MasterChef

(pořad)

Najväčšia svetová kuchárska šou MasterChef prvýkrát vstupuje na Slovensko a do Česka! Vášeň pre jedlo, odvaha, talent a odhodlanie zmeniť svoj život – to sú základné vlastnosti tých najlepších slovenských a českých amatérskych kuchárov, ktorí budú týždne pod dozorom odborníkov z oblasti gastronómie bojovať o titul MasterChef. Fenomenálnu kulinársku show moderuje známa modelka a milovníčka varenia Daniela Peštová. (oficiální text distributora)

RigorMortis odpad!

Zhrniem to do jednej vety. Ďalší odpadový formát, no to sa od takejto televízie dalo čakať. Partia úbohých cirkusantov, ktorí Gordonovi Ramseymu nesiahajú ani po päty si veselo mastí ego zhadzovaním amatérskych kuchárov a Narkóza s Novou na tomto bahne profitujú. Na konečný verdikt mi bohato stačil jeden jediný diel. ()

donnovann odpad!

Viděl jsem všechny díly americké verze a to s čím přišla Nova to snad ani nemůže myslet vážně. Porotci jsou až k smíchu jak se snaží napodobit americké porotce, když jim něco nechutná tak zbytečně přehrávají, hážou jídlo do koše, plivou z úst zpátky na talíř. Jestli se produkce domnívala že takto arogantní a nesympatická porota zaboduje u diváků obrovsky se spletli. Český MasterChef je prostě jedna velká parodie na Americkou verzi, sice jsem viděl jeden díl ale to mi stačilo k tomu abych si udělal vlastní obrázek kam bude tato RS směřovat. ()

amyth odpad!

Tak nevím, jestli je to myšleno vážně. Má se jednat o soutěž amatérských kuchařů, přitom na ně házejí cizojazičné výrazy (a mnohdy opravdu extra blafy), které většina nikdy neslyšela. Profi výsledků pak mají dosáhnout s pomocí pytlíkových surovin Clever ...... Co se týká těch tří klaunů/kuchařů - ti si pravděpodobně přišli zvednout ego na amatérech které jednou chválí aby je vzápětí dohnali k slzám. Otázka na tělo - kolik pak mají dohromady mišelinek? 0. Stejně jako Polreich - jenže ten si narozdíl od nich nehraje na světového borce č.1 a své rozumy které rozdává dodržuje (a které BTW dávají smysl a rozhodně nevyznívají směšně). Během sledování mě tak napadlo jestli ten přechytřelý slovák taky vaří ve své gastro-zážitkové kuchyni z Clever koření a z Clever rostlinného mléka - jeho specialitou by mohla být Trotlova polévka ()

Havala odpad!

Ale no tak, koho to už zajímá? Jede pátá (myslím) řada Zdenára Pohlreicha a je to pořád milionkrát lepší než tato sračka. Ono neznamená MasterChef v USA a MasterChef v CZ, to je ku*va rozdíl. ()

Aethain

Jak mám rád pořady a soutěže o vaření, tak mě tohle hodně zklamalo, za prvé porotci, děs a bída a za druhé se v tom po třetím díle ztrácím...a za třetí, sice hezká, ale nesympatická moderátorka. ()

kubilov

Ty vole, udělat jakoby televizní reality show o tom, kdo líp vaří už mi přijde fakt extrém. Nejvíc vtipný na tom ale je, jak moc vážně to všichni vlastně berou a jaký se kolem toho dělaj cavyky. ()

peeteno78

Nechápu, jak se do takového pořadu může vůbec někdo přihlásit. Já bych v takovém stresu neuvařil ani vejce natvrdo. A jejich rádoby pomoc tím, že křičí, že vám zbývá deset, pět, jedna minuta a pak ještě odpočítávají deset vteřin do konce... Z toho by se možná i profesionální kuchař po*ral. Takže na jednu stranu obdiv soutěžícím. Ale vaření přeci není jen o tom stihnout to za přesný čas... Důležité je aby jídlo chutnalo a popřípadě i dobře vypadalo vizuálně. Ale jak říká můj táta, stejně to vždycky podělají tím, že tam nacpou samou zeleninu. A na jednu stranu má pravdu. Co je na tom, že dokážou uvařit dokonale vypadající jídlo, když i pytlík bonbonů vás nasytí daleko více... Ale je to daleko lepší než kuchařské reality show s Ramsayem, toho bych asi bodnul tím nožem, kdyby ke mě přišel a řval jak dělám něco špatně... ()

davistercz odpad!

Pardon, ale tohle to je moc. Ten náš národ je jak kopírka.. MasterChef v české verzi? Farma.. česká verze "Kdo přežije"? Co ještě přijde? Faktor strachu po česku? Ach ta nova. ()

DuMonT odpad!

Úbohosť porotcov nemá hraníc, prepáčte ale hádzať jedlo po zemi, alebo podobné prejavy demencie skutočne nepatria do TV, resp. pre slovenskú TV ako stvorené. ()

KOSIC odpad!

No to je kravina, oproti Australské nebo USA verzi, je tohle šílený, porota je možná tak svým chováním na ránu. ()

Doncek

Mě se to líbí, konečně něco na co se dá aspoň trochu koukat od produkce Nova... Neříkám, že to nemá mouchy, snaha z toho udělat top americkou kuchařskou show, je opravdu otřesná. Moderátorka mě tam vůbec nesedí, ale chápu, že tam chtějí mít nějakou kundu, která dobře vypadá, ale jinak vaření rozumí hovno. Porota je sama o sobě zajímavá, v prvních dílech největší drsňáci, v pozdější časti pořadu zase už tolik ne. Musím uznat, že vybrali fakt zajímavé lidi... Tak uvidíme co z toho bude... Jsem strašně rád že je to ještě o vaření a neudělali z toho reality show s té jejich vily. O reklamní stránce se bavit nebudu, bez ní by asi nebyl ani ten pořad... ()

Todd_Hewitt odpad!

Tak vám nevím. Docela jsem se na to těšil, těšil jsem se na to, že to bude možná nějaká úplně nová kuchařská show a ono nic. /5%/ ()

IZFNP

Mastechef som ani zďaleka nevidela celý, len pár posledných dielov, ale zas tak strašné to byť nemohlo. Každopádne, k finále smerujúce časti boli dobré, súťažiaci prekvapivo zruční a porota znesiteľná. Rozhodne to pôsobilo serióznejším dojmom ako Superstar a Talent dokopy. ()

Mikakel

Nezaujalo mě to natolik, abych mohl říkat "to byl prostě hustej pořad", jelikož nejenom že mi byli porotci nesympatičtí a vypadali jako když neumějí uvařit ani kakao,ale celá soutěž tak nějak o h...ě. 1* za některé lepší momenty. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj