MasterChef

(pořad)

Najväčšia svetová kuchárska šou MasterChef prvýkrát vstupuje na Slovensko a do Česka! Vášeň pre jedlo, odvaha, talent a odhodlanie zmeniť svoj život – to sú základné vlastnosti tých najlepších slovenských a českých amatérskych kuchárov, ktorí budú týždne pod dozorom odborníkov z oblasti gastronómie bojovať o titul MasterChef. Fenomenálnu kulinársku show moderuje známa modelka a milovníčka varenia Daniela Peštová. (oficiální text distributora)

kulacek odpad!

V hlavním vysílacím čase ztrapňovat lidi, co se snaží, navíc skupinkou "mačů", kteří si hrajou na drsné týpky, nicméně místo rady a ukázání směru pro zlepšení výkonů přijde jen kouknutí seshora a odplivnutí nad daným soutěžícím! Pořad chce získat na dramatičnosti díky epic ohlušující a bombové hudbě, která v nás má vzbudit snat pocit vyjímečnosti tohoto kýče? Pardon, viděla jsem právě prvních a posledních 30 minut této soutěže, která postrádá komplexní uchopení. Špatný výběr arogantní poroty (ta mě točila asi nejvíc), záběry zbytečně až moc dramaticky sestříhané v kombinaci s hudbou.....no koukala jsem jak vyoranej krtek. Masterchef a na policích suroviny Clever? :-D tak to byl definitivní hřebík do rakve!! Vynikající propadák! ()

hanzikk odpad!

Co dodat. Takovou nehoráznou aroganci a elitářství jsem ještě neviděl. Porotcům by slušelo kladivem do hlavy. ()

radek.896 odpad!

Zmíněné házení talířů jsem viděl jenom v reklamě, ale že je házeli bez ochutnání pokrmů, to je ukázka arogance největšího kalibru. Sice jsem viděl jen polovinu dílu s asijskou kuchyní, jak tam vařili tahjskou polévku o 20 ingrediencích, ale dokázalo se mi to hned zhnusit. Zkoušení polévky a hádání ingrediencí, co v ní jsou. Kdo neuhádnul správně, tak se mu porotci vysmívali, jsou to akorát 3 kašpaři. G. R. nesahají ani po paty! ()

InteleCz odpad!

Ti šéfkuchaři jsou totálně ubozí.. Je tohle vůbec možný? Místo, aby jim normálně řekli, co se jim na tom nepovedlo, tak je VEŘEJNĚ poníží, a vynadají. Být tam já, tak prohodím ty "extrašéfy" oknem. ()

mmiri

Absolutně netuším o čem tady z většina z vás mele... tenhle pořad je dobrý! Porotci jsou v pohodě, Peštová se mi tam nelíbí je taková prkenná, ale jinak myslím, že je to zajímavý formát, zajímavá soutěž a dobře se na to dívá. Jsem fanda vaření a jestli mi někdo bude tvrdit, že tahle soutěž není o vaření, tak by se asi měl pořádně na nějaký díl podívat!!! ()

creTin

Emotivní hudba, sekané záběry, dramatické příběhy v kuchyni a tři porotci, co soutěžící odstřelují hláškami typu: "Hej, Pavle, vzpamatuj se prosimtě." Nova se z jednotlivých dílů snaží udělat detektivku o tom, kdo se provinil na jídle a kdo vypadne, v hezky efektnim balení. Dává ji ale do prostředí, kde nic takovýho není a kde s ní hlavní protagonisti úplně nespolupracují. S přibývajícími díly se to osekává hlavně na kulinářskou soutěž, která představuje určitý trendy/kuchyně/vařicí techniky. Ani jedno mi nepřijde jako úplně dobrá cesta, byť ta druhá je nepřímo aspoň trochu (byť bizarně pompézně) vzdělávací. ()

K.e.a.n.e.80 odpad!

Tohle je utrpení jako prase. Porotci jsou na proplesknutí, ale to co táhne tuhle sračku ke dnu, je obrovský rozdíl mezi americkou show, které se to podobá snad jen v názvu, logu a těch třech košťatech, kteří nesahají uměním, vtipem .. prostě ničím Ramseymu a spol. ani po kotníky. Je mi jasný, že v čechách na podobný projekty nejsou peníze ( viz. trosešník ) ale proč se do toho pořád někdo sere ? Výsledek je pokaždý tragický. Pro ty kteří to tady pětkujou, mrkněte alespoň na jednu sérii americký verze a pak zkuste hodnotit znovu. ()

Sirenie

Je smutné, že se tento pořad snaží vypadat jako ten nejskvělejší masterchef, ale pokud jste viděli US verzi, budete z tohoto jen zklamaní. Ztráta času. ()

Shameeka odpad!

Tak si tak ležím nemocná, šíleně se nudím, všechny masterchefy s gordonem zkouknuté, stejně tak i gordon´s great escape a najednou mě napadne výborná věc - mrknu na český masterchef. chyba, velká chyba. čeští moderátoři kuchaři jsou tak prkenní a s nepřirozenýma gestama, relativně (na tu bídu) docela ujde ten slovák. a co tam vůbec dělá peštová? kde vzali tenhle nápad??? aby jako měli chlapi na co koukat? jestli to byl jediný důvod, tak to asi ok, ale to její "moderování" je naprostá zbytečnost, já bych se cítila trapně stát vedle poroty a 90% času mlčet. navíc absolutní absence nějakého showmana, který by diváky trošku vtáhl do děje (pokud s dramatickou hudbou nebudu komentovat) a projevil normální a neafektované emoce. fakt zlatý pohlreich a na nože, celou sérii jsem zkoukla asi 2x. no nic, jdu si spravit chuť gordonem :) ()

pleva

Promarněná příležitost, ale vinni nejsou šéfkuchaři, ti vařit umí, ale dementní dramaturgie NOVY, která to tlačí někam, kam na to nikdo z přítomných nemá, tím méně pak štáb NOVY. Viděl jsem 3 série Au verze a 2 série US. Doufám, že do dvojky se přihlásí lepší kuchaři, než byli v jedničce... Formát, který upravila NOVA je málo atraktivní, protože není ani o vaření, ani o umění poroty (nezpochybňoval bych naše porotce, lepší kuchaři tu prostě nejsou, nejsme US nebo Fr), To co si NOVA vybrala je o různých mezihrách a pauzách a názorech pár nedospělců (myslím především finalistické hochy). Nezajímají mě názory amatérských kuchařů, proč byl který z nich lepší/horší, nezajímají mě dramatické pauzy, chci pořad kde se vaří a kde ukážou i porotce jak vaří (aspoň v jiných verzích to měli). Zapomeňte na reality show, tu umí pražská ZOO líp a natočte pecku o vaření. ()

KlarkaSY odpad!

Nesympatická a trochu i přebytečná moderátorka, porotci,kteří se tvářili až nepřirozeně drsně... Když tyhle dvě podstatné věci spojíte,nemůže vám vyjít nic moc pěkného.. ()

mzop

Moc pekny porad. Lec dle zahranicniho konceptu, ceske zpracovani hodnotim jako velmi zdarile, moc se mi porad libil. ()

ReMusiCZ

K čemu tam bylo zcela nepotřebné křoví v podobě Daniely Peštové je mi záhadou. Tohoto stále se opakujícího a za mě i silně nesympatického robota mohli vynechat. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj