Zoolander

Komedie / Mysteriózní
USA / Austrálie / Německo, 2001, 85 min

3% tělesného tuku. 1% mozkové aktivity. Vykliďte přistávací plochu pro Dereka Zoolandera (Ben Stiller), trojnásobného držitele ceny model roku hudební televizní VH1. Čelist mu spadne, když mu cenu přebere hippie-model Hansel (Owen Wilson). Podlý módní guru Mugatu (Will Ferrell) uvidí příležitost, jak z Dereka udělat vraždící stroj. Krásně naaranžované spiknutí může jedině s pomocí Hansela a Matildy (Christine Taylor) prokouknout Derek a udělat ze světa bezpečné místo pro všechny modely a modelky. (Magic Box)

JoseBenes

Ohodnoceno pozdě, ale přece...naprostá úchylárna a retardace v nejčistší podobě, přesně tak, jak to mám rád. Scénu z dolu řadím do zlatého fondu kinematografie. ()

Ravi odpad!

Nevim no, jestli to měla být komedie, tak pro mě teda nebyla. Spíš Trapomedie, nevim, jestli je to nový žánr nebo co, ale prostě tyhle filmy nejsou pro mě vtipné, to už radši 20. řada simpsonů a ta je taky hodně trapná. 0/5 = 0% ()

Puyi

Podle očekávání je to naprostá šílenost, ale to je v tomto případě samozřejmě plus. U některých scén jsem se hodně zasmál, například souboj na molu... Ale to byly spíše výjimky. Většinou se jednalo o průměrnou komedii s velmi dobrými herci v ulítlých kostýmech. Ovšem, stálo to za zhlédnutí. ()

P1tr

Derek Zoolander a jeho sto variací jednoho výrazu. Dokonalá kravina, kterou si všichni zúčastnění neskutečně užívají, stejně jako my, diváci. " Ale proč modelové? " ()

Almásy odpad!

ja som jakziv tak priserne nevtipnu komediu nevidel. keby som mal prizmurit vsetky oci a brat to ako brutal recesiu, tak by moje hodnotenie bolo rovnake. je to trapne, zle, skratka odpad! ()

Krasus

Ujetá a netradiční komedie plná bláznivých,leč opravdu zábavných kousků s neodolatelnou dvojicí Ben+Owen. ()

deckardx

Neuveritelne trapna "komedie"... Asi mam teda jinej vkus,kdyz tam jakoby hlaskovali hvezdy Hollywoodu,me se chtelo spis brecet z ty trapnosti,ale v zadnym pripade se me nechtelo smat... Uz nikdy vic... ()

jatamansi

Naštvu vás, ale tohle je mimo můj zájem. Stillera ani Owena většinou nevydýchám a když jsou spolu je to o něco horší než každý sám. Jakž tak byli ve zvláštní rodince, ale k té se teprve dostanu. Jinak na můj vkus přitroublé a přisprostlé a tlačící na pilu za každou cenu. Milu Jovovich upřímně nesnáším, takže ta * je za nápad, znám horší bláboly. ()

Darth_AK

Bláznivé, vtipné, nevtipné, ohromující, retardované. To vše je Zoolander. Dobré herecké výkony, vtipná zápletka, ale prostě tomu něco chybělo. Ale na 3* dobrý Relax od Frankie goes to Hollywood. ()

vincent

Vydarená vec tento Zoolander. Vždy sa na tom nasmejem akokeby som to videl prvkrát. Možno to má občas ošúchané vtipy ale má to aj zopár dobrých gagov. Príjemné je aj "účinkovanie" celebrít (viď. "Hrají:). Vynikajúci výkon okrem Stillera a Wilsona, ktorí si účinkovanie skutočne užili, podal aj Will Ferrel aka Mugatu. Ak máte možnosť, tak si zožente DVD s bonusmi ako nepodarené scény. Samotné nevydarené scény sú rovnako dobré ako samotný film :). ()

NALBERTik

Ben Stiller je opravdu Pan Herec !!! Co předvedl tady, taková spousta totálne debilnich xichtů, klobouk dolů :D :D Wilson skvjele doplňuje....ale Dodgerball byl o chlup lepčí, proto dávám 4* :) Nejlepší hláška : Sem Bulimička. Cože, ty umíš číst myšlenky ? :D :D ()

sedm.1

Ujetá šílenost,s výborným Stillerem a Farrellem,nesympaticky hrajícím Wilsonem,spoustou cameo vstupů,pár výborných vtípků,každý to nepobere,ale o originální zábavu se jedná 100%! ()

ZkuKol

Fratpack! sice ještě ne v nejformě (Starsky a Hutch, Zprávač, Mládí v trapu a hlavně Vybíjená) ale i tak super zábava! ()

BMAJTZ

Nemuzu si pomoct ale filmy Ben Stillera cloveka me nikdy a to se opravdu snazim ale nenachazim v nich vubec nic. trapne momenty brbe vtipy a napad no nevim celkovy dojem hruza. Tohle je dokonala ztrata 90ti minut zivota. 10% za Christine Taylor ktera vypada uzasne. ()

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (více)

Zemřel zpěvák a herec David Bowie

Zemřel zpěvák a herec David Bowie

11.01.2016

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (více)

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)