Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

viperblade

Tak už vím, odkud Barney z HIMYM vzal hlášku Suit up! Protože takovýhle oblek bych chtěl i já a to je moc nemám rád... A k tomu bych prosil jednu Jennifer Love Hewitt… jo to by byl život! ()

ClintEastwood

S Jackie Chanem jsem viděl jen pár filmů a ať už jde o jeho hongkongskou éru či hollywoodské trháky, pokaždé jsem se dobře bavil. A je to i případ Tuxeda. Superhrdinský oblek, je originální nápad a i když je snímek pouze béčková oddychovka, je to skvělá zábava. Trošku ji vylepším hodnocení. ()

MM_Ramone

Nie je to tak dávno, čo som si s mojou drahou lepšou polovičkou Evičkou pozrel film "Majstrov syn" (Zui quan). Bolo to natočené v roku 1978 v Hongkongu a hlavnú úlohu tam stvárnil dvadsaťštyri ročný Jackie Chan. Mal účes, s ktorým by hravo zapadol medzi členov kapely Ramones  a robil grimasy ako Jim Carrey. Ale popri tom bol mladý, svieži, predvádzal fakt náročné tréningy a vymakané bojové choreografie. Evka mi povedala, že je to omnoho lepšie ako tie jeho hollywoodske šaškárne, ktoré natočil v pokročilom veku v USA. Že je to naturálnejšie a drsnejšie, aj keď je to skryté pod maskou podivnej hongkongskej akčnej komédie. A ja som si uvedomil, že má pravdu. Na jej múdre slová som si spomenul aj teraz, keď som si pozrel americký snímok "Tuxedo". Štyridsať osem ročný Jackie Chan tu zo seba robí doslova šikmookého blbečka, cvičenú opičku. Americké doláre z neho urobili starú, trápnu, poľutovania hodnú karikatúru samého seba. ** ()

gogo76

Štandard od J. Chana, ktorému strašné body strháva katastrofálny scenár, ale naštastie tú nezmyselnosť vždy zachráni J. Chan s tradične dobrou choreografiou bojových scén a dávkou humoru. Peter Stormare sa objavil asi v najzbytočnejšej vedľajšej úlohe. Slabší priemer. 50%. ()

Xmilden

Jackie špulí zadek na všechny kolem, no peklo. Tohle si Jackie určitě mohl odpustit. Na J.L. Hewitt je skvostný pohled a několikrát krásně dokáže hlasem imitovat, hlavně tedy tu hloupoučkou blondýnku. Akční scény jsou možná nejslabší co jsem měl možnost u Chana vidět. Tentokráte se nedostavily žádně moc nápady. Snímek vyložěně nenas**e, ale určitě nenadchne. ()

Phobia

Zatím jsem neabsolvovala žádný film s Jackie Chujem a oněch zhruba 5 minut včera večer u "Tuxeda" mě utvrdilo v názoru, že rozhodně nedělám chybu, když se esencím trapnosti s tímto nesympatickým rádobykomikem striktně vyhýbám. Víc jak na jednu olezlou hvězdičku by to nebylo. ()

lesumir

Jackiemu asi zachutnala sláva a peníze, proto to čí tyhle bezmyšlenkové píčoviny, které mu zajístí obdiv u hloupých američanů... fuck! ()

juta

Jackie Chan a jeho oblek je zajimavá kombinace, která přináší slušné bojové scény a něco navíc. Jenže už to není úplně ono a stáří si vybírá svou daň, ale taková jednohubka stejně uspokojí. ()

Fiftis

Tak toto je jeden z najhlúpejších Chánových filmov od r. 2000. Absolútne nechápem, prečo vzal takú stupiditu. Nie že by tu neboli vtipné momenty, ale boje stoja za prd - šňúry sa používajú aj tam, kde nie sú potrebné, a kaskadérske veci sú tak okaté, až to bolí. Na rozdiel od iných, aj amerických, tento film rozhodne nestojí na súbojoch, kde je poznať Chánove prispenie, jeho štýl, choreografie atď. Aj ja som to pochopil ako akúsi paródiu. Toto predsa nemôže brať nikto vážne. Ale tak aj tak - film nebol nijako zábavný a celkovo mi to prišlo ako hrozná hovadina, ktorá sa môže páčiť snáď len skalným fanúšikom Jackieho Chana. Pre mňa nuda, hlúposť, na ktorú si človek za týždeň ani nespomenie. ()

JohnnyD

Podobne ako u väčšiny ostatných amerických Chanoviek je tu mizerná akcia, no sexy Jennifer Love Hewitt a zmysel pre humor Jackieho Chana to zachraňujú. ()

Indiana

ÁÁÁ, tak tohle bylo hardcore trapný, to nejhorší s Jackie Chanem, co jsem měl tu čest vidět (ani jsem to nedokoukal). A Jennifer Love Hewitt, to je jedna z nejhorších hereček. ()

Allien.9

Patřím mezi faninky Jackieho Chana, ale tohle je vážně děsné - NEHORÁZNĚ TRAPNÉ. Sotva jsem to dokoukala, takže jinak hodnotit ani nemůžu. Obrovské zklamání...:-( ()

mzss1

Celkem je to sranda, hit to není, ale dá se na to dívat bez nějakého hluchého místa. Nejvíc se mi líbili kaskadérské kousky Jackiho Chana. Hudba průměr. Příběh byl horší, moc nezaujal. Herci krom Chana nic moc. Takže nakonec jen průměrný film na jedno shlédnutí, kdy to bohatě stačí. 50% = *** ()

kingik

Co dokáže jeden kouzelný smoking se můžete přesvědčit v téhle rozverné akční komedii s Jackie Chanem a Jeniffer Love Hewitt v hlavních rolích. Jackie je řidič taxíku, ale jakmile si oblékne svůj smoking stává se z něho nepřemožitelný agent, který se pustí do akce i s pohlednou mladou agentkou po svém boku. Porce akce a vtipu v příjemném poměru, ale taky je nutno si přibalit ke sledování velkou dávku tolerance pro naivní děj i zápletku, která je součástí balení k tomuto kousku. Film z toho nechce slevit a vedle Jackieho kaskadérských kousků a Hewittiných sexy outfitů je k vidění všechno možné i nemožné spíše ze soudku, který potěší teenage publikum. Má to spád a pořád se něco děje. Jen to chtělo korigovat bezbřehou naivitu. Film opravdu myšlenkově složitý není. Kategorie "milá kravinka" tomu sedí dokonale. 60% ()