Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

divak84

často mám divný pocit když regulérní filmový herec na počatku kariery přesedlá do seriálu bez padneho duvodu.. zoey hraje opravdu roztomilou. leč dost rychle ohranou figurku, ktera během prvních asi 14 minut vypada fajn ale pak je to o ničem. wyayans v prvním díle bylo asi to nejlepší, pak se vytratil, nahradil ho zatím nejneschopnější afroamericky herec jakeho sem kdy viděl a s nim přišla monstrozni nuda, nic, prazdno, tragedie.. serial ktery opouštím po 2 dilech, z nichž prvni byl solidnich 65% srandy a druhy byl -65%... o ničem, možná pro holky, protože je tam často dirty dancing a singing a takove ty serepetičky... serial podle mě brzy velmi brzy skončí.. je to jedna z největších blbostí a zooey si timhle celkem podraží svoje nohy. není tam absolutně nic k zasmaní. ()

noby

Mám rád Zooey a chyběl mi vyplňovací seriál s krátkými epizodami, tak jsem zkusil New Girl. Přes trochu nemotorné začátky si mě tři zkrachovalci docela získali, naopak Jess mi přišla silně otravná a afektovaně hrající. Naštěstí postupem času se seriál významně zlepšuje, Zooey zahazuje afektované herectví, Jess je maličko menší magor a dokonce i Winston nachází svoji polohu. S koncem druhé série tedy čtyři hvězdy plně zasloužené. ()

MaaaR@

1. série - 4* | 2. série - 4,25* | 3. série - 3,5* | 4. série - 4,5* | 5. série - 3,5* | 4. série - 4* | Výsledné hodnocení - 3,9* ()

jasiska

Keby Jess nehrala Zooey Deschanel, tak je taká šibnutá, že sa celý seriál nedá pozerať. Zooey to však zvláda nejak tak, že mi nielen nevadí, ale sa aj dobre bavím. Inak po čase som si neskutočne obľúbila aj ostatné postavy, ktoré vytvárajú to zvláštne (priam divné :-) čaro seriálu. ()

Mikino00

Celkem slabota, ale suverénně ji táhne Zooey, která je překrásná, úžasná, nejdou z ní spustit oči a roli si evidentně užívá. Mužské trio je slabé a místy trapné, za to kamarádka modelka je velice sympatická. Po pár dílech to vzdávám nedá se nato dívat! ()

Marys

Pilotom som bol nadšený, no keď bol hneď v druhom dieli nahradený môj obľúbený hlavný charakter, celková kvalita v mojich rečiach rapídne klesla. Teraz po pár dieloch sa mi začína dojem zlepšovať, stále sa to drží len na takom, že "v celku sa dá" seriáli. Uvidím po prvej sérii, či ma to bude držať. ()

Sagara

Ani zdaleka nie take zle, ako mnoho hodnotení naznačuje. Hoci som čakal 5* záležitosť, stále som veľmi spokojný. Zoey je úplne dokonalá. ()

Tomyfrok

Jak se již dneska stává tradicí, je základem překousnout prvních pár dílů, aby se vám seriál otevřel a našel si u vás své místo. Zooey Deschanel, kvůli které jsem New Girl začal sledovat, paradoxně není tím nejsilnějším článkem ze sestavy čtyř spolubydlících a jedné kamarádky modelky, které v tomto potrhlém seriálu vystupují. Zpočátku mi to nepřišlo, ale když jsem během tří dnů zhlédl na dvacet dílů, jasně mi došlo, že chci vidět další a těším se na ně. Postavy se zdají na první pohled poněkud jednoduché, jenže opak je pravdou. Každá z nich je poměrně detailně propracovaná a tím pádem přináší do téhle party svoji špetku humoru, který je víceméně dobře vyvážen od toho hloupě pitoreskního až po pořádný sarkasmus. Nedovedu si dnes představit, že by New Girl mohla utáhnout víc než tři čtyři série, ale zatím mě nadmíru baví a jsem mile překvapen, takže směle do červených čísel. (70 %) Zlom přišel bohužel dřív, než jsem čekal. Uprostřed druhé série tak výrazný pokled kvality, že bohužel. (60 %) ()

Ant_Antony

Po pár prvních dílech nutno uznat, že nebýt tam Zooey, tak to lze přirovnat k trapné novácko-primácké pokleslé "zábavě". Zatím převládá zklamání. ()

gocatgo

V druhé sérii musím jít na pět hvězd, protože takovou dávku weirdness už prostě nesnesu. Jo, tohle je seriál mého života! ()

EllienPM

Nová holka Zooey je neskutečně nesympatická a trapná. Celé se to dá přežít jenom díky dvěma fakt pěkným klukům - Damon a Max. Obecně je to dost trapný a nepříliš vtipný. Začátek tragickej, pozdější série za dvě. ()

Lachvos

Podobných seriálů máme tuhle sezónu jako máku po dešti, ale pokud budou stále takhle kvalitní, jen tak dále, já budu nadšen. Opět záleží hlavně na dialozích a hercích, to je v sitcomu to hlavní, dějová linie či zápletky už byly stejně asi vymyšleny nebo použity všechny možné a i tady se výběr o obou těchto kategoriích povedla...a hlavně Zooey hodně dobře :D ()

nikoletkaa

Já miluji Zooey a když jsem zjistila, že tu hraje, neváhala jsem ani vteřinu a okamžitě jsem si musela stáhnout pilotní díl. Očekávala jsem opravdu hodně, ale i přesto mě to neskutečně dostalo! Je to vtipné, svěží a postavy si zamilujete od první vteřiny. Právě seriál získal nového fanouška :) ()

toi-toi

Seriál nie je práve to, čo som od Kasdana očakával, ale je to pozerateľné. I keď asi seriál najlepšie definuje pojem "ňuňuňu" - rádoby milé, detinské, ale v správnej chvíli sa zasmiať na to dá... ()

Strike

Je skoro až pozoruhodné, jak se podařilo dát dohromady takovou sbírku nezajímavých a nesympatických herců, kteří se točí okolo Zooey Deschanel (ona je docela v pohodě).Plus žádné příběhy a mnohdy až trapně vtipy.3/10 ()