MasterChef

(pořad)

Najväčšia svetová kuchárska šou MasterChef prvýkrát vstupuje na Slovensko a do Česka! Vášeň pre jedlo, odvaha, talent a odhodlanie zmeniť svoj život – to sú základné vlastnosti tých najlepších slovenských a českých amatérskych kuchárov, ktorí budú týždne pod dozorom odborníkov z oblasti gastronómie bojovať o titul MasterChef. Fenomenálnu kulinársku show moderuje známa modelka a milovníčka varenia Daniela Peštová. (oficiální text distributora)

Nick321 odpad!

Čistý pořadový trash. Nevěřím tomu, že rozhodnutí poroty je autentické, manipulace s tím, kdo má soutěž opustit a kdo se tam má naopak vrátit má uměle navyšovat sledovanost. ()

EP2012

Tento pořad stojí na osobnostech kuchařů a tam produkce udělala smrtelnou chybu. Žádné charisma a tlak ze strany tvůrců na drsňáctví chiefů působí směšně jako kastrátní hlas jednoho z kuchařů, který má být nejdrsnější. Blbý název, blbá nova, díky už nechci. Zase to nova posrala jako u BB a Talentmanie, kdy jim Prima dala neuvěřitelně na prdel. ()

Mithal

Bohužel je zde vidět nesmazatelný otisk televize Nova. Drama, emoce, konflikt... Veškeré jídlo ustupuje do pozadí (a nejen toho soutěžního). Největší problémy jsou zde dva, bohužel tyto dva problémy potápí celou spoutěž. POROTA se chová naprosto arogantně. Zatímco v americké (i většině jiných) soutěží je porota tvrdá, ale férová a schopná vycítit talent. Česko/slovenská porota očividně není spokojena s dobrým jídlem, ale chce jídla restauračních kvalit. A co je hlavní, porota nemá žádný RESPEKT k soutěžícím. Nevím jestli ho nemají jako lidé, nebo to mají dané ve scénáři, ale je to až trapné. Druhou vadou jsou někteří SOUTĚŽÍCÍ. Opět se tu objevuje TRAPNÁ Česko/Slovenská snaha se ukázat v televizi. A Nova to dovolí, soutěž tím ztráci veškerou úroveň. V americké verzi bylo prvotní síto, kterým do televize prošli jen ti lepší. Zde se dostane před porotu každý patlal. Nebo jsme na tom tak špatně, že dobře vařit neumíme? Našel bych i drobnější vady na kráse: přehnané náhledy do domovů soutěžících, emoce zastiňují samotné jídlo a tak... Ale co čekají, když to dají režírovat člověku, který nikdy dobrý pořad nenatočil. Češi prostě reality show neumí, vzniká z toho trapná snaha napodobit originál. ()

nOwAsToRm odpad!

12% na CSFD, a to je ještě hodně nadsazeno. Rozbil bych těm 3 namyšleným debílkům ty jejich ciferníky. Jeden z nejhorších pořadů, které jsem kdy viděl. Vaříme made by CLEVER, do toho tralalák (retard) a ta hudba tomu dodává fakt šťávu. Omluvte mne, jdu blinkat, jen doufám, že to k toaletě stihnu. ()

beerlover odpad!

Přesně jak jsem si myslel, nova udělala sračkoidní verzi vynikajícího amerického originálu. Ti šašci porotci jsou hodně trapní herci. Pana Šubrta znám odjinud a vůbec to není takovej kokot jako v tomhle paskvilu. Naprostá trapná šílenost k zvracení. A sponzorem Billa a její Clever výrobky? PROBOHA! ()

DžejPý odpad!

Dva stejné pořady na dvou komerčních TV v Česku - muselo dát neuvěřitelnou práci poshánět takové množství *píp* do porot. Soutěžící jsou přesně, jak jsem očekával - čili k *píp*. Jestli jen zatím, asi nebudu mít chuť posoudit. Jediné, čím se pořady liší, jsou moderátoři - ti na Barandově nejsou úplný odpad... P.S. kvůli takovýmhle srágorám bych uvítal zavedení záporného hodnocení na CSFD. -*-*-*-*-*, to vypadá dobře ()

Bayonnet odpad!

Naprostá arogance profesionálních kuchařů, kteří měli zůstat za plotnou v hotelu a neurážet amatéry, zvláště mě "pobavily" slow motion záběry házení jídla na zem, ironie pořadu by si vysloužila jednu hvězdičku tu ovšem zkazila nepříjemná a nesympatická porota. Dále si dovolím pozvednout to že byl použit soundtrack z Assassin's creed 2 (konzolová hra) Ezio's family v prvním díle na Nově ( ten kluk s holí), který mám rád a pro legraci jsem chtěl dát opět jednu hvězdu... pak můj usměv z nostalgie sežehla opět porota, která se skládá opět z uslintanejch idiotů, kteří fakt nepatří mezi gentlemany už jen záběry na dívku, která sice dobře uvařila, ovšem přišla v průhledné halence s viditelnou bílou podprsenkou, nevinným usměvem což ovlivnilo záběry kameramana i porotu. Nejsem proti lechtivým záběrům, které patří ale trochu někam jinam, soutěž která se snaží být cool jen díky tomuhle je fakt na ..... ()

WiLLsTeiN odpad!

blbost, "odpad" je ještě moc dobrý pro hodnocení....moderátorka k ničemu, porotci dementi, co si neváží práce jiných...takhle se tam na mne někdo vylejt, tak ho tam zmastím do kuličky, smlouva nesmlouva....chudáci lidi....jen doufám, že nejsme už tak degenerovanej národ a na tuhle hovadinu, které je plná urážek a ponižování, nebudeme koukat....je to pod naší úroven....a nově konečně dojde, že tudy cesta nevede, kort když přichází několik po Pohlreichovi :) ()

MagikaVonCary odpad!

To je zase trapárna! Jak si hrajou na drsňáky,a přitom ty situace sami tak strašně hrotěj, aby se pak mohli tvářit, že je soutěžící strašně nasrali. Minimálně divák by měl ale chápa,t proč je něco tak strašně vytočilo, že musí praštit talířem o zem. Vůbec to nedává smysl. Tyhle emotivní výlevy si měli schovat do pozdějších dílů, kde se mezi sebou soutěžící a porota víc zná, a dá se teda očekávat nějaká vzájemná antipatie. Takhle to působí uboze a nahraně. Takže buď jsou opravdu takový arogantní kokoti nebo (a to spíš) to jenom neumětelsky hrajou. Mimochodem, možná že jsou dobrý - nevim, neznám je - ale většinou lidi, který něco uměj, se jako hovada nechovaj. ()

Thrakan odpad!

Nova a její rádoby světové magashow... čím to ale je, že to absolutně nefunguje? Shlednul jsem první a pro mě také poslední díl této pitchoviny! Trapnější porotce jsem snad v životě neviděl, ponižovat a ztrapňovat umí každej ňouma, ale říci svůj názor kulantně je umění. Ten pitchus (pro mě osobně je to bezejmenná nula) co hází jídla soutěžících na podlahu je maximální ubožák a mě by tohle udělal jednou... pak bych ho hodil na zem já. Zkrátím hodnocení poroty, poněvadž mi nestojí za ten čas, který bych zde strávil komplexním hodnocením těchto hovad - jsou to zakomplexovaní imbecilové s narcistickými sklony. Další ohavnost z produkce Novy alias duševní potrava pro tupé čecháčky, nechci děkuji! ODPAD ODPAD ODPAD ()

Ka.Stan odpad!

Viděl jsem jen 10 minut a už jsem pomalu škubal televizi ze zdi a volal si svěrací kazajky! To i opravář lyží Babica má lepší show! ()

montrose odpad!

Ti, kteří zde kritizují chování poroty, tak jsou lehce mimo mísu. Takový je zkrátka formát pořadu. Druhá věc je, jak u toho vypadají komicky. Kdo zná US verzi, tak pochopitelně nic jiného než odpad dát nemůže. ()

Wexis

Viděla jsem první díl a velké zklamání!!!! Už jsem viděla 1. 2. a máme rozdívanou 3. sérii americké (původní) verze s Gordonem Ramseym a je to úplně o něčem jiném.. Ti naší porotci jsou HROZNÍ.. Myslím, že na další díly už se dívat nebudu!! Přesto jedna hvězda, protože jsem viděla i větší odpad.. ()

JARDAHONDA odpad!

Pořad od namistrované novy působí, jako porážka na popravu a ne jako kulinářská soutěž.. Porota 3 neznámých " osobností " gastronomie se chová k soutěžícím povrchně a arogantně.. Tato podřadná soutěž si hraje na Master Chefa? Tak hoši, spadněte nohama na zem, kupte si knihu o slušném chování a začněte číst. Hrajete si na polobohy, přitom se doma hádáte s prasetem o koryto !! ()

juri26 odpad!

Hanba plut!!!To čo tam stvárajú tí porotci...a tie ich herecké supervýkony....ešte nič ma tak v telke nenasralo,jak táto "show" ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj