Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

salahadin

Viděl jsem jen upoutávku a už se mi chtělo zvracet...... nebudu hodnotit, nicméně "kvalitu" tohoto dotočného škopku si dovedu živě představit. Ale protože nejsem masochisticky laděný klient blíže nejmenovaných salonů, nevím, proč bych si měl něco takového vůbec představovat.... PS: Mareš ještě žije??? ()

Deimos

TV/// Účinkující 5/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Show 4/10/// +porota mi určitě nevadila, Mareš s Tinou měli naštěstí aspoň ze začátku málo prostoru, na pravidla soutěže jsem byl zvědaví, není tu žádná hvězdná pěchota -okoukaná Tina a ještě okoukanější Mareš, hodně jsem doufal v to, že po výběru soutěžících budou bojovat všichni mezi sebou, přitom spolu soupeřili jen ti u daného kouče, takže měl každý kouč svých 14,7,5,4,3,2,1 soutěžícího, takže se nedozvíme, který kouč vybral nejlépe/// Oproti Superstar je to jiné, možná i lepší, ale v konečném hodnocení méně zajímavé, skoro až nezajímavé v současné době. OK, těm co bylo v době první Superstar 5 let a teď jim je ...náct, tak pro ně to zajímavé bude. Jednak na podobných soutěžích už dlouho vyrůstají (vlastně od malička) a taky je to pro ně zajímavé. Pro dospělého diváka, který má nakoukáno je to velkou ztrátou času. Snad jen dodám že na začátku jsem si vyhlédl jednu favoritku a ta skončila druhá, takže asi nemám tak špatný sluch./// Celkem 41%/// ()

Vančura

Myslím, že televizní produkce na ČSFD nepatří - jednou je to filmová databáze, tak by se toho měla držet. Pak to vede k tomu, že se u profilů podobných komerčních televizních pořadů slejzají nejrůznější hejtři a zaplevelují to tady svými odpady a hejty, asi aby sami sobě cosi dokázali. Jejich obsesivní psychická diagnóza "hejtuji, tedy jsem" se pak projevuje natolik absurdními projevy, jako například tím, že Hlas tu měl hromadu odpadů a komentářových hejtů dávno před televizní premiérou 12. 2. 2012, fascinující. Nikdo to ještě neviděl, ale hejtři měli jasno dlouho dopředu, ach! Myslím, že tito hlupáci vposledku ČSFD poškozují, protože jejich nenávistné plivance a žinantní hejty opticky překrývají skutečnost, že na ČSFD je celá řada nesmírně erudovaných filmových znalců, jejichž komentáře pod profily filmů strčí do kapsy recenze většiny českých placených filmových publicistů. Ale to jsem se nechal unést... Ze studijních důvodů jsem se byl osobně 8. ledna podívat na natáčení Hlasu, abych viděl na vlastní oči, jak takový pořad vzniká. Následné srovnání mé vzpomínky s prvním vysíláním Hlasu v telce mě naplnilo úžasem - to by jeden skutečně neřekl, jakou iluzivní silou televize disponuje a kolik práce kolem toho je, dokud to nevidí naživo. Jen těch lidí, které to živí... neskutečné. Rovněž jsem si vědom, že na tento pořad nelze uplatňovat žádná náročná měřítka - je to čistá komerce, která má svoji cílovku, a nikdo nikoho nenutí na to koukat. Právě proto, že já cílovka tohoto formátu nejsem, nemohu hodnotit výš než jednou hvězdou - podíval jsem se na to jednou a to mi stačilo. A především: Hlas je jen další spin-off Idol série, a to je v kombinaci s okoukanými tvářemi koučů i moderátorů smrtící faktor pro sledovanost, o kterou u tohoto formátu jde až na prvním místě. Jen velký naivka by si mohl myslet, že další pěvecká přehlídka vesnických křupanů s absencí soudnosti i muzikálních schopností spasí jarní podíly Novy na sledovanosti. Ne, fakt nespasí, bude to přesně naopak, a rád se nechám překvapit, pokud tomu bude jinak. Poznámka na závěr: nikdy bych nevěřil, že to někdy řeknu, ale z té zoufalé čtveřice koučů je největším (a vlastně jediným) profíkem Michal David. Je z nich nejstarší, v hudbě se pohybuje nejdéle a studoval hudební konzervatoř. Zbylá trojice Rolins - Vojtek - Rytmus, ech... to přece nejsou žádní muzikanti, to jsou jen komerčně úspěšní designéři zvuku. Nezbývá než si počkat, zda se pod jejich křídly skutečně urodí nějaký talent. Že mám o tom hluboké pochybnosti asi nemusím dodávat dvakrát. ()

kingik

Chtěl bych poděkovat televizi Nova. Dlouho, fakt hrozně dlouho, sháním do své sbírky panenek od Mattela zombie Barbínu Darinu Rolincovou z limitované série. Také jsem zjistil když se přikrčím a dám si kapuci z hřebů přes hlavu je ze mě Rytmus hip hoper. A jaký mám pocit z tohoto pořadu celkově? Nevím co se z toho vyvine, protože se to liší od jiných pěveckých soutěží právě patronací čtyř porotců nad budoucími idoly. Odpad můžu dát později a kdykoliv a je na to moc brzy. Intro zpěváků s anglickou písní bylo mimořádně nepovedené a trapné. Moderátoři šílení, vyhodit je a nedat už jim nikdy žádnou práci, nacpat je do "Mišelinky" tahat pneumatiky, hajzli jedny intelektuálský! 60% ()

Snorlax odpad!

Zřejmě na mě plnou vahou dolehla krize středního věku i rozhodla jsem se připadat si jako pubescent. A jak jinak toho dosíci, než sledováním soutěže určené právě této cílové skupině. A moc mi to pomohlo! Uf, já jsem tak nadšena, že již nejsem puberťák a nemusí se mi tohle líbit. Nevěřím vlastním očím, jukl na mě Majkl David (vzpomínám si, kterak se skromností sobě vlastní někdy počátkem osmdesátých let pravil, že tohle jméno používá, neb se dobře vyslovuje v angličtině - jo, už tehdá na něj číhala celá Amerika - tohle prý ještě neviděli ani tam). Nechci věřit vlastnímu sluchu, všechno to vydává obdobné zvuky, bez rozdílu věku i pohlaví, všechno jsou to prý nadějné talenty. Kvituji s povděkem, že televize má mnoho zázračných knoflíků, kterými se dá tato mentální apokalypsa snadno a rychle zlikvidovat. ()

InJo

Další zbytečná pěvecká soutěž (beztak je to pouze mírně pozměněná SUPERSTAR). Ze čtverice koučů nemám rád ani jednoho, ale i tak je to výrazně méně otravné a otupující než reality show typu HOTEL PARADISE nebo některé české seriálové "perly" (ORDINACE, CESTY DOMŮ aj.). Při sledování tohoto člověk aspoň necítí fyzickou bolest a nemá pocit, že se mu někdo snaží provést lobotomii... 50 % ()

Sinecod

Hodně špatná soutěž, kterou, zvlášť kvůli výběru porotců nemůže brát nikdo vážně. Dara má jeden jediný "hit" který nazpívala jako malá holka a nyní akorát tak plní bulváry tím s kým chodí a nebo, že někoho přejela. Rytmus je prostě řízek, který se prosadil, ale čím, to nevim, protože ehm, Zlatokopky vyjebané??? Michal David je muzikant už dávno patřící do šrotu, který si svou slávu odbyl už v 80 letech a tam by dle mého měl taky zůstat. No a Josef Vojtek, ten to s Kabátama aspoň někam dotáh (haha), ikdyž už dávno poznal, že do světa se nepodívá a že už by se taky neměl tak moc cpát dopředu. Opravdu, už jenom ten Landa (ano ano, ten co ve vidlácích udržuje národní hrdost již od roku 1988) tam chybí. Soutěžící jsou dost nevyrovnaný. Ten kdo zpívat umí už je většinou známý (Markéta Poulíčková) a spoustu těch ksichtů si pamatuju už z první nebo druhý řady Superstar (Nikoleta Spalasová) a nechápu, že jim jedna soutěž nestačí a ti co zpívat neumí, těch je mi líto. Netuším, proč tam ti soutěžící jdou, když všechny ostatní soutěže mluví za své. Jediný kdo je známý a nemusí se za své vystoupení stydět (třeba zpívat na besídce v Zapadlý Lhotě) je akorát Aneta Langerová. Je úplně jedno v jakém hávu soutěž bude, ať si mají křesílka klidně na pérku, vystřelujíc jejich zadnice na stupnici od 50 centimetrů do deseti metrů podle líbivosti, všechno to vyšumí a po nikom ani pes neštěkne. Možná tenhle komentář vyzněl ošklivě a nepřejícně a uraženě, ale pokud je zpěvák takový jaký má být, svojí cestičku si najde a sem si vlastně skoro naprosto jistá, že přes Hlas Československa nevede. ()

Anderton

Oproti Superstar má Hlas tú výhodu, že plevel ostal pred dverami a porota si môže vyberať už len zo skutočne talentovaných ľudí. Takže hodnotiť nápad, prevedenie, alebo výber poroty? No to posledné je asi v našich končinách na show to najhoršie. Pepa Vojtek neustále říká, že je to supr, Darinka je z každého hotová, Michal je proste Michal a Rytmus zase nezvláda svoje ego. Takže suma sumárum tri hviezdy. ()

Frajer42 odpad!

I když opomenu, že tohle už tu bylo mnohokrát na tisíc nebezpečně si podobných způsobů, tak stejně je tento počin zvládnutý naprosto mizerně. Cpát tam tunu medailonků a snažit se za každou cenu hledat dojemný příběh je ubohé, i kdyby to bylo uděláno skvěle, což tady ovšem rozhodně není. Lehce vyměněná porota. Dva naprosto ubozí moderátoři, kteří už mají svoje období slávy definitivně za sebou. A kopec soutěžících bez kapky soudnosti, kteří si myslí, že takhle hloupá soutěž z nich udělá nejhvězdnější hvězdy v celé galaxii. Prosím více pěveckých soutěží už ne. ODPAD! ()

AllShallFall odpad!

Tohle je opravdu z těch největších píčovin absolutní vrchol. Nejlepší je však to, že v křeslech sedí opravdu ti, co jsou na urovní slávy všech celebrit, úplně ta největší spodina. No "úplně" jsem z nich vedle. Míša David..no budiž. Vojtek...také ještě. Ale pička Darinka a cigoš " Rytmus - Řiťhnus" Tyhle dva debilové si nezaslouží ani sedět v tom smradlavém křesle a už vůbec ne rozhodovat o tom, kdo bude mít slávu a kdo ne. ()

mil@n.fanatik

Čekal jsem to upřímně horší. Je to změna, něco jiného, než předchozí - česko hledá superstar, x-faktor, československá superstar.. Ano je to jednoduché, ale aspoň můžu vidět něco nového. Mě to upřímně bavilo a jak už jsem říkal, líbilo se mi, že je to něco nového - porota nevidí zpěváka jak vypadá, ani kolik je mu let, a tak se musí rozhodnout pouze sluchem... Původně jsem se na to včera ani nechtěl dívat, ale jak jsem viděl upoutávku, tak mi právě to, že porota neviděla soutěžící navnadila. A potom jsem nelitoval, bavilo mě to.. Zatím 3*...:-) ()

LoLaa

Kdy Nově konečně dojde, že tyhle soutěže jsou už nějaký ten čas pasé? Co třeba alespoň vyměnit Mareše, Tinu nebo Rytmuse?!! ()

iamek odpad!

Apokalypsa je tady ! Vojtek - Rytmus - Rolinc a Michal David spolu na jednom pódiu zpívají. Mayové měli pravdu ! ()

Lenny.M

A mě se to líbilo, je pro mě už zažité každou neděli večer se dívat na podobnou soutěž. Když zrovna nic nechodí, tak se nudím, takže.. ()

korbitch22 odpad!

Jupí,zase nás několik týdnů bude týden co týden v televizi votravovat další Novácká super pěvecká mrdka,která opět udělá na rok pozdvižení ve skupinkách uječených puberťaček,které si s neutuchajícím nadšením budou den co den pouštet své nové objevy na youtube,se vší vervou a nedočkavostí čekat na další a další výtisk Bravíčka s plakáty svých nových hvězdiček (jejíchž alba se budou za 2 roky dávat k 5tikilovému Arielu zdarma) a nevynechaj jedinej díleček,kde budou moci sledovat konečně zaměstnanou slovenskou dziginu,která dělá ´´ozdobičku´´ ó mocnému Leoškoj a svoje hvězdné slinty zde upíchne Dara ,,bacha dědo,jedu´´ Rollins a nejpodělanější zrádce všech podělaných zrádců,chlapík jenž má písto klacku zlatej prut a sere půl kilový diamanty, Patrik ,,čo tě jebe ty pičo´´ Vrbovský aka Zlatokop Obecný,Vyjebaný.Má cenu to vůbec rozebírat? 0% ()

triatlet odpad!

Už jen ten lingvisticky pomatený název zaslouží odpad. A to nepočítám celou komerční neoriginálnost, rádobyspontánnost a "hvězdnopěchotí" porotu. ()

heyda

Je to jiný systém než u Superstar, takže určitě si to šanci zaslouží. Některé pěvecké výkony mě docela dostaly, většina mě však příliš nenadchla. Navíc mi docela vadí benevolentnost koučů, kteří lezou svým chráněncům nehorázně do prdelky. Když prostě někdo zazpívá falešně jak prase, tak mu to mají říct. V Superstar se kritizoval každý jen trochu intonačně nejistý tón a tady se chválí i ten, kdo to zazpívá kompletně hrozně. ()