Učitel Tomáš Majer si zavolá ve škole tři chlapce do tělocvičny, kde jim oznámí, že se je chystá mučit a vytahuje z tašky různé mačety a tyče. Poté všechny nějak napadne. Jednoho střelí, další zmlátí. Poté se probudí ve své posteli. Byl to sen. Z televize se dozvídáme, že Tomáš Majer je skutečně podezřelý z vraždy tří studentů. Sledujeme Majera, který vzpomíná na své působení ve škole. Děti zde byly sprosté a bez jakékoliv autority k učitelům. Novináři sledují paní Majerovou a chtějí jí položit nějaké otázky. Ona zajde do domu, kde naopak čekají sousedé a stěžují si, co vyfasovali za sousedy. Ve škole se okleštěnému učitelskému sboru představuje nový ředitel Halbich. Majer opět vzpomíná na to, jak byl ve škole. Jeden z rodičů romského chlapce si k němu přišel stěžovat, že mu prý mlátí syna. On tedy řekne, že ho mlátit nebude a že mu bude psát poznámky, které pak pošle na město a to rodině sebere přídavky. Otce to samozřejmě zneklidní a náhle otočí a pustí se do svého syna. Do školy přijde inspekce, která řediteli oznamuje, že ministerstvo bude chtít školy tohoto typu zrušit. Tomáš Majer opět vzpomíná. V rádiu hlásí, že na zvláštní škole byla zavražděna jedna učitelka a to pravděpodobně samotnými žáky. Také vzpomíná, jak při vaření děti nasypaly do polévky marihuanu a tu pak snědla i jedna učitelka. Jistý pan Dostál chce, aby se Majer co nejrychleji našel. Posílá jednoho svého muže na radnici, ale tam se dozvídá, že se Dostála už nikdo nebojí a že už nemá takový vliv. Do školy přichází novinářka, která chce psát o zdejších vraždách. Baví se s jednou zdejší učitelkou a říká, že nemůže uvěřit tomu, že by učitel zabil tři žáky, stal se ředitelem a poté na škole ještě rok učil.  Ministerstvo vnitra řeší, zda v případu nedošlo k velkému pochybení policie. Do školy nastupuje nový zaměstnanec, zjišťujeme, že je to muž, který pracuje pro Dostála. Do ředitelny vtrhnou rozzuření rodiče, kteří nejsou rádi, že jejich děti chodí do školy, kde se zabíjejí děti. Kapitán Ševčík jde do nemocnice za mužem, který tady leží ve špatném stavu a chce se zeptat na Majera. Bývalý školník však nechce s policií o ničem mluvit. Ve škole skupinka romských dětí napadne a šikanuje chlapce. Majer si v novinách přečte, že zemřel jeho dědeček. Vzpomíná, jak mu babička říkala, že by se měl policii vzdát. Když je nevinný, tak ho soud osvobodí, ale děda naopak namítal, že v této republice ne. Policie chystá zásahovou jednotku, jelikož si myslí, že Majer navštíví pohřem svého dědy. On se na hřbitově skutečně ukáže a policie si ho všimne. Jemu se však podaří nastoupit do auta a ujet.  Zásahovka ho dojede, zablokují mu cestu a zatknou ho. Zpráva okamžitě proletí všemi médii. Šéf chce po jednom ze svých právníků, Václavu Mádrovi, aby se ujal případu. Jde o velmi mediálně sledovanou událost. Mádr s tím souhlasí a případu se chopí. Do školy nastupuje nová učitelka a okamžitě zjišťuje, jací jsou zdejší žáci. Vulgární a bez jakékoliv autority. Jeden z žáků na ní má sexuální narážky. Manžel jí po práci vyzvedává u školy a mladík má opět nevhodné řeči. Manžel se k němu vydává ale on ho udeří a povalí na zem. Majera ve vězení navštěvuje předseda jedné nacionalistické strany a vyjadřuje mu plnou podporu. Věnuje mu knihu s názvem Pravda o cikánech. Majer knihu vezme a udeří ho s ní. Nastává den procesu. Před soudní budovou jsou velké protesty romů. U procesů vypovídá velké množství svědků. Školník, který byl až do této chvíle v nemocnici také předstupuje. Vypovídá, že všechny ty děti měly zemřít. Nikdo z nich prý netuší co dokážou. Starostce poté vyhrožují muži od Dostála, který je nyní v domově důchodců. Má si prý uvědomit, díky komu je starostka. Starostka vzpomíná na to, jak jí šikanovala skupinka mladých romek, když ona sama byla malá. Poté je také jako svědek u soudu a i ona je na straně Majera… (TV Prima)

rondub

Mně se to jako odpad nezdá, konečně někdo poukázal a nebál se říci jak to tu chodí. Mám s tímto etnikem zkušenosti a z 99,9% špatné. Nějaký čas jsem žil na sídlišti, kde jich byla většina, nebylo o co stát, chovali se úplně stejně jak v tomto filmu. Má sestra učila půl roku na zvláštní škole, poté musela odejít, protože to nedávala, o hodině např.jeden takový začal onanovat, pokřikovali na ni jestli jim nechce provést felaci, samozřejmě použili argot, šikana těch "skutečně mentálně zaostalých, kteří tu zvláštní školu potřebovali", je to tu přesně takové, jak vylíčil film a už jen za ty odpady dávám 5* a kdo to nevidí je slepý. ()

spike.sg odpad!

Nelíbil se první díl ani druhej díl natož třetí. Opravdu, jak musí být obyčejnej divák omezenej, aby tohle mohl kladně hodnotit? Na to mi představivost nestačí. Osobně český filmy nijak nemusím, protože čím dál víc jsou to prostě blbosti bez nápadu, provedení, špetky rozumu. Opravdu tahle trilogie napovídá o úrovni český kinematografie. Máme výborný hokejisty, světově uznávaný odborníky v lékařství, dobrý herce, ale režiséři stojí pěkně za ho**o!!!! ()

Jefrey1994

5 hvězd za to že je tam ukázaná realita nic víc nic míň tento film není ani rasistycký ani nic jiného je to jednoduše realita :) a buď to člověk přijme a nebo ne.A pokud je to podle někoho Nejnáckovější film v dějinách lidstva tak asi nikdy neviděl jak se ti zlí cigáni chovaj na veřejnosti i jinde.. ()

noKOMERZIALL

Ovšem,žádný trhák to není,tady ale nejde o umění.Tvůrce nám chtěl předat poselství,chtěl prostřednictvím filmu sdělit národu,že nelze adaptovat cikány mezi normální lidi.Za vše mluví závěrečná scéna-skupina holčiček zpívá při hudební výchově a najednou se ve dveřích objeví dva malí bastardi ze zrušené základní školy,tím končí štastné mládí děvčat a všech kteří se snaží vychovávat své děti v morální čistotě.Může být kolektiv dvaceti lidí,dejte tam dva bastardy a začne rozklad.cikány prostě nelze INTEGROVAT,Vnímám to jako politický apel.Vždyť to ten film vyloženě křičí do všech stran,že takhle to přece nejde!!! A JE TO PRAVDA!Nebo opravdu nikdo nepochopil KTERÁ BIJE????? ()

goauld odpad!

Neskutečná nuda. Tento snímek mi připomněl takové ty laciné emerické Déčka s věčným "v minulém díle jste viděli". Defacto se vše odehrávalo na bázi "vzpomínek" učitele Majera. Zřejmě to bylo určeno pro ty "zapomnětlivé" diváky aby si dozajista připomněli "o čem to vlastně je". Vypustím-li toto, tak film byl absolutně o ničem. Co se týče zpracování.... na to bych asi použil přirovnání Igora Hnízda, že..... některé filmy se pirátit MUSÍ. Oddůvodnění: protože by to nikdo neviděl, bo do kina je zbytečné na tuto amatéřinu jít a i třeba jen 30kč za to vyhodit. Opravdu nechápu....vlastně chápu - proč lidi na takovýhle srač*ky nechoděj do kina, ale na ulož.to...... A jediný důvod, přoč producenti nezkutečně oddalovali "pustit" tento paskvil na DVD je jenom ten, aby vytřískali alespon něco z těch kin, kde se omylem zatoulalo pár diváků. HNUS,HNUS velebnosti...... Doufám, že taktovýchto snímků se bude rodit co nejméně, bo bych se styděl za českou kinematografii. Hodnocení: -10/10 = -100% ()

Plechovka95 odpad!

97 minut se koukání na toho jak banda policistů honí tlustého Magnuska,pak dění v soudní síni a výjimečně málo sprostých slov. Tento díl byl zbytečnější než druhý a i první (který v sobě měl ještě tu neokoukanost) dohromady. Místo vyvrcholení této trilogie bych to spíš nazvala do třetice mučení diváka. ()

Proky24

Ježiš lidi vy se ptáte, kde přemluvil celebrity? Copak to nechápete, ten film reflektuje to na co se každej večer musíme všichni koukat v televizních novinách. Čert vem špatnou kameru a horší herecké výkony.To na co se v tom filmu díváte je postava člověka, kterej v tom už nedokázal žít a nebudeme si nic nalhávat jednou přijde někdo, komu opravdu vytečou nervy a nějak podobně to dopadne. Ten film nám všem ukazuje v jakým státě žijeme a Magnusek je ten, kdo to vzal a natočil nám to. Tak před tím nezavírejme oči a berme to společensky. Dávám 3 hvězdy protože ten film si to zaslouží. ()

BigMen odpad!

Bože můj Magnusku. Co se děje? Kam až chceš zajít? Nevím co a jak moc jsi dal hercům, ale asi to stálo za to. Sem rád, moc rád, že jsem nešel na tuto sra.ku do kina. Utratil bych peníze a čas a byl bych totálně nasrán, při odchodu ani ne v půlce filmu. A ještě jedna věc. Šikana a rasismus v podobě žáků cikánského původu si Magnusku převedl na rasismus bílé rasy, čímž jsi spáchal trestný čin. A to nejsem cikán a ani nejsem v nejmenším jejich příznivcem. Vše má své hranice. ()

krtson odpad!

Řekl bych,že horší film jsem v životě neviděl.Trapnost a nenápaditost páně Magnuskova je,zdá se,nekonečná. ()

JesseJames37

Tohle je ostuda... Já vím jí vím,, tenhle film nemá mnoho much, on je celá moucha. Ale jak už to psal předchzím dílům a nechci se opakovat, ale takhle se má k filmu přistupovat. Myslýte si že se mi to líbí?? Nevyladěný zvuk, nezkušená režie, nepřitažlivá udba, amatérská kamera a příšerné střihy,,,A to jsou jen hlavní body.Jsem stejně jako vy zvyklý na jiné grády Holywoodských velkofilmů, ale vám ještě nedošo, že tohle je film o nás,, pro nás. Má mapovat situaci nejen jak to chodí na našich školách, v tomto případě jak to chodí u našich soudů. Možná trochu přehnané, ale Magnusek chtěl udeři hřebíčkem na hlavičku a ukázat, jak jsou našesoudy hloupé, prohnilé a jak spravedlnost neumí potrestat viníky a náš stá vždycky potrstá ty kladné hrdiny. Musím říct že v závěru,, kdy rodiče Mayera nesnesou rozsudek a s autem sjedu ze strání mně skutečně dostal a směr jakým se příběh ubíral mně zamrazil,, né proto že je to snad hezky natočené, ale žejemnohdy pravda. Magnusek mněl jako jediný tu odvahu pomocí filmu ukazát situací v naší zemi, ( Při spolupráci filmových prfesiónálů by byl vítěz ) a my mu za to umyjeme prdel odpadem. Každý kdo dá odpad tak sympatizuje z nespraedlností v naší zemi, krizuje klaďase Magnuska a je stím svinctvem spokojenej nebo je to cikán,, nebo s nimi sympatizujete. Ve druhém díle na Mayera Bendig řve, že je vrah, ale sám umlátil člověkka v obchodě a ukradl hodinky... Já dávám pět protože z příběhem co je ve filmu souhlasím, Heslo pravda zvítězí je dávno v p.. a spravedlnost je v naší zemi úplně na hovno a Magnusek to vystihl... 65%. ()

Freakyy

Třeba to něco změní, třeba ne, (ok určitě ne), ale film je to dobrej. Sice efekty příšerný (to je ale v každým českým filmu), ale soundtrack super a konečně hezkej color grading. Příběh je u nás aktuální už delší dobu a dá se tam aji zasmát. Mezi těma českejma hrůzama patří tohle z určitýho hlediska k těm nejlepším. ()