Sebevědomý mladý společník velké reklamní agentury Buddy Amaral uzavřel kontrakt s leteckou společností Infinity Air. Na letišti se seznámí s atraktivní blondýnkou Mimi a scenáristou Gregem, jenž se vrací z neúspěšné premiéry své první divadelní hry. Greg všem vypráví o své rodině, a že spěchá domů. Jenže letenku sehnal až na další den. A tak se Buddy impulsivně rozhodne a přenechá mu svou. V noci ke své hrůze zjistí, že letadlo se zřítilo. Když Gregova manželka Abby zjistí, že její muž je mezi oběťmi, zhroutí se. Ani Buddy se nedokáže s Gregovou smrtí smířit a začne pít. Nepřidává mu ani fakt, že letecká společnost ve své kampani zneužívá soucitu s mrtvými a jejich rodinami. Nakonec se zhroutí a stráví několik měsíců v protialkoholní léčebně. S Gregovou smrtí se stále nemůže vyrovnat, a tak vyhledá Abby, která pracuje jako realitní agentka, vydává se za zákazníka a dohodí jí výhodnou zakázku. Stráví spolu příjemné odpoledne, když ho Abby pozve na baseball. Dál už se s ní ale vídat nechce, má špatný pocit, že jí tají pravdu. Jeho asistent Seth se však postará, aby se znovu setkali. Buddy se konečně rozhodne říct pravdu. Než to ale stihne, dostane se Abby do rukou nahrávka, kterou pořídila Mimi na letišti. Zklamaná žena Buddyho obviní ze lži a vyhodí ho... (TV Nova)

darwin

Další kvalitní romantický film z dílny Miramaxu s tradičně kvalitním obsazením. Ben Affleck se snaží ještě o trochu víc než obvykle a je znovu skvělý, stejně jako dva dětsčí představitelé. Neurotická Gwyneth Paltrow se k Benovi sice moc nehodí, ale není to zas tak špatné. ()

Lisabellla odpad!

To nebylo ani vtipné, ani romantické, ani dramatické, ani to nestálo za tu hodinu a půl času. Dala bych mínus jednu hvězdu, kdyby to šlo. A to mám Gwyneth vážně celkem ráda. ()

xmozek

Klasický "graf" filmu.Nejdřív se dopracují ke spokojenosti ke klidu, pak se stane něco špatného a křivka klesne.A nakonec se zase dostane na původní hodnotu spokojenosti a lásky.Na páteční večer to není špatná volba, ale nehledejte v tom nic víc než co je v názvu. ()

Paity

Ben Affleck a Gwyneth Paltrow se k sobě filmařsky vážně vůbec nehodí. Sice se pod tím podepsal i pitomý scénář, ale i tak se z postav dalo vytáhnout víc, než kolik toho předvedly obě superhvězdy. ()

kolemjdouc odpad!

ani jsem to nemohla dokouoat do konce.Ben nebyl očividně ve své kožce.Role mu prostě nesedla.A tak ji odehrál ve fofru jako když ho čeká sekání trávníku.to už jsou akčnější německé pilcherovky! ()

mirkaaa

Děj sice není špatný, ale je dost předvídatelný. Navíc Bena Afflecka zrovna nemusím a ani Gwyneth Paltrow mě v této romantice nijak neoslovila. ()

ThomasL

Už jen ten nápad se mi nelíbí natočit romantický film na téma: jeden týpek dá druhému letenku, ten se zřítí s letadlem a tak ten první jde zbalit vdovu. Hovado ten scénárista.... Ben nestál za nic (jako obvykle) a Gwyneth to zrovna moc neslušelo jako ženě v domácnosti. Už v první chvíli bylo jasné, že ta čubka z letiště, se kterou tam ti dva chlastali v baru a natáčeli to na kameru, se dříve či později objeví s kazetou a předá ji Gwyneth, aby to ten Ben neměl zas tak jednoduché....kolikrát už tady byla podobná pičovina. ()

peetriss

Po všech stránkách nefunkční limonáda s herecky ještě nefunkčnějším Benem Affleckem a nevýraznou Gwyneth Paltrow. ()

Damielka

Promiň, Gwyneth, mám tě docela ráda, ale Bena Afflecka prostě nepřežvejkám. Jak dlouho ještě bude tenhle trapnej libovej hejsek těžit z úspěchu Dobrého Willa Huntinga, kterého ovšem udělal Matt Damon a Robin Williams? ()

Cement73

Slabšia romantika, ale kedže som od toho nečakal žiadny umelecký zážitok, tak to celkom ušlo. Sympatický herci a jednoduchá zápletka. ()

filipvrbik

Podle mě v pohodě filmík s velmi zajímavou zápletkou, která té romantice dává úplně jiný rozměr... Zatímco většina romantických filmů je na jedno brdo, tady máme "děsivé" tajemství..Myslím že dvojici Ben Affleck a Gwyneth Paltrow to sedlo, a i když to nejsou oscarové výkony pasují k sobě... Konec je takový, jaký je, pochopitelně se dal čekat, ale co už...70% ()

Brejlil

Tohle snad ani není romantická komedie. Kde je jiskření mezi partnery? Kde je osudová zamilovanost? A hlavně, kde je vtip a humor? Tohle se nepovedlo. ()

RomanHyde

Tohle už zde bylo x-krát a já se ptám proč? Proč se to pořád dokola točí, pouze se vyměňují herci a detaily v zápletkách? Ben Affleck je navíc naprosto tragický.. hnedle by si zasloužil zlatou malinu. Gwyneth Paltrow je alespoň místy přesvědčivá a navíc je to pěkná ženská, takže se na to dalo i dokoukat. Ovšem jestli to mám zhodnotit v krátkosti, tak Nahoru, dolů je spíše dolů a hodně pod průměrem. Je to snímek hodný hlavního sobotního vysílacího času TV NOVA. Tam mu to bude slušet a reklamy navíc dají filmu trošku napětí :) ()

Olík

Tak tohle je nelítostně brutální útok na romantické srdce ženské. Sebevědomí floutek neúmyslně způsobí smrt muže, s kterým se náhodně potká na letišti, aby se posléze zamiloval do vdovy po něm. Taková sprostá limonádka a přece mne to celkem bavilo. ()

Lyžař

Bohužel. Příběh jako takový se mi úplně zcestný nezdá; ale to zpracování. Nevím proč, ale tentokrát to ani (jinde pro mě dobří) herci nezachránili. Sakra. Co si Don Roos a zbytek téhle tvůrčí bandy mysleli? Scénář: *; Režie: ***; Herci: **; Hudba: ** ()

MickeyStuma

Sebeobviňování, soucit a odpuštění. Citový příběh romantickým způsobem ukazuje vyrovnání se s osudem. A vznikne z toho láska, která, jako každá jiná, musí překonat jistou překážku. Ben Affleck se viditelně snaží, ale přesto se naskytnou chvilky, kdy mu to sklouzne do přehrávání. Ve scéně, kdy vše praskne a je vyhozen z domu, však jeho   zakalené oči dojmou. Gwyneth Paltrow byla skvělá jako vždy. Její milá přirozenost upoutává zaujetí už od první chvíle. Příběh je vyprávěn pomalu a city jsou hlavním tahounem děje. Až bych řekl, že se to s tím přehání. Jakoby divák nějak nechápal,o co tu vlastně jde. Špatný snímek to však není a byť tam schází alespoň troška toho humoru, divák se u něj příjemně odpočine. ()

Ydrosten

Bylo hloupé si myslet že Gwyneth Paltrow sama utáhne celý film. Ben Afflek byl na pár facek. Natasha Henstrige vlastně ani nedostala moc šanci na nějaký větší herecký projev. Celkem nesympatické romantické drama založené na hloupém dilematu. ()