Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

Radiq

Negerštější. Samej hip-hop, negři, afra, copánky a řetězy na krkách. Efekty při použití NOS jsou jak kdyby jeli rychlostí Mach3. Ta Devon Aoki má hodně zajímavej obličej - jak z videoklipa Aerials od System of a Down. Příběh byl dost strastiplnej a hlavně plnej béčka. Jó, pěkný auta, pěkný holky, ale nerajcovalo mě to. ()

otík

Druhý díl série. Klasicky ubohé pokračování solidního hitu. Co více říci k filmu, ve kterém většina moto scén je jen stěží uvěřitelných, od začátku víme, že hlavním hrdinům se nic zlého nestane a že badguy bude určitě potrestán. Průhledné od začátku až do konce, bez výrazné hlavní postavy a slaboduchého záporáka. Hudba: David Arnold ()

fantoci

Konečně má tenhle film trošku dějovosti.Oproti jedničce má dvojka aspoň trochu děje. Pokračuje samozřejmě přehlídka naleštěnejch fár a krásnejch holek, ale ještě pořád to není ono. Musím ale uznat že ani 1. ani 2. díl mě prostě nenadchli jičím jiným než těma autama a honičkama ale za to jsem z nich byl fakt dost vedle ty tam jsou prstě perfektní. Skvělá je tu i kamera. Záběry na řadící páku a pedály sou precizní. ()

Jaňo

Áno, autá sú super, ženy krásne, aj ten život, ktorý by si možno väčšina rada vyskúšala. Dokonca aj náznak príbehu nie je zlý. Všetko je to parádna jazda, ale predsa... Radšej to po nejakom čase zaokrúhľujem na priemer. Poslabšie tri hviezdy... Viac niet čo dodať, možno len... prvý diel sa mi páčil omnoho viac. ()

COF_666

Předtím než jsem přišel na stránku s tímto "filmem",jsem se díval na profil filmu Jeskyně. Pro srovnání: Jeskyně: 39%, Špatně a Zbytečně 3...éé teda Rychle a Zběsile 2 49%. I ta blbá Jeskyně má daleko větší smysl než tenhle vytuningovaný blábol. Vše je špatně a pár hezkých aut (rozhodně ne všechny) to nezachrání. Na první díl se ještě jakž takž dalo koukat. Ale na tohle.....pane bože!!!! Multi-odpad! ()

chelseaman22

Na podobné filmy jsou požadavky VŽDY zatraceně malé (jen si vzpomeňte na Hannu Montanu!). Stačí pár prodejných holek s odhalenými stehny, Ford Mustang GT či Dodge Charger a zápletka, jež se veze na exponenciále až do pomyslného nebe. Úroveň s jistotou klesla, ale to tyhle bijáky neřeší. Plešatec zaručeně nechybí (ale smutnou pravdou zůstává, že i přesto polovina "samců", co viděla jedničku, se nad tou jeho holou palicí nadrženě ukájela). 75% Celosvětový výdělek k 8. 1. 2013: $236,350,661, což je 3,11 násobek budgetu..........397. nejvýdělečnější snímek historie ()

RabbitX

Líbí se mi filmy o autech a tohle pokračování rychle a zběsile se jim fakt povedlo jen mi tam trochu chyběl vin Diesel ale takhle to bylo lepší ()

Sokkk_y

Zkuste rozdělit Rychle a zběsile No.1 na tři části a do té poslední a nejslabší dosaďte místo Vina Diesela Tyrese Gibsona a dostanete Rychle a zběsile No.2. Je to zdlouhavé a místy až moc akční (pochybuji, že to bylo jen Walkerovo řidičské umění, když se dostal na jachtu...). Na druhou stranu oceňuji skvěle nadupaná auta a malý štěk růžové řidičky Devony Aoki. Asi díky autům, Aoki a v neposlední řadě Evě Mendes dostává tenhle film **. ()

Dado

I keď tak originálny názov možno napovedá, úmyslom Rýchlo a zbesilo 2 určite nebolo prekonať svojho predchodcu. To však neznamená, že by film poľavil a znížil otáčky. Stále si drží svoju úroveň a až na Vin Diesela, ktorého však dôstojne nahradil hláškujúci Tyrese Gibson, nechýba tomuto filmu oproti jednotke prakticky nič. Mnohí možno boli sklamaní, ja sa však s ich názorom nestotožňujem a film som si užil skvele. Podobne, ako v prípade jednotky, má aj druhý diel dva slovenské dabingy vytvorené pre televízie Markíza a JOJ. Ani jeden z nich príliš nevyniká, vzájomnou kombináciou pozitív oboch by však určite vzniklo jedno skutočne kvalitné slovenské znenie. (75%) ()

Lachtaan

Část, u které přemýšlíte, jestli je v celé sérii skutečné nutná. Ale i přesto jsou tu stále rychlá auta, spousta akce a hlavně první seznámení se slovním zabijákem Romanem Piercem. A to i z druhého, ač slabšího dílu, stále dělá klasiku. ()

Ryuuhei

Nesrovnatelně horší než jednička. Nepovedené, laciné (leckdy uměle zrychlené) záběry, netolik sympatické postavy (absence Vin Diesela udělala hodně)... Chyběl zde hlavně ten hispánský nádech, téma rodiny a přátelství, ale i určitá filmovost a dobová stylovost. Obecné zasazení do Miami mi zkrátka už tolik nesedlo. Co nechybělo, tak hezká, vytuněná auta, kdy dodnes poslintávám třeba nad oním stříbrným Nissanem Skylinem. A za nejstylovější (a vlastně i nejlepší) scénu považuju očůrání policajtů hromadným výjezdem aut z garáží, tu jsem si vážně užil. Zbytek? Laciný krimi příběh, který už nicméně pomrkával tím akčnějším a zběsilejším směrem, jakým se série naplno ubrala až po několika dalších filmech. Viz ten šílený skok autem na jachtu. 6/10 ()

lennyd

Ještě rychlejší kola, ještě krásnější ženy ... jen ten hloupý příběh tak nějak zůstal. A bez Vin Diesela Rychle a zběsile neuděláš. Ale za ty desítky zrušenejch policejních aut, máte hvězdu navíc :) ()

kurcatovium

Oproti ještě ucházející jedničce opravdu jen slabý odvar. I ty auta už nejsou co bývala... Navíc citelně chybí (zvláště dívčí části publika... existuje ale vůbec?) hlavní hrdina jedničky Vin Diesel... Co víc říct? Opravdu nepovedený film! ()

Raven0

Hodně se tu jezdí v autě. A to rychle a zběsile. Příběh na bodu mrazu. To je vše. Nuda až k zalknutí, pokud tedy nejste z okruhu chlapíků typu "můj největší životní sen je pořádně potuněná škoda 120 s blikajícími neony a pekelnym křídlem". ()

Beky

Otřesný díl jedné průměrné série!! Komu opravdu stačí jen auto a pěkná holka v záběru a opravdu nic víc, ať si připočte čtyři hvězdičky!! Ve filmu je totální absence akčních scén když se už náhodou oběví něco jako akce, nestačíte se divit...auta jenom jezdí, téměř nebourají, neuvidíme jediný originální záběr, zajímavý úhel, prostě nic!! Singletona považuju normálně za dobrého režiséra, ale paskvil na který se možná budete dívat, nelze doporučit téměř nikomu!! Jednou větou: Pro mě jeden z nejhorších akčních zážitků. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)