Návrat Rýchlej roty Chipa a Dala po tridsiatich rokoch zachytáva bývalé televízne hviezdy Disney Afternoon v súčasnom Los Angeles. V tejto kresleno-hranej akčnej komédii žijú Chip a Dale medzi kreslenými a živými bytosťami v modernom Los Angeles, ale ich životy sú už úplne iné. Od zrušenia ich úspešného televízneho seriálu ubehlo niekoľko desiatok rokov a Chip (hlas John Mulaney) sa poddal životu na predmestí a predáva poistné zmluvy. Zatiaľ sa Dale (hlas Andy Samberg) po počítačovej úprave nostalgicky vracia k zlatým časom. Keď ich bývalý seriálový kolega záhadne zmizne, Chip a Dale musia oživiť svoje priateľstvo a vžiť sa opäť do postáv detektívov Rýchlej roty, aby zachránili priateľa. (Disney+)

Bozvav

Za mne dosti nevkusné, přeplácané, nabubřelé a obarvičkováné nic. Můj nejoblíbenější seriál, vedle Kida Mrakošlapa a Kačerů a takhle mi ho zmrvili. Stejně jako Toma a Jerryho. Hromada postaviček, zbytečných lidí na úkor příběhu. Vidět se to dalo, ale už nikdy více. dorazil to otřesný slovenský dabing. ()

Artard

Na tú animáciu chipa sa fakt nedalo pozerať.... A klasické dojenie nostalgie ala sme Disney, pozrite čo všetko nám patrí ma už fakt nebaví. ()

CaptainCzech

Dobrý a pohodový filmek u kterého se večer hezky pobavíte, druhý den o něm však nevíte. Rozhodně musím pochválit extrémní množství easter eggů, které mě neskutečně bavili po celý film (Ugly Sonic TOP). Různé druhy animací tu vypadají výborně a celkově je snímek na oko líbiví. Bohužel je příběh dost jednoduchý, ani tak kreativní jak by mohl být a ke konci i trošku zdlouhaví. Klasika jak za starých dob Chip je výbornej a Dale mě těžce nebaví (avšak film se s tím snaží pracovat). Bylo to mezi silnými 3* anebo slabými 4* nakonec tomu však sluší více první varianta. Film doporučuju všem věkovým kategoriím. ()

BOURQUE

Hrdinovia, jeden z mnohých, môjho detstva sú späť v celovečernom filme. Aj ich dobehla moderná doba, podobne ako Toma a Jerryho, a dvaja hlavní aktéri RR sa vrátia do spoločného sveta ľudí a animovaných postáv. Príbeh vychádza z klasického scenáru, kde na vás nečkajú žiadne prekvapivé prvky. Pozitívne hodnotím úvodnú časť, kde sa dozvieme, že ako sa stretli Chip a Dale a ako vznikol seriál Rýchla Rota. Film nehemží vtipný dialógmi a scénami. Škoda aj toho, že nedostaneme väčší počet scén, kde všetci členovia RR vystupujú naraz. Za to však tu máme pomerne veľký počet Easter Eggs, prípadne odkazov na iné filmy / animáky (napr. Indiana Jones alebo Terminator 2). Vďaka silnejšiemu nostalgickému faktoru tri hviezdičky. P.S.: To, že Gedžitka a Zip sa dali dohromady je pre mňa WTF! Osobné hodnotenie: 73% (***)  ()

Olík

„K pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R“. Rozumíme si, já jsem ročník 1980…. Walt Disney uvádí, Kačeří příběhy, Stoupa….je to moje dětství a tak se nikdo nemůže divit, že jsem tak trochu v rozpacích. Jeden animovanej, druhej loutkovej…do toho reálné postavy. Gedžitka si to rozdává se Zipem.  Všichni vlastně byli jenom herci. A to všechno v současném Los Angeles. Možná jsem zamrzl v čase, ale kdy už Rychlá Rota jako celovečerní film, tak ve starém kabátě, něco jako delší epizoda původního seriálu. ()

RoneXxXD

Nebylo to nejhorší... Líbí se mi, všechny narážky, co pochopí jen dospělejší diváci, některé skryté vtípky apod., rozhodně oceňuji i varianty animace jež film zkombinoval. KAŽDOPÁDNĚ, příběh je prostě meh. Soundtrack je generický mix zvuků, a celkově film působí jen jako skořápka. Rozhodně to nemá na Zlaté klasiky jako 'Falešná hra Králíka Rogerse' či 'Space Jam', protože to je úplně jiná liga a také jiné studio. Herecké výkony hlavní ženské představitelky, jsou směšné. No, alespoň že je thicc. Ig pro děti asi masterpiece, ale v rámci minulých snímků, co udělaly něco podobného, je to strašně dumb snímek. 55% ()

Davidkkk

Nepochopil jsem na koho tenhle reboot směřovali. Děcka značnou část humoru nepoberou, protože neví jak funguje pozadí filmařiny, na druhou stranu dospělí budou unuděni nevtipností. No a fanoušky původního seriálu to nejspíš taky nenadchne. Letošní Rescue Rangers připomínají jakousi atrakci ve stylu 𝗥𝗲𝗮𝗱𝘆 𝗣𝗹𝗮𝘆𝗲𝗿 𝗢𝗻𝗲 (2018), z níž ale odstřihnete příběh a divákovi cpete do ksichtu jeden easter egg za druhým, aniž by to mělo nějaké opodstatnění. A jistě, on tu nějaký jednoduchý příběh je, ale skutečně tu působí jen jako pojítko mezi jednotlivými scénami, v níž se předvádí známé charaktery z jiných Disneyho světů. ()

Maximilianus

Výborná nostalgia, ktorá funguje na 100%. K tomu navyše kopec známych postáv, a to aj z iných projektov, ktoré priniesli nejedno prekvapenie. Občas mi to celé pripadalo, že to ani nie je moc určené pre deti, ale v konečnom dôsledku asi bolo. Zabavia sa ale aj (a možno najmä) tí, čo vyrastali na animákoch v 90-tych rokoch. 7/10. ()

Trixinka

Reálně se tento filmík pohybuje lehce nad průměrem. Ale kvůli nostalgii a vzpomínkám na dětství, které ve mě vyvolal, dám o jednu hvězdu navíc. Filmu chyběla nějaká hlavní výrazná lidská postava, která by doplňovala duo Chip a Dale, které (bohužel) samo film zcela úplně neutáhlo. A zjištění, že se dala dohromady dvojice Zip a Gedžitka, tedy myš s mouchou, wau :D :D ()

Psycho.R

V dětství jsem nebyl velký milovník RR, ale togle je pecka, kterou dokáže pochopit jen ten, kdo se o filmy zajímá. Neskutečné množství postav na pozadí, kvůli kterým si to budu muset pustit ještě jednou, abych docenil co se tam děje v druhem plánu. Spousty Easter eggů, výsměch scénáristickým klišé, neskutecne mnozstvi detailů a jako třešnička ošklivej Sonic. ()

Maniik88

Hoci mám z detských časov Rýchlu rotu rád a kľudne si ju pustím s deckami aj teraz, toto ma fakt nebavilo. Radšej to mohli spraviť celé animované. Vtipy a narážky smerujú k starým dielom a filmom, čiže to deti nepochopia. A mňa to väčšinou nerozosmialo. Slabé. ()

RAFT

Už je to neuvěřitelných 33 let co v tv dávali animák .A ted film, na jedno podívání bohatě stačí .Menší děti si určitě oblíbí .Ale ,raději zůstanu u animovaného seriálu to je prostě dílo .Za mě 60% ()

Terka_127

Prostě to, co dokázal před X lety králík Roger nebo Space Jam, tak teď dokázal i Chip a Dale. Dlouho jsem se tak nebavila, dlouho se mi nestalo, abychom při každé druhé hlášce po sobě s přítelem mrkali a tápali očima, jestli to je, to co si myslíme :-D Ať žije Disney a jeho doba v 90. letech! Takových odkazů a vtipů a hlavně, jak si dělá Disney i srandu sám ze sebe, to jsem nečekala. Prostě si představte, že je svět, kde žijí všichni spolu a že i animované postavy existují a jsou jen najatí herci. Jaký mají život, jaká je jejich kariéra a co teprve, když byly dětskými hvězdičkami? GENIÁLNÍ! Nejsem si jistá, zda je to film pro nejmenší, ale i u Lego Movie jsem byla překvapená, jak si tam najdou něco děti a samozřejmě i dospělí. A tohle je přesně ten film. Zasměje se celá rodina a dospělí ještě zavzpomínají na své dětství :-) ()

Brooks

Vtipné cameá a všelijaké roztomilé filmárske detaily (všímajte si filmové plagáty všade na stenách) potešia, ale detektívna zápletka, ktorá je kostrou celého deja je otravne šablónovitá. Králik Roger mal záživnejší príbeh, ktorý vedel prekvapiť aj šokovať. ()

misar3

Konečně někdo využil potenciálu Disneyversa na maximum. Stovky odkazů, solidní příběh a mnoho easter eggů a cameí, které polehtá Vaši bránici. ()

Nathaniell

Poslední dobou se se sprostými výrazy opravdu šetřím, ale tady se někdo posral, ne?? Jasně. Že Disney točí sračky se opravdu začíná stávat většinovým pravidlem... Uznávám, že zasadit Chipa a Dala do reálného světa bylo něco, co se dalo skvěle zpracovat v mnohem lepší zápletce, bez kriminálních hovadin a pomrkávání Montyho závislostí na sýru na všechny, kdo znají drogově závislé. TO SE FAKT, KURVA, NĚKDO POSRAL!!! ... Nevím jak vy, ale já chtěl vidět Rychlou rotu v akci jako dřív. Tady kromě Chipa a Dala nikdo pořádný prostor nedostal... Děti Zipa a Getgitky?? FAKT? OPRAVDU POTŘEBUJETE VYKRÁDAT I SHREKA?!! Bože, tohle fakt znova nikdy... A abych jen nenadával, popíšu námět, který bych si představoval: Rychlá rota skončila s natáčením svého seriálu a každý si šel tak nějak po svém. Dale projde úpravou na 3D a je mu nabídnut návrat k seriálu, pokud přesvědčí i bývalé kolegy. Z čehož vzniknou první komické situace. Ve chvíli, kdy jsou všichni bývalí členové seriálu "aktualizováni," rozjíždí se nové natáčení plné zkažených záběrů a podobných ptákovin... To by byl úlet. TOHLE SI NARVĚTE DO PRDELE. JEŠTĚ ŽE JSEM ZA TO NEPLATIL... 1* z nostalgie a za (vyloženě) pár dobrých nápadů. ()

adamix

Animácie všeho druhu zvládnuté na jednotku a film fičí na úžasných nápadoch, ktoré sú dokonca vtipné, ako napríklad záporák Peter Pan a jeho prerod postavy po jeho vlastnom filme, viking zo Zemeckisovej animácie či škaredý Sonic z traileru. Smial som sa viackrát. aj keď to nie je prelomové, prácu to odviedlo omnoho lepšie ako tie animačné sračka spred niekoľkých rokov typu Space Jam 2 či Tom a Jerry. Silné tri hviezdy a určite si to zaslúži aj väčšie hodnotenie, ale je tam toho proste veľa a aj keď vidno, že to má postrehnuteľný príbeh, je to viac menej založené len na cameočkách a pripomenutiu, že sme kedysi ako decká fičali na Chipovi a Daleovi a že ich značka sa ešte nejako dá oživiť. ()

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely