Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

FanKalEl

Po čase som si povedal že si to nezaslúži ani tie tri hviezdy. Dúfam že 3 diel nevyjde pretože tento diel pošpinil značku RED svojou suchopárnosťou a nezaújimavosťou. (49%) ()

Whitebeard

Po dopsání týhle recenze jdu založit na facebooku petici za udělení Oskara pro Malkoviche za ty jeho držky. Jeho výkon zvedá úroveň filmu na úplně novej level. No a pak nám tu ti důchodci ve službách CIA, KGB, MI6 a kdo ví čeho ještě lítají po světě a zneškodňujou bombu red merkury. Bavil jsem se slušně. Pár zápletek, zakroucení příběhu a sakum prdum parádní akční komedie, která si nezaslouží míň jak 4*! ()

redwik

Veľakrát to býva tak, že druhé pokračovanie už sa ťažko vyrovná prvej časti, a príkladom je aj RED 2. Síce tu bolo viac hereckých és (Anthony Hopkins bol zlatým klincom), príbehom a vtipnými momentami tento film zaostával. Na druhej strane, veľmi sa mi páčili prechody medzi jednotlivými mestami a potešila ma prítomnosť Neala McDonougha. Bruce Willis - Frank Moses /:/ John Malkovich - Marvin /:/ Mary-Louise Parker - Sarah /:/ Helen Mirren - Victoria /:/ Anthony Hopkins - Bailey /:/ Byung-hun Lee - Han Cho Bai /:/ Catherine Zeta-Jones - Katja /:/ Neal McDonough - Jack Horton /:/ David Thewlis - The Frog /:/ Garrick Hagon - Davis /:/ Tim Pigott-Smith - Director Philips /:/ Brian Cox - Ivan ()

Darckol

Seriózne, scény s Malkovichom sú ozdobou tohoto filmu, uchechtával som sa pri každom jeho pohybe a grimase :) Zvyšné postavy sú neutrálne - niekedy sa pobavíte, niekedy usmejete, niekedy zahanbene sklopíte oči a tvárite sa, že ten film ste nepustili vy. No dobre, Hopkins je druhá výnimka - geniálneho blázna zahral ukážkovo :) 5,5/10 O niečo slabšie ako prvý diel. ()

Pekisan

Bol tam dovod, preco som prestal pozerat Weeds. Proste som sa uz nevydrzal na nu pozerat. Je mi zahada, preco jej dali tolko casu, ked tam vedla nej hraju take charizmaticke esa ako 2tvare Willis, suchar Malkovic alebo jedina sexy dochodkyna Mirren. Tiez mi je zahadou Zeta-Jones. Tu natreli na zlto samoopalovakom, aby akoze hrala rusku spionku. Keby si aspon prizvuk natrenovala. Celkovo ten Red 2 ujde a ak by sa to trosku zintenzivnilo a hlavne skratili Brucove problemy s frajerkou a exfrajerkou tak na 20 percent casu, to by dochodcovia vytreli zrak vacsine "sucasnych" komedii. ()

ludva10

Pokud se na film dívám jako na akční film z doby Smrtonosných pastí ( ač je 2 roky starý ) tak musím říct, že má dost do sebe. Pokud bych se na něj díval z dnešní doby, tak je dost přitaženej za vlasy a spoustu scén vcelku nereálných. Mě to ale nevadí a musím říct - pěkný a Bruce zase tak jak ho známe. ()

Ozzy2

Výborná komedie, hvězdné obsazení, herci si to evidentně užívali a z toho filmu to čišelo.Už jděte s tím srovnáváním do hajzlu, tohle srovnávat s Postradatelnýma může jen vemeno. ()

Kingjiri

Stále žádná velká zábava, ale přece jen o něco lepší než jednička. Akce se mi líbila víc a přišla mi i zběsilejší, výpravu do Evropy jsem uvítal a záporáci byli docela fajn. Jen agenta Hana bych nechal po celou dobu působit jako Mosesova hitmana, protože tak fungoval nejlíp. Stále však cejtim velkej kalkul ze strany tvůrců ve smyslu "hvězdnej casting k úspěchu stačí". Opět bylo nadprůměrný jen herecký obsazení, zbytek osciloval někde kolem průměru, tři silnější hvězdy. ()

tranquill

"Frank je velmi prostý tvor s prostými nároky: zabíjet, sexovat, jíst..." Standardní akčňák s Willisem s nějakou tou hláškou. ()

Razzor_82

"On není mrtvej." Starouškové opět v akci. Seriózní pokračování, které ale nepřináší zcela nic nového. Akční scény jsou úžasné ale ubralo se hodně na zábavě. Jednička dokázala více dějově strhnout. Tady už je to slabší odvar. Rušivé je pak neustálé přeskakování z místa na místo. Hopkins mě celkem zklamal jeho sterilitou. Byeong-heon Lee v bojových scénách výborný. 6/10 ()

BC

Dokonalý John Malkovich a skvělý Anthony Hopkins mají Willise a ostatní jen jako pomocníky a nemůžou poměrně tragický zbytek filmu, a to jak fyzikálně, tak logicky, zachránit. Nedokonalé dílenské zpracování to jen podtrhuje. ()

Black-star

Staří známí jsou zpět.... ale je to prostě jen pokračování. Skvělý Malkovich, opět prkená Parkerová, celkem dobrý Willis a trocha akce a spousta boje za správnou věc. Líbil se mi pan Hopkins - je to prostě borec, ale jinak nic přidaného jen ta dvojka v názvu... jedničky ale vždy zůstanou jedničkami.... 80% ()

Acrobat odpad!

Ako zaostalý, na dnešnú baviacu sa dobu nemoderný chlap, uvažujem nad tým humorom, ktorý sa mi predkladá pri polievaní ľudí kyselinou. U nás (SR) v kauze kyselinári padali slušné tresty, tu je to zopár miliónov pre gýčovú, nevedno ako tváriacu sa našťastie nekomixovú týmovku. Ono, tie náhody, výdrž hrdinov, skákanie v deji na taký komix aj vyzerá. Z tých všetkých má dôchodok u mňa ako fiktívneho ministra práce zabezpečený jedine surreálne brilantný Malkovich a dá sa povedať večný Hopkins. Predlhá dvojhodinovka v dôchodcovskom tempe a Woovej streľby (tie lietajúce, či odlietajúce papiere a laminát a drevo a sklo určite nie je Parisotov nápad) ponúka parafrázu piesne „od Tatier k Dunaju“ na „od Londýna po Kremeľ, dôchodcu si zastreľ.“ Nechýba humor pri zabíjaní, Mirren s M-kovým Barretom (pozri váhu, googluj!), bezproblémový pochod Kremľom..a nechýba ani nákova ako u Bláznivej strely. Tentokrát plní jej rolu akýsi sympatický Kórejec, ktorý príde, rozumej sa zjaví, odnikiaľ, z ničoho. Dôchodcovia v krajine zázrakov to nebudú a tlačenie na pílu, že národ sa smeje na známych ksichtoch pri istej záchrane sveta, kde sa všetko zle podeje a dobré pri chvályhodnom humore pookreje. Neverím, že niekomu pri tých rečiach nie je tak trápne, alebo aspoň sa nezapýri pri Heleninej dvojstreľbe v Lotuse. Iste, samozrejme, no jasné, ale veď v pohode – ide vraj o zábavu. Ale netuším, prečo sa musí zobrazovať takýmto spôsobom, pri ktorom skrátka musím trpieť. (videné 08.11.2013, BDrip) ()

MilesTeg

Není to tak ucelené jako jednička, připadalo mi, že tomu chybí začátek a konec, ale jízda to byla pěkná. Rozhodně se dalo vytěžit víc z "první mrtvoly", třeba sled vzpomínek "To já když jsem poprvé zabil, bylo mi teprv deset..." nebo tak něco. Ale ten trapas s "novou" zbraní si mohli fakt odpustit. ()

Franc1s

Na jednotku to určitě nemá, slabší vtípky (moc jsem jich nepoznal:), pro mě ze začátku pěkně otravná ta Willisova ženská, než jsem si na ni zvykl, sám Bruce mě potěšil určitě víc než v poslední Die Hard. Anthonyho jsem rád po dlouhé době viděl a H.Mirren jako zabiják roku :D Prostě takové nemastné neslané. Jsem zvědav co vymáčknou ze trojky... ()

deLaFere odpad!

Asi dvakrát jsem se pousmál, to je vše. Asi by to měl být film, který si dělá srandu sám ze sebe, ale ani to mu zoufale nejde. Willis s tou jeho nádherou jsou k uzoufání nudní a vyloženě otravní. Chtěl bych mít roli Malkowiche, dělat ze sebe celý film pitomce, vlastně vůbec nehrát a vzít za to prachy. Udělat z tak půvabného stvoření jako je Zeta-Jones pouliční šlapku,to už je umění. Vždy jsem měl rád Willise a k Mirren a Hopkinsovi mám velký respekt, ale tohle?! Něco tak infantilního jsem už dlouho neviděl, dokoukal jsem na to jen proto, že jsem chtěl napsat komentář, což obvykle nedělám, když se na film nedodívám. Po takovýchto skvostech řeším, proč se tohle točí a hle má to tu 70 procent (6.12.2013), takže je to vlastně úspěšný snímek. Buď se na to všichni koukaj sjetý anebo se tu jedná o stejnou infantilnost jako má snímek sám. Těžko se mi vyjadřuje zhnusení, které pociťuji, takže asi víc psát nebudu. ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci