Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

ivishka odpad!

Divím se jaký to má úspěch 11% je na takovou sračku nějak moc ne??? Hlavně mi to přijde jako hovadina, že je nikdy předtím ti 4 pitomečci(Michal David mi tak nevadí ale zklamal mě, že se k tomuhle vůbec nechal umluvit asi má málo peněz..)neviděli, protože vždycky to bylo a BUDE o vzhledu. Neříkejte mi, že byste si poslechli album od naprosté šeredy. Třeba se najdou tací ale to nechme na později. Leoš Mareš jako moderátor-znovu?Proč???To jako tahle příšerná země nemá jiného moderátora? Zase nějáká sračka, kterou někde obšlehli takže teď nás tím budou krmit. Díky bohu,že já se na tu televizi tak často nedívám a naštěstí teď ani nebudu mít delší dobu možnost :-). ()

kobejn

No, co k tomu napsat, je to určený hlavně pro ječivé teenky, případně teeny, takže nemá cenu tady mudrovat, co a jak...prostě každýmu co jeho jest...samozřejmě, že je to hlavně o té šou a valný smysl tydle pořady nemaj...nicméně je supr, že to vyhrála aspoň ta, která není typická barbína nebo šampónek, takže kvůli Lence Hrůzové hvězdu navíc a věřim, že díky svý osobitosti neskončí jako většina ostatních, v muzikálech a výprodejích v supermarketech... ()

Laxik

Proč jen hlas Česka a Slovenska (nebo, chtějí-li nostalgičtí Nováci Československa) konečně nezařve: "Tak už DOST!" Jen bych ještě dodal, že jsem už dlouho neviděl pohromadě tolik mizerných zpěváků, kteří ale mají zkušenosti (vlastní kapely, vlastní show atd.). Naposledy když jsem omylem přepnul na udílení cen MTV. Tahle soutěž se sice jmenuje Hlas, ale mezi tou plejádou všech těch superstar se ani jeden hlas neobjevil. ()

Orlau32

To, jak to probíhá mi ani tak nevadí, jako myšlenka, kde jsou všichni ti vítězové (kromě Langerové), Issové, Horvathové, atd, v propadlišti dějin ? Protože je před sebe nechce pustit "stará garda" dokud nezemře ? ()

Naslund

Zatím se mi to líbí víc jak SS. Nejsou tu žádné trapasy, videa o lidech taky nezabírají tolik času, porota musí říct jo, nebo ne a nemůže se tak dobře vyhejbat hodnocení. A hlavně tu není žádný první casting s tragédama. Jen mi přijde trošku kruté, že je teď budou muset porotci pěkně prořezat po tom, co jim všem slíbili, že z nich udělají hvězdy... ale to je chybou poroty. ()

K.I.N.G. odpad!

Česko hledá SuperStar, Česko Slovenská SuperStar, X Factor, Hlas ČeskoSlovenska. Kolik těchto přiblblých "hudebních" soutěží už továrna na sračky Tv Nova vyprodukovala a kolik jich ještě bude?! To si opravdu každý poloimbecil, který měl na základce dvojku z hudebky myslí, že se může proslavit a vydělávat těžké prachy ve světě pop music (nehledě na to, že v českém ani slovenském showbyznysu se v dnešní době vydělávat nedá a všichni končí jako žebráci v zapadlých kulturních domech nebo lokálních minidivadlech a zpívají či hrají za almužnu). Moderátorská dvojice Mareš-Tina je tradiční novácké zlo, k tomu snad ani není potřeba se vyjadřovat. No a čtveřice "umělců", která si vybírá "pěvecké hvězdy" do týmu, ve složení Pepa Vojtek (hospodský rock), Michal David (neidentifikovatelné pazvuky z dob mládí našich prarodičů), Dara Rolins (pop) a Patrik "Rit'mus" Vrbovský (opět pop), tak to je věru katastrofa, protože vybrat tak zoufalé idioty, to chce už opravdu kuráž. Abych to zkrátil, prostě skončit s tím, hned. Zakopat všechno se značkou nebo přívlastkem pop do hlíny, nakopat řediteli Novy prdel a hlavně se poučit z chyb a namísto toho radši nasadit do vysílání nějakou další úchylnou emérickou kriminálku. ()

..Lucas..

Příšerný zpracování, porota taky nic moc, obzvlášť Michal David, ten je z nich nejhorší a průměrný talent. Aspoň, že těch pár dobrejch zpěváků tam je. ()

movieband

Ta 1* je akorát za Vojtka a trochu aj za Davida. Tidle dva to dycky nejak probrali. Neměli jen trapné kecy o tom, jak jim zajistí kariéru (viz. Rytmus), ale mluvili normálně a nejenom, že splňovali tu povinnost porotce (Dara, Rytmus, Michal, Pepa), ale dokázali oživit ty řeči o kariéře taky vtipem a různými zajímavýma vsuvkami. Jinak je to sutěž jak každá jiná. ()

kajas

Koncepce není úplně k zahození, vybírání zpěváků do týmů bylo docela zajímavé. Po několika takových kolech ale přichází typická pěvecká soutěž, ve které jsem vítězku odhadla téměř okamžitě. Moderátorské duo je navíc docela ohrané, a to jsem Mareše měla vždycky ráda. Tak špatné hodnocení si ale "Hlas" přece jen nezaslouží. ()

Beagle odpad!

Americkému originálu jsem dala 4, ale když dva dělají totéž, není to totéž. Pryč s Marešem, vyměnit porotu a pak se můžeme bavit dál. Leda že by divák taky seděl k obrazovce zády, možná i to by dost pomohlo.__Málokdy mě něco tak rozčílí už podle ukázek, ale Hlasu se to povedlo - a sice przněním písničky Set Fire to the Rain od Adele jakýmsi člověkem za souhlasného pokyvování všech 4 porotců. Fuj. ()

berusche odpad!

Pořád mě fascinuje, jak se tady u nás snažíme dělat taky ty super truper realit show, kde emoce, štěstí, úspěch, krása a prachy hrajou hlavní roli. Ale problém je v tom, že kulturní background náš a jiných zemí není stejný. Takže co se líbí jinde, nemusí se líbit u nás. Jsem v první řadě znechucená tím, že z nás dělají pitomce a do TV pustí už asi 150tou podobnou soutěž. Nemluvě o tom, že banda zpívajících udržovaných puberťáků mě v neděli večer neláká o nic víc než jakýkoli jiný den v týdnu. Prosím, apeluji na vás, v těch televizích, už nám to nedělejte, to raději hrajte v osm večer "Chlapci a chlapi". V neposlední řadě bych chtěla poprosit buď někoho, kdo najal L. Mareše, nebo jeho samotného, aby to zabalil - protože Leoši, už si za zenitem, chybí ti vtip, šmrnc a hlavně, už si značně okoukaný. Howgh. ()

hhannie

Lepší než Superstar a jiné pěvecké soutěže, ale pořád ne nej.. Líbilo se mi, že porota nově vybírá opravdu jen dle hlasu, ne podle vzhledu a sympatií. Ovšem už to jde zase s kvalitou dolů.. ()

rakovnik odpad!

Ač to normálně nedělám, píší komentář a hodnocení přes shlédnutím pořadu, protože se nehodlám dívat na modifikaci modifikace jakési soutěže talentů. Opět jedna z trapných show, kde ve jménu vytřískání nějakého kapitálu, hledá se pochybná SUPERSTAR. Bombastická reklama, Leoš Mareš už se tetelí očekáváním nad zbrusu novou, nevídanou soutěží, kde se bude hledat opravdový talent a světe div se, podle hlasu! Bomba! Doufám, že diváci ví, že kromě omáčky okolo se nic nemění a jedná se jen o drobnou úpravu toho, co už tady bylo (několikrát). Jen by někdo měl vysvětlit soutěžícím i porotě, že je to soutěž o HLASe (porotci rádi hodnotí zjev především mladých dívek a někteří soutěžící už prohlašují, že jsou ochotni změnit svůj vzhled kvůli postupu). Abych nebyl nespravedlivý (a pro některé uživatele za vyvrhele), na pár minut tohoto odpadu jsem se podíval. Víc prostě nedám, to nejde. Je mi líto snažících se "superstar". Protože výkony zpěváků nejsou to nejhorší. Nejhorší je porota: Socialistické přerostlé dítě, nějaká Nula, hrající si na tvrďáka, rádoby Barbie, která má v hlavě to, co stejnojmenná panenka a nakonec tvrďácký rocker, který neumí dát dohromady ani jednu kloudnou větu. Ubohý a trapný je samozřejmě i Leoš, který už mě ničím nepřekvapí, jeho výkon je jako obvykle zoufalý. Snad někde na vesnické diskotéce zaujme, ale sem nepatří. Nebo patří, protože celé je to trapné? Asi tak. Pokud se nechcete na toto dívat, stačí vám ranní show na rádiu, kde se Leoš tetelí nad tím, jak to bylo večer fantastické! Je mi líto všech, kdo se na toto dívají. Dívali by se, i když by se to jmenovalo SuperStar, díl 68? Takto jsem pouze obětmi marketingu, protože v této "show" je reklam více, než je samotná délka pořadu. Zajímalo by mě, kolik je let uživateli Phietros či mil@n.fanatik. No, ať si svou show užijí, ještě jich bude určitě celá řada, ať už se budou jmenovat jakkoli. Mají se na co těšit. Každopádně jsem rád, že takových komentářů zde čtu tak málo. Tak snad to s námi ještě není tak zlé. Jinak podle průzkumu se dívaly na první díl převážně mladé ženy, ve věku 15-24 let to byly dvě třetiny diváků... :-) ()

Hennes odpad!

Já nedávám moc rád "odpad", vždy se snažím dát alespoň jednu hvězdu za snahu, jeden dobrý vtip, popřípadě hezkou holku. V tomto případě jdu ale až na dno. Proč nás s něčím takovým stále někdo otravuje. Populární hudba si stejně půjde svým směrem, bez ohledu na to co se tady děje. Čtyři celebrity, které jsou sice mediálně známé, jsou ale opravdu "ti", kteří mají rozhodnout o umění či neumění ? Michal David zblbnul mladé před třiceti roky, dnešní mládež je jinde. Pepa Vojtek je roker a jde si svým směrem, mnoho mladých mu svým zjevem a stylem nemůže nic říct. Rolincová nazpívala jedny "zvonky" a co od té doby ? Ten poslední exot je úplně bez komentáře. Ten má opravdu možná jen rytmus, ale rytmus není hudba. Do toho poblázněné publikum, když někdo zmáčkne svůj "čudl" a všichni hltají proč je chtějí do týmu. Pro pána krále o čem to je, vždyť je to pořád to stejné dokola. Vlastně pardon, dokola se točí teprve až teď, ten kdo chce mít ksicht přes celou obrazovku. ()