Pravda může člověka osvobodit - ale také ho může dostat do spousty problémů. Génius komiků Jim Carrey tentokrát pobaví jako úspěšný advokát, ale i velký lhář, když je donucen kouzelným narozeninovým přáním svého syna přestat na 24 hodin lhát. Brzy zjišťuje, že jeho nejsilnější zbraň - nabroušený jazyk - se obrátila proti němu. (Magic Box)

Dusty56

Na rovinu - Jim Carrey to v některých situacích opravdu přehání. Na druhou stranu i tyto situace dokážou pobavit, když vypnete, což já jsem udělal. Námět byl také skvělý - právník, co nemůže lhát. Sedlo mi to a až budu hledat něco bláznivého, tak si to rád pustím. ()

redsparrow

Jak mě film docela bavil před 15 lety, tak mě odstupem let nebavil skoro vůbec. Důvodem nebylo vůbec to, že se jedná o sentimentální rodinný film, ale pocit, že model "Carreyho oneman show s co největší dávkou pitvoření" už na mě dneska vůbec nefunguje a připadal spíš trapný až debilní, místy skoro nesnesitelně. Buď jsem dřív chápal tenhe "debilní" humor s větším nadhledem nebo to bylo mizerné už tehdy. Poprvé 5, dneska stěží 2. Pozn.: Opět naprosto nepobírám, proč někdo hodnotí dabing, ne originální film. ()

manín

Vlastne ani neviem, za čo je tá jedna * .. Asi len za to, že v odpade mám aj horšie kúsky. Ale to nič nemení na tom že Carreyho neznesiem.. ()

qwxyz

Sice jsem se i zasmál, ale Carreyho čím dál více nemůžu vidět. Je to mírně průměrná komedie, možná ani to ne. Ale na děti to asi stačí. 46% ()

Ludva

[2009-04-23] * Docela zábavná komedie, občas trochu tlačící na pilu rodinného filmu. Kdyby Carrey tak strašně nepřehrával, byla by ještě lepší. * Když udělám tenhle obličej, zůstane mi to? --- Ne. Dokonce znám pár lidí, co se tím slušně živěj. ()

Tom87

Jim je prostě borec. Ale, bez českýho dabingu bych se asi tolik nenasmál. A drsný jsou překlepy na konci, jak tam dělal ty ksichty jak klečel na kolenou a mluvil s tou starou sekretářkou :-) ()

Uframufrag

Neni to sice Jimov najlepsi film, ale na prijemne pobavenie mi uplne postacil... Netreba si vsimat obycajny scenar ani piemerne vykony kolegov hercov.. pri tomto filme vlastne netreba premyslat. Staci ze tam je Jim Carrey a uz len to je dovod na usmev :-))) ()

honzahucin

Už dlouho jsem se takhle nezasmál. "Jen" čtyři hvězdy kvůli sladkému konci (pronásledování letadla je ve filmech hodně okoukané entrée k happyendu). ()

sigiq

Myslím si ,že je to jeho najlepšia komédia,kde jeho komičnosť pôsobí prirodzene a nie silovo až gíčovyto ,ako trebárs v prípade zvieracého dedektíva.V tomto prípade som sa naozaj prichitil ,že sa bavím a nepociťoval som nutnosť presviedčať sa ,aby som pri obrazovke zostal.Naozaj dobre prevedené komické scény pri ktorých bola cítiť improvizácia a nie nalinajkovaný scénar. ()

burg

Carreyovo megakoncert - o zábavu je zaručeně postaráno. Jo a mimochodem: "To pero je rudééééé!!!!" ()

wendy221

Super vtipný a zábavný Jim. Co? Film? Jo, ten taky ušel :) Originální děj, nezapomenutelný Carrey jako právník - prostě super. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. ()

shakeXL

Když sem na tomhle filmu byl v 11-ti v kině byl jsem z něho nadšený. Teď už to vidím trošku střízlivěji. 3 hvězdy. ()

Houmr6

Není to ten nejlepší film Jima Carreyho, ale já jsem se bavil kdykoli jsem se na to podíval. Musím říct že dabing s Martinem Dejdarem mi tady vyhovuje. Není to sice klasika jako Bohdan Tůma, ale myslím že se Dejdar této role ujal velice povedeně. ()

Lonelybiker

Po letech jsem se na to včera opět podíval s celou rodinou. Musím říct, že tak dobře už jsem se dlouho nezasmál. Při scéně, kdy Fletcher na poradě společníků sundá paruku z hlavy jednoho týpka a přimlaskne ji na zeď, jsem se málem poč...l smíchy. ()

Profík

Občas je to maniakální Carrey a občas tam i hraje jako vážně. Slušný nápad, který se podařilo vytěžit koro do dna. Moc dobří herci i v dalších rolích, moc mi sedla Maura Tierney a i Jennifer Tilly. 80%. ()

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším