Agent Steed má zjistit, kdo a proč vyhodil do vzduchu laboratoře programu Prospero. Podle videokamer to byla vedoucí programu, atraktivní kráska Emma, ta to však popírá a svou nevinu hodlá dokázat tím, že Steedovi pomůže dopadnout skutečného pachatele. Dvojice se dostane na stopu boháče De Wyntera, který šéfuje spolku PARAPLE a podle všeho nejen dokáže ovládat počasí, ale také si do svých služeb pořídil Emminu dvojnici. S každou stopou je jasnější, že ďábelský zločinec se chystá svým vynálezem vydírat svět a zničit přírodními katastrofami každý stát, který mu odmítne zaplatit. Steed a Emma jsou jediní, kdo ho mohou zastavit. (Nova Cinema)

otík

Těžko lze dobře hodnotit film, po jehož skončení se proberete z letargie a zjistíte, že tak velkou, ale opravdu velkou blbost jste už dlouho neviděli. Kromě akčních scén film absolutně nestojí ani za zlámanou grešli, tak neuvěřitelnost stupiditu snad ani nešlo natočit. Ale Amíci zase dokázali, že to zvládnou. Děs. ()

panMartin

Tragicky nevydařený pokus o trochu jinou akční.. komedii. Jeden z filmů, kde mi absolutně uniká nejen zápletka ale naprosto všechno. Kromě akčních scén film absolutně nestojí ani za zlámanou grešli, tak neuvěřitelnost stupiditu snad ani nešlo natočit. ()

lennyd

John Steed (Ralph Fiennes), agent britské tajné služby má před sebou nelehký úkol - celou zemi ohrožuje Sir August de Wynter se svými meteorologickými hrátkami, a drží tím celou vládu v šachu - a je jen na Steedovi a krásné meteoroložce Emmě Peelové (Uma Thurman), aby se s celou záležitostí nějak rozumně vypořádali... Toto je film, který je nutné pochopit - rozhodně jej nelze brát vážně (nebo nedejbože jako pokračování Bondovek), ale je třeba se na něj povznést. Spousta scén mne dokonale pobavila - ať již typická anglická lady (která má na všechno řešení), vedení tajné služby (Matka/Otec) nebo bludiště uvnitř Wynterova domu. Všichni tři hlavní hrdinové (Sean Connery, Ralph Fiennes i Uma Thurman) brutálně přehrávají, ale do tohoto filmu vše perfektně padne. Já bych si rozhodně nestěžoval, kdyby takovýchto filmů bylo víc.. ()

majxik

Hodně lidem se tento snímek nelíbil. Ale i když trošku zmatený příběh měl takové správné nasazení a dynamiku. Triky a interiery se povedli... ale podle hodnocení... je na každém zvážení. ()

greghouse

proč Seane, proč? Strašná nuda.jedna hvězda za pana Matku a paní Otce ( tedy rozhodně ne za herecký výkon, jen za prohození pohlaví) ()

VanTom

Ujetá parodie na superšpiónské příběhy podle starého seriálu se tedy moc nepovedla, humor se pokouší vyplývat jen mimochodem z typicky britského upjatého "gentlemanství" v absurdních situacích, a to fakt nestačí. Slabě zrežírovaná akce zrovna nezaujme, přílišně přeplácaná story už vůbec ne. Druhou hvězdičku tak s odřenýma ušima dávám za nápaditý, stylový vizuál a Umu v sexy elastické kombinéze. ()

Almásy odpad!

povecte mi niekto ako sa do tejto SRA*KY dostal Ralph Fiennes, Uma Thurman a Sean Connery? asi ich nadrogovali, vyzeraju totiz tak cely film ()

Opsha

Boha jeho co proti tomu všichni máte..... Producenti by sice za přestříhání měli dostat pár ran deštníkem a Sean Connery je klasicky špatný, ale takhle stylový film jsem už DLOUHO neviděl. Vizuální stránka nemá k dokonalosti daleko, stejně tak jako pošukané nápady typu páv s kamerou na ocase či neviditelný archivář. A dialogy jsou také vybroušené jako křišťál (chválím i dabing, kterému se dokonce povedlo zahladit největší logický kopanec filmu). Chci vidět nesetříhanou verzi. ()

Arius

Checikovi pomstitelia nie su skutocne ziadnym prinosom pre svetovu kinematografiu. Scenar a dialogy gycove az hroza, otrasne vizualne efekty(cest vynimkam), taktiez trapne a nepotrebne rekvizity a skutocnou ceresnickou na torte je otrasne herectvo Umy Thurmanovej ktora bola viac ako nevhodna. A ani take hercke esa ako Ralph Fiennes ci Sean Connery film nevynoria s pod hladiny. ()

wosho

Nepochopím nikdy, jak se nemůže povést film s tak silným hereckým obsazením. Podle mě to museli zmršit producenti, nebo fakt nevím. Mstitelé jsou zmatený, nudný, nepřehledný a nedodělaný film. A opravdu nevím, komu by se mohl jen trošičku líbit. ()

Teg

JE to vlastně tragédie. Ani by to nebyl špatný film, nebýt toho nepodařeného pokusu o legrační film. Tedy on JE legrační, jen nevím jestli to je záměr :) ... Plýtvání drahocenným časem Seana Conneryho, který se na tu roli navíc vůbec nehodí. ()

Paity

Naprostá ptákovina, na kterou by se ais měli podívat jen zarytí fandové Seana Conneryho, jinak úděsné splácanina. ()

Fary

Skvělé herecké obsazení, dobrý příběh, ale navzdory povedeným efektům naprosto otřesné zpracování. Film působí trochu jako parodie na špionské filmy, trochu se snaží tvářit vážně. Břitký anglický humor je pěkný a důsledný a kazí ho jenom šílenství S. Conneryho a jeho medvídků. Taky Matka a Otec jsou neuvěřitelní idioti... ()