Pravda může člověka osvobodit - ale také ho může dostat do spousty problémů. Génius komiků Jim Carrey tentokrát pobaví jako úspěšný advokát, ale i velký lhář, když je donucen kouzelným narozeninovým přáním svého syna přestat na 24 hodin lhát. Brzy zjišťuje, že jeho nejsilnější zbraň - nabroušený jazyk - se obrátila proti němu. (Magic Box)

Tomulka

Některé frky jsou přesně ve stylu Jim Carrey ,ale bohůžel jenom velmi zřídka se člověk nasměje. Každopádně je to aspoň průměrná komedie, která při prvním shlédnutí určitě nezklame fanoušky Jima. ()

Glowlady

Jojo, tento film moc hezky ukázal, jak těžký je třeba jen jeden den říkat jenom pravdu - a to nejen v odpovědích, ale i v tom, co si myslíme... tyjo to by byly v práci kšefty, kdyby mě lidi viděli do hlavy. Moc pěkné téma, výborně a vtipně ztvárněné a ještě k tomu s happyendem. Co víc si přát? Skvělý Jim Carrey si nezaslouží méně než 80%. ()

A4finity

Nemůžu si pomoct, bylo to na mě moc infantilní, Carrey tu měl navíc spoustu zbytečnýho prostoru k jeho afektovanýmu grimasování. Do konce jsem dokoukal jen proto, abych se bavil co nejpřesnějším odhadnutím finále, což se mi nakonec podařilo) Pro mě slabota ()

Timy68

Bohužel jsem nikde nenašla Lhář lhář s titulkama, takže jsem musela přetrpět Dejdara, který se k Jimovy vůbec nehodí. Otravovaly mě ty Jimovy naustálý xichty, kterých by mohlo být o hodně míň, jen by to prospělo. Závěr byl neskutečně přehnanej a trapnej. Romantický konce, kde chlap doběhne letadlo, aby s ním žena zůstala, jsou už ohrané, a proto se režisér rozhodl to trochu pozměnit, ale moc to nepomohlo. Spíš naopak. Ale jinak komedie s hodně vtipnýma scénkama, ale přijde mi, že to je jediný, díky čemu je film modrej a ne šedej... 70% ()

tommicek

Na komedie Jima Carreyho lehký nadprůměr, ovšem famózní dabing Martina Dejdara to povyšuje minimálně o hvězdičku :-) ()

Alekks80

Řekl bych, že je to asi nejlepší "bláznivá" komedie Jima Carreyho. Výborně vymyšlená zápletka a v tomto případě mi ani nevadilo Carreyho pitvoření. Přesto považuju za štěstí, že dokáže natočit i takové filmy jako Truman show nebo Věčný svit. ()

Pythonator

Jim Carrey je bůh ksichtění a jeho grimasy pobaví snad každého. Být tento film méně rodinný a více ujetý, tak je to bomba. Ve výsledku je Liar Liar jenom zjemněnější a dětinštější Ace Ventura. ()

Darxandri

Lhář, lhář je jednoduchá komedie u které nemusí člověk moc přemýšlet, aby se u ní bavil. Já osobně jsem si nemohl odpustit to, abych se na ni nepodíval. Koneckonců zde hraje Jim Carry. Jeden z mých nejoblíbenějších komiků a herců. Herecký výkon Jima mě opět dostal na koleno. Tolik energie a tolik fyzické komedie jsem už hodně dlouho nevyděl. Je zde naprosto jasné, že si roli užívá a baví ho. Je to ztřeštěné, potrhlé a tak zábavné. Tolik gagů a humoru, krásně vyváženo s vážnějšími momenty dělá perfektní celek pro komedii. Najdou se zde samozřejmě i mínusy. Ze samotného nápadu se dalo vytěžit o tolik více, ale bohužel se tak nestalo. Právník, co nemůže den lhát? To je zlatý důl nápadů. Navíc, zde nechci kritizovat samotný film, ale spíš český dabing, mi poměrně vadil Martin Dejdar, jakožto dabér pro Jima. Neseděl mi k němu. Zlatý Bohdan Tůma. Film doporučuji všem nadšencům pro komedie, ve kterých hraje Jim Carry. Není to nic převratného, ale rozhodně to není špatná komedie. ()

DFA

Pre mňa osobne najlepší výkon Jima Carreyho zo všetkých jeho filmov, treba pozerať v origináli, aj český aj slovenský dabing je hrozný. ()

soukyd33

Trhám se smíchy ještě teď. Jim Carrey prostě vede. 😂 Scény, hlášky a vůbec jsou TOP! Doporučuji. Poznámka: Tento film má dva dabingy. Jen jeden je vtipný! A to Bohdan Tůma. Poznámka: Každému asi došlo, že Jim Carrey mohl opět improvizovat. A tak to má být. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

KuceraJohny

Přesto, že Jima Carreyho miluju tak bohužel hodnotím záporně. Všichni víme, že je skvělý herec a imitátor, ale stavět film vyloženě na něm není vždy dobrý nápad. Snímek musí mít aspoň nějakou jinou zajímavou postavu a zde je to prostě jen Jim. Miluju tyto rodinné snímky s Jimem v hlavní roli. Opravdu, mě vždy baví sledovat jeho kreace, ale zde mi vše přišlo už moc překsichtěný. Bohužel, Jimových výjevů tu bylo až příliš a upozaďovali děj. Kdyby aspoň tvůrci lehce ubrali možná by vznikl mnohem zajímavější film. Takhle akorát vznikla Fletcherova ex manželka jako jediné malé plus pro film a kdyby dostala více prostoru mohlo to být velké plus. Bohužel půlku filmu sledujeme Jima jak se svým mistrovským způsobem ksichtí na všechny okolo až nás to začne obtěžovat. Hrozně rád bych dal lepší hodnocení, ale zkrátka jsem se nebavil jako vždy. ()

MagdaLenka97

Musím povedať, že Jim Carrey je naozaj výborný herec, to čo dokáže so svojim telom a mimikou je neskutočné. Avšak mne tento druh humoru vôbec nesedí, skôr mi vadí. A tak tomu nebolo inak ani počas celého filmu. Odporúčam jedine pre ľudí, ktorí majú radi filmy ako je napríklad Maska. ()

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším