Agent Steed má zjistit, kdo a proč vyhodil do vzduchu laboratoře programu Prospero. Podle videokamer to byla vedoucí programu, atraktivní kráska Emma, ta to však popírá a svou nevinu hodlá dokázat tím, že Steedovi pomůže dopadnout skutečného pachatele. Dvojice se dostane na stopu boháče De Wyntera, který šéfuje spolku PARAPLE a podle všeho nejen dokáže ovládat počasí, ale také si do svých služeb pořídil Emminu dvojnici. S každou stopou je jasnější, že ďábelský zločinec se chystá svým vynálezem vydírat svět a zničit přírodními katastrofami každý stát, který mu odmítne zaplatit. Steed a Emma jsou jediní, kdo ho mohou zastavit. (Nova Cinema)

Hyb_rid

Fiennes je britštější než agent jejího veličenstva 007 a Uma je k nakousnutí, takže strčí Moneypenny hravě do kapsy. Není mi sice jasné jestli to původně mělo vypadat, tak jak to nakonec vypadá ... poměrně zábavná nejspíš komedie, protože akce=0, napětí=0 a jediné čeho tu bylo přehršel byl sarkasmus,do extrému dotažené gentlemanství a celé je to dost ulítlé. 55% ()

Gore

Ukázka filmu, kde vůbec nic nefunguje - od hloupého scénáře přes nenápaditou režii až k hereckým výkonům, kde ač obsazen skvělými herci, nemají zde co herecky nabídnout, což je zapříčiněno už napsanými rolemi, tak i vedením režiséra. Prostě dost hloupý film, který je právem zapomenutý. ()

fshrbeny

Vyfintěný Fiennes v buřince, Uma obepnutá latexem a Connery pokoušející se hrát šílence, který ale celou dobu vypadá spíš unaveně a hlavně znuděně. Hlavní výhodou filmu je bezpochyby (kromě postav) jeho délka a hlavní nevýhodou jednoznačně jeho nesmyslnost. Scenárista byl pravděpodobně po celou dobu své práce sjetý, jinak si neumím představit, jak si mohl myslet, že mu scény na sebe logicky navazují. Všechno je to takové zmatené, nepřekvapující a unylé. Jediným dalším plusem je chytlavý theme song. ()

Filmárik

Trochu ma mrzí , že tu všetci kydajú na pomstiteľov a vytýkajú slabý príbeh , nezmyselnosť a čo ja viem čo ešte a popri tom sa doslova nadchýňajú nad takým Kill Billom , ktorý na tom s príbehom neni o nič lepšie , strieda jeden gýč za druhým a väčšina postáv je tu plytkejších ako Níl po období sucha. Mňa Pomstitelia práveže dostali svojim bezchybným suchým anglickým humorom a najmä skvelým Fiennesom a Umou Thurman, ktorý to zahrali na jednotku. Ale chápem, že čo nemá nálepku "uznávaného" režiséra ide automaticky pod gilotínu. ()

Olík

Předem se omlouvám, jestli jsem nepochopil skrytou nadsázku tohoto adaptačního hybridu Hudson Hawka, Sherlocka Holmese, Ligy Výjimečných, Kouzelné chůvy Nanny McPhee, Jamese Bonda a ještě nevečeřící Adély, ale jsem z toho všeho mírně řečeno v rozpacích. Avengers se tváří jako obraz Andyho Warhola, působí jako procházka po Regent Street v doprovodu hraběte von Kratzmara a bohužel chutnají jako zkažené menu z načančaného talíře. Ty dvě hvězdičky jsou za look staré Anglie, dynamické interiéry, pop-artovou výpravu a především tři herecké držáky, kteří si i přes značnou chaotičnost příběhu udržují grácii a noblesu sobě vlastní. ()

helloween93

Měl jsem trochu obavy, že půjde o špatný film a mé obavy se naplnily. Kdyby se nuda a trapnost daly vystihnout, měly by název Mstitelé. Film mi svou ujetostí přišel jako špatný vtip a nechápu, co tam dělá Connery....Jedna hvězda právě za něho. Tento Chechikův neúspěch pro něho znamenal konec v Hollywoodu. ()

Heroine

Chápu záměr, o jaký se tady někdo pokusil. Ale je to díky necivilním dialogům, a naprosto příšerné Thurmanové, která se na takovou roli ale vůbec nehodí, naprosto nepovedené. ()

plagjoklas

Dost velka blbost, ale ak prijmete vyzvu a vypnete mozog tak sa pritom aspon priemerne pobavite. Nechapem ako sa na to mohli dat taky dobry herci. Ale niektore scenky boli podarene. Prvy suboj s dazdnikom, telefonna budka, ale uz nic viac. ()

dalziel

Zopár suchých anglických šplechova a sexy Dr.Peelová špúli zadoček.To jediné mi tak zostane v spomienkach.Ralf sa mi na superagenta veľmi nehodí tak isto ako Sean na superzloducha. Jedným som si však istý že Queintin T. v tomto filme uzrel svoju "The Bride" pre Kill Bill.Ani dobré obsadenie a slušný rozpočet nezabránili tomu že film pôsobí skor ako parodia než seriozne akčné dobrodružné scifi. ()

waska

Pro mě dost zmatený film, který jsem nějak nepochopil. Jedna hvězdička navíc za Conneryho, který se z toho chaosu snažil vymáčknout aspoň něco navíc. Kdo je matka a kdo otec??? ()

Ceberus

Takový Darkovsky podivný film, který však nemá ani co nabídnout, snad kromě Umy v latexu. A to i přesto, že Fiennes a Connery patří do širšího okruhu mých oblíbených herců. ()

Likan7

Nefunguje to jako akční film, komedie, parodie. Ale říkají, že to prý film je. Takhle, Uma Thurman v latexu je pěkná, ale zbytek nejde vnímat jinak než s telefonem v ruce. ()