Assassin's Creed: Embers

Animovaný / Krátkometrážní
Kanada, 2011, 21 min

Hudba:

Jesper Kyd

Tento animovaný film definitivně uzavře příběh assassina Ezia Auditore da Firenze. Starý Ezio se se svou rodinou usadil v rodné Florencii. Ezio ví, že se jeho čas krátí, ale tahle věc ho netíží. Někdo ho chce totiž zabít. (TwoFace)

Hermi14

O něco lepší než Ascendance, ale zdaleka ne tak dobré jako Lineage. Po příběhové stránce nic moc a ani animace není nijak zvlášť výjimečná. Prostě průměr... ()

odmocnina

"When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it. Many decades would pass before I understood the meaning of all three ... And for the vast and wonderful world that gave us life, and keeps us guessing. Endless affection, mia Sofia. Forever yours, Ezio Auditore." Florencia, 1524. Aj ma zaskočili posledné slová Ezia. Ani neviem prečo. Ale som rada, že nezomrel niekde pri boji s templármi, či s niekým iným a posledné roky svojho života strávil s rodinou. Kopa hodín strávená s hraním a prejdená trilógia s jednou postavou už niečo v sebe má, a proste ... keď to urobíte, a pozriete si tento film do konca, je to také ako keby ste stratili najlepšieho kamaráta. 5* za vďaku vývojárom za skvelo strávený voľný čas, za hudbu, a za to, že vo filme ponechali hlasy z hry. Zaslúžené 5* ()

Adrai

Assassin's Creed je pro mě celkem srdeční záležitost - především pak druhý díl a jeho pokračovaní. Stěží dnes najdete hru, která by měla tak výborný příběh, na kterém si autoři dali opravdu záležet, na kterém je celá hra perfektně postavená a který Vás zabaví na několik dnů (a ne pouze na několik málo hodin jak tomu dnes často bývá). Assassin's Creed dnes ale není pouze hra, jde i o výborné "dodatečné" filmečky, které naprosto úžasně doplňují odehraný příběh - vždy v jiném stylu, vždy v jiném duchu. Embers nádherně (myšleno příběhově, graficky bych byl na třech hvězdách) vykresluje a zároveň uzavírá život Ezia Auditore da Firenze a zároveň nabízí mnoho otázek k třetímu dílu .... Requiescat in Pace Ezio ()

playboy_05

osobně mě trochu mrzelo animované provedení, každopádně jako fanoušek AC a Ezia nemůžu jinak...Requiescat in Pace, Mentore... ()

JohnZ87

Důstojné a dojemné rozloučení s Eziem, který mi za tu dobu strávenou s Assassin's Creed velmi přirostl k srdci. Stejně jako ve hře, i v tomto kraťasu vyniká skvělý dabing a excelentní hudba Jespera Kyda. 85% ()

BlacksharkX

"When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it." Nádhera...Doufám, že se někdy dočkáme hraného Assassína... ()

Amras

Ezio nezklamal. Mohli jsme vidět zakončení jeho života. Upřímně - chybí mi. AC je prostě skvělá herní série. Tento snímek to jen potvrdil. Animace je velmi povedená. Na konci filmečku mi bylo Ezia líto. Fakt. ()

VvV14

Nádherné rozloučení s nejzásadnější postavou všech her Assassins creed. Poučné, důležité a velice smutné. Jen si nejsem jistý zda nebyl Ezio na samotném konci zavražděn. Člověk s jizvou přes půl xichtu mi byl nějaký podezřelí. ()

groz122

Řek bych že film můžou ocenit jen fanoušci slavné herní série. Embers zavírá závoru za ( již ) starým Eziem, který i na skoku svého života (zřejmě s novou kyčlí) je odhodlán stát za svým a odhodit ještě naposledy berle. Leckomu mohli poslední scény filmu vyhnat do očí slzy. Film má originální animaci, kterou sem ještě neviděl snad právě za to a za neočekávaný ukončení života Ezia a dobrý nápad Ubisoftu dávám plno. Requiescat in pace Ezio ... Forever ()

yaqwsx

A je konec. Konec, troufám si říci, jedné z nejzajímavějších postav herního světa. Ezio mi bude chybět. Celá Assassin's Creed série mě uchvátila. Proto jsme se těšil na uzavření jedné dějové linky. Nebylo to tak emotivní, jak jsem čekal. Ale přece jenom tu nějaká melancholie byla. Líbil se mi grafický styl, ačkoliv se vůbec nehodil ke zbytku série. ()

Eilem

Toto kratke ukoncenie u kazdeho fanusika tejto hernej serie musi vyvolat vela vela spomienok na ten cas straveny pri pocitaci. Cloveku sa zda ako keby Ezia poznal cely zivot. ()

Larry12

Zajímavé zakončení Eziova života, které ani nenadchne a ani nezklame. Ačkoliv jako fanoušek herní série, jsem nemohl dát jinak než 5. A teď hurá na Assassin's Creed 3! A tím teď myslím v říjnu! ()

TheNext

Dôstojné ukončenie najlepšieho s najlepším hrdinom v hernej historií (aspoň podľa mňa), Ezio Auditore da Firenze nezabudneme na teba. Nemám čo viac dodať, snaď kto to nehral nech si to určite zahrá. ()

DonBraso

A o tom konci jsem vůbec nevěděl.No nastala doba a musím říct,čekal jsem víc.Asi netřeba říkat,pro fans je to pieta jak dělo.Pro mě je Ezio doopravdy s jedním nejvíc emočních postav v herním byznysu a hlavně herně v té době to byla hra naprosto úchvatná,už díky scenériím Itálie,která musela nejednoho hráče dostat do kolen.Ale vrátím se k příběhu.Ezio jako dědek je stále ve formě a žije si poklidně na venkově.Bohužel animace docela nic moc,ještě horší střih,kde aspoň Jesper Kid jede svojí formu ve formě lehkých tónů.Poslední slova od mistra assasína jsou tím nejlepším.Jako jednohubka dobrá,ale dokázal bych si to trochu jinak představit.Requiescat in pace.70% ()

blondboss

V rámci tejto série a hry ako takej sa dá povedať, že sa jedná o jeden z tých lepších animovaných kraťasov, ktorý pri tejto príležitosti vznikol a v zásade uzatvára život jedného assassina. Celkom dojemné, melancholické s celkom slušnými animáciami, pri ktorých som sa cítil ako v samotnej hre. Aj keď o nej veľa neviem, páčilo sa mi to a určite lepšie ako predošlé kraťasy. 60 % ()

ArMinO

Silný príbeh jesene života Ezia Auditore "Master of Assassins". Neviem, čo na to povedať. Kto hral hru, resp. všetky série, tak toho človeka to chytí za srdce tak ako aj mňa. 90% ()