Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tentokrát Herkules putuje do říše mrtvých, musí zachránit vesnici, kde puká země a otvírá se jícen podsvětí. Vydává se na cestu a netuší, že bohyně Héra sleduje každý jeho krok a ohrožuje všechno, co je mu drahé. Hrdina však odhalí každou lest... (oficiální text distributora)

Recenze (54)

kingik 

všechny recenze uživatele

Dost dobré na to, že je to televizní film. Kevinovi Sorbovi role Herkula skvěle sedla a on má herecký talent, ale škoda že ho nezůžitkoval lépe a v pozdější době nehrál v dobrých filmech. Snímek hýří nápady, triky nejsou vůbec špatné a má to dynamický děj. Bavilo mě to a ani seriál Herkules nebyl k zahození. A kromě toho moc filmů s tematikou bájné mytologie v poslední době nevzniklo. Já tedy o žádném nevím. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tohle je konečně ten film, který mě vrátil o několik těch let zpátky. Asi jsem si ho pamatoval nejvíce. Hercules jako otcovská postava, která je ochotná jít i do Hádu, aby tam našla svou milovanou, anebo aby pomohla. Deianeira je skutečně výborná postava a právě příběh o krví nasáklé tunice mám hodně rád. ()

Reklama

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

...alebo Herkules a rodinné problémy, Herkules a zombíci, a Herkules – krotiteľ pekelných psov. Okrem zaujímavého prvého dielu o Amazonkách sa už v týchto filmoch jasne stanovila línia, ktorej sa tvorcovia pevne držali až do konca seriálu - teda listovať si gréckymi mýtmi a ľubovoľne vyťahovať motívy, ktoré potom zakomponujú ako kulisu neutíchajúcej televíznej mlátičky. Na Herkula! ()

Arach.No 

všechny recenze uživatele

Před chvilkou jsem napsal, že Ohnivý kruh se mi líbil nejvíc. Bohužel se mi povedlo zapomenout na tento skvost. Nic tak dobrého v této sérii o Herkulovi nevzniklo. Herkules v podsvětí je naprosto úchvatný film, který vtáhne do děje a donutí vás držet Herculovi pěsti až do úplného konce. Moc děkuji celému týmu kolem Sama Raimiho za tento film. ()

kajas 

všechny recenze uživatele

Po solidním "Ohnivém kruhu" mě mile překvapil i tento film, ke čtyřem hvězdičkám jsem neměla daleko. Hercules se jako vzorný manžel a otec tří dětí vydává do podsvětí, takže se dočkáme i Chárona a Háda (jeho zobrazení mě ale dost zklamalo, čekala jsem někoho hrůzostrašnějšího, asi jako v disneyovce). Rozhodně nejlepší díl. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama