Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

corpsy

Akcie je tu dosť, ale nemá ten, ako sa hovorí - říz. Začína sa to blížiť k samoúčelnej cool štylizácii, všetko a všetci tu len naduto pózujú ( do nechutnej ´´dokonalosti´´ to dotiahla otrasná tretia časť ). ()

ConanVJ

I přes to, že je to pěkný tuningový filmek s více honičkami a akčními scénami, nesedl mi tak jako jednička. Asi to je tím Tyresem, jehož podání se mi moc nezamlouvá. Je zde víc akčních pasáží než v jedničce, vytuněných kár je zde spousta. Soundtrack skvěle ke všemu sedne. Příběh je zase jednodušší ale ničemu to nevadí. I když je to pro mě nejslabší film série, stejně ho mám rád a je to součást velkého celku, který sem prostě patří. Za mě 85% :) ()

Lama.Lama

Není to zajímavé, že když se objeví Eva Mendes a dostane větší prostor, nestojí film ani za smradlavou bačkoru? Just sayin'... ()

Tryskomyš

Napadlo mě. Ty máš svaly, já mám čáry. Co se týká především jízdy v polovině filmu. První díl byl celkem nezajímavý, ale tohle nabralo docela slušné grády. ,,To bude maso lidi, a pořádný !´´ ()

Kryton

Cele se to toci kolem aut. Bohuzel to je také to jedine co zde hraje a co film drzi. Rychle a zbesile by jste tedy meli prepinat film jen na sceny s auty. ()

Andersis

Trapárna sama o sobě. Mi auta nic neříkají, pro mě je to jen ozdobený kus plechu. Ale i tak jednička byla lepší. ()

mis-ko odpad!

Jedného vyhodili od polície, druhého práve prepustili z väzenia. Aby sa v ňom obaja neocitli spoločne, musia pre vládu urobiť malú službičku. Tak im totálne stratení a bezradní poliši vyzradia meno a totožnosť agenta pracujúceho už takmer rok v utajení. Veď sa predsa jedné len o recidivistov, inak sú úplne dôveryhodní. Iff... Žiadne pozitívum som na tomto filme nenašiel - trápne digitálne efekty, fádne autá, bezvýrazné hlavné postavy a vôbec všetko. No fuj! ()

agentmiky

Důstojné pokračování skvěle zhotovené jedničky,která se tvůrcům velmi povedla.Možná filmu chyběl Dom coby Vin Diesel.Ale ostatní herci ho dokázali dobře nahradit.Aspoň že byl ve filmu Paul Walker,který byl zase výborný.Auta byla opět nadupaná a i když byl příběh jednohubka,tak ho ty auta znovu dokázala pozvednout trochu nahoru,i proto se mi líbil.Hodnocení:65% ()

Turiec

Vyše 100 minút nabitých autami, aké väčšina z nás pravdepodobne nielenže nebude nikdy mať, ale ich ani neuvidí na vlastné oči. Akcia od začiatku až do konca s kamerou, réžiou a strihom rýchlo meniacim zábery. Príbeh jednoduchý, ale o ten asi ani tak veľmi nešlo. Milovníci áut si určite prídu na svoje. Aj keď si nemyslím, že to boli správne investované peniaze. Treba však upozorniť potenciálnych divákov, že sa vo filme nachádza i násilná scéna. Ja osobne dávam **1/2. Pripomínam tým, ktorí nečítajú záverečné titulky, že: scény s autami sú nebezpečné ... trénovaní kaskadéri ... za kontrolovaných podmienok ... uzavreté cesty ... Jednoducho: Don't try this at home ;o) ()

mustafa

To byl opravdu strašný film. S jedničkou se to nedalo srovnat. Sice jsou tady lepší a hezčí auta, ale obětoval bych je i za trochu víc humoru a hlavně lepší scénař. Nejsem rasista, ale tolik černochů v jednom filmu nemusím. Jako by si tvůrci řekli, že když nemají dobrý příběh, tak alespoň obsadí co nejvíc černochů. Děj byl opravdu úděsný a těch málo honiček bylo opravdu amaterských. Doslova mě tam štvala ta číňanka či co to bylo, která si hrála na sexbombu, Paul Walker je taky šílený a měl by se za toto pokračování stydět. Nikdy bych nečekal, že to řeknu, ale filmu zkrátka chyběla postava, kterou v minulém díle stvárnil Vin Diesel. kritizovat, kudy chodím. ()

Jillen

Mám rád auta, auta se mi líbí, rád auta řidím, rád se s auty fotím, rád o auta pečuji, ale vychloubat se s nimi nemohu, bo žádné nemám a nemrzí mě to. Rychle a zběsile 2 těží z jedničky, ale nic nového nepřináší, dokonce bych řekl, že úroveň dost poklesla. Rádoby super chlapci a našminkované kočky prohánějící se v nadupaných strojích. Materialismus jak prase a takové filmy nemám rád...sakra, kdyby tu hrál alespoň Diesel. Dávám 15% ()

O.Peta

Nejslabší díl z řady Rychle a zběsile. Možná i proto že tu chybí postava Vina Diesela, ale také dějově mě tento díl příliš nezaujal, takže spíše zklamání. 50% ()

MikO_NR_1909

Vytuningované, vyexplodované a hulákajúce divadielko, ktoré Singleton načrtol v tých najbežnejších formulkách modernej zábavy: černoch-beloch ako protipólna sila kladných hrdinov, hlášky len na úrovni "prvej ligy" a enormné množstvo závodov. Alebo dôkaz, ako dokáže režisér v 23-och rokoch natočiť Boyz in the hood a "naraz" hľadá dobre platenú prácu. Talent je fuč, kasa sa bezbreho napĺňa. V tých časoch (a dokonca po Tokijskej jazde) by asi nikto nepredpokladal toľké množstvo pokračovaní Fast and Furious. ()

gogos

Špatný scénář, hodně animace, míň hezký holky, příšerná hudba a přespříšerně hodně černošství alá "nazdar brácho". Na druhou stranu solidně nahláškovaný, Walker oproti jedničce nepokročil ani kupředu, ani zpět. Rychle a zběsile 2 rozhodně není nuda, jeho solidní akce je celkem zábavná, avšak na jedničku nemá. Horší 3* ()

kaylin

Podruhé se nás Paul Walker snaží přesvědčit, že umí hrát a dokonce ještě umí řídit auto. Tentokrát neměl na pomoc Vina Diesela, který se přesto stal maskotem série, už jen proto, že se hned v dalším dílu, "Rychle a zběsile: Tokijská jízda", znovu vrátil. Jako parťák ale Walkerovi posloužil starý známý, respektive jeho starý známý. Objevuje se odnikud, ale podle všeho má s Walkerovou postavou docela dlouhou minulost. Je to pořádná scenáristická berlička, ale dá se to zvládnout. Nebo by se to dalo zvládnout, kdyby se film tak děsivě nesnažil být cool a chtěl diváka zarazit do sedačky výbornými vtipy. Tady jsem trochu ironický, protože hláškám se nějak daří narážet na útesy a tříštit se. Příběh je docela podobný tomu, co jsme viděli v prvním filmu. Jde zase o zločince a snahu je dostat pomocí toho, že se bude hodně rychle jezdit v hodně drahých autech. Podruhé už je to docela nudné a hlavně nezajímavé, protože film nepřináší nic nového. Je to škoda, ale i když se mohlo zdát, že s druhým dílem je série zabitá, nakonec se jí podařilo hned třetím dílem resuscitovat, i když nutno říct, že dost zvláštním způsobem. Na závěr bych chtěl konstatovat, že pořád nemám rád Paula Walkera. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/08/warrior-x-ms-1-sibir-5x-rychle-zbesile.html ()

movieband

Odpadl Diesel, ale přišel Tyrese. Jordanu Brewster bych tu už taky marně hledal, ale nahradila ji Eva Mendes. Jediný, kdo z předchozího dílu zůstal je akorát Walker, který si zase sedá za volant a ve zběsilé rychlosti jde po krku šéfovi mafie. Film už není, tak dobrý, jak jednička. Postrádá její kouzlo, ale má pár plusů a sice novou postavu jménem Roman Pierce. Sympaťák, který v sérii zůstal až do 6 dílu. Film je vcelku koukatelný, akce je taky vcelku dobrá, akorát to místy pokulhává mrtvými body a dialogy jsou někdy dost debilní. Když mi bylo 10, tak jsem z tohodle dílu byl nadšený. Teď jsem se na něj po delší odmlce podíval znovu a už to nevidím tak super jako dřív. Jednička ho zakrývá v plné síle. Ale pořád je to vcelku solidní zábava. 60% ()

MATADOR

Rychle a zběsile podruhé, ovšem mnohem nudnější, než-li předchozí díl. To, co bylo v jedničce bráno hodně s rezervou se ve dvojce rozjíždí na plný plyn a je to bráno naprosto vážně, a tak z toho dopadlo to, že je to stupidita na entou. Potěší zachování pár postav, ale na jedničku to prostě nemá, dvojka není ani trochu zábavná, je nudná! Zabržděná, nezábavná a neutíkající jízda. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)