som rovnakého názoru ako promotéri. Zooey mi je veľmi nesympatická ako osoba, postava je divná ale chcem ju vidieť sa vyvíjať. IMHO New Girl rovnako ako Glee u mňa stroskotáva na bezútešnom postrádaní normálnych charakterov a utápajú sa v snahe o rozmanitosť, výstrednosť, aby sa len zapáčili čo najširšej vrstve amerického publika. No 30 min. je tak krátko, že som schopná ich na oddych venovať aj do budúcna. Som zvedavá, čo prinesie sľúbený Justin Long. ()

PogoJoe

Po nudných 4 epizodách přestávám sledovat. Kromě Zooey hrozný casting vocaců bez talentu a špetky charismatu, nudné dialogy, žádné originální nápady. Jestli se seriál zvedne, se spousta lidí nedozví, protože začátek, který má zaujmout a přitáhnout, se nepovedl. ()

togaf

Zooey je krásná a trhlá, ale celý seriál je takový nemastný neslaný. Všechny dějové zvraty se už objevily v jiných (lepších) seriálech, postavy a jejich charaktery taky nejsou nijak extra nové, takže celkově jde o pohodový seriál, který když neuvidíte, nic závažného se nestane. Možná se v dalších sériích stane něco originálního a opravdu vtipného, ale nemám chuť vidět víc jak 1. sérii. ()

sssssycak

Jedna z mnoha novinek letošního seriálového podzimu, která si vede poměrně dobře. Zooey je opradu kouzelná a dokáže vyvážit i ostatní slabší hlavní postavy. Prozatimních 6 dílů mělo střídající kvalitu, od průměrných až po jeden naprosto senzační. V dnešní konkurenci seriálů mě přesto dokázala zaujmout natolik, že jí budu i nadále věnovat mojí pozornost a uvidíme, jestli se seriál ještě zlepší, nebo zůstane ve stojatých vodách. ()

Fanucci

Geniální. Styl humoru oslavující trapnost a bezprostřednost postav mi naprosto vyhovuje. Pilot mě dostal a po asi 20 dílech můžu říct - ne dokonalý seriál, ale určitě na 4 hvězdy. ()

iHyik

Prozatím (17.9.2011) nejlepší seriálový výplod nové televizní podzimní sezóny. Vtipné, chytré, svěží, svižné a zábavné. ()

M.i.k.e

po pilotu zatím zklamání.Nevtipné,místy až trapné.Mužská část hereckého ansámblu hodně nevýrazná a Zooey to zatím nezachránila.Ještě tomu tak dva-tři díly dám.edit : po druhém díle je to ještě horší.Na další už asi nebude síla....40% ()

Gee.Rocks

Je to praštěné, hoodně praštěné... občas přehnané... bože, tahle Jess je šílená. Ale každá postava má něco do sebe. Třeba Nick věčně řve, ale opravdu velmi často. Tihle lidé pobaví... zabaví... chytnou. ()

Vojťas

Po pilotu vzdávám. I když jsou v celém dílu 3 dokonalé vtipy, které vyvolali opravdu záchvat smíchu, zbytek nestojí vůbec za nic a je opravdu až odpudivě trapný, škoda. Zooey je tou zhoubou. ... Doporučuji 2 Broke Girls - přesný opak! ;-) ()