Kevin Costner je lékař, stejně jako byla jeho nedávno tragicky zahynuvší manželka. Ta navzdory svému těhotenství odjela plnit misi Červeného kříže do divokých pralesů ve Venezuele a stala se jednou z obětí nehody autobusu vysoko v horách. Její tělo nebylo nikdy nalezeno, protože autobus se zřítil do hlubokého koryta divoké řeky. Hrdina se stále nedokáže se smrtí milované ženy vyrovnat, vyhýbá se přátelům, bolestné vzpomínky se snaží přehlušit posedlostí prací. Náhle však začne kolem sebe vnímat podivné věci. Dostane balíček, který si jeho žena před odjezdem objednala, v domě, který společně sdíleli, lékaře začínají pronásledovat zvláštní představy a vidiny, které ho zavedou za někdejšími manželčinými pacienty. A on je stále pevněji přesvědčen, že mu chce mrtvá žena cosi naléhavě sdělit prostřednictvím lidí, kteří prožili klinickou smrt. Kolegové už začínají pochybovat o jeho duševním zdraví, když vyjdou najevo šokující skutečnosti... (oficiální text distributora)

GeoGraph

Od poloviny jsem tak něják věděl jak too dopadne, a tak mě film dost nudil nějákými detaily k vcelku prvoplánovému záměru. A ten Costner pod vodou vůbec nevypadal jako Costner nad vodou. ()

RoryWhite

Poprvé jsem tento film viděla před několika lety. Zanechal ve mě směsici dojmů, které jsem nedokázala rozumně roztřídit. Ten film si vás prostě k sobě připoutá a už nepustí, dokavaď neběží závěrečné titulky. A kdykoliv ho nyní dávají v televizi tak se na něj velmi ráda podívám znovu. Není to film, na který se dá dívat obden, ale to ty nejlepší bývají... ()

Aceboris

Aj napriek nízkemu hodnoteniu je podľa mňa tento film percentuálne trošku vyššie. Hoci neponúka žiaden super nápad, bombastický dej, strhujúcu zápletku, aj keď sa dej dá predpovedať, je to podľa mňa veľmi dobre spracované. Takýchto filmov je ako šafranu a práve preto som rád, že niečo obdobné som si mohol pozrieť. U mňa 75/100. ()

cachanell

Neřekla bych , že se jedná o thriller. Náplní filmu není nic napínavě ohrožujícího. Jedná se spíše o mysteriozní film s velmi dojemný zakončením příběhu . A pomalá linie filmu není na škodu. Chtěla jsem zvednou průměr filmu, proto 4 hvězdičky , není k zahození a určitě stojí za podívání. ()

zdendap

Po celkem zajímavém rozjezdu se příběh začíná ubírat jasně danými mantinely až zcela očekávaný závěr. Hodně veliké zklamání! ()

danny79

Hodne spatny, K.Costner po tragicke smrti sve zeny, lekarky, kdesi v Jizni Americe, vidi znameni a promlouva k nemu skrze deti v klinice smrti. Nesmiruje s s tim ze zemrela a vyda se ji hledat. Velmi spatny scenar, spatna rezie, zadne napeti, nesmysl ... ()

pekos

Filmy s tematikou života po smrti vždy ľudí fascinujú, čo súvisí asi s tým, že tento fenomén bol overený pri desiatkach tisícoch "úmrtí" a každého človeka zaujíma, čo by mohlo byť po smrti. Nie každý príbeh na hrane smrti však musí byť zaujímavý, no v tomto filme sa autorom podarilo vytvoriť komorný príbeh plný bežnej konverzácie a najmä s romantickým záverom, ktorý bol najvhodnejším vyvrcholením príbehu. Ak očakávate duchársky príbeh, plný napätia a obáv, čo vyskočí spoza rohu, potom si tento film ani nepúšťajte. Tento film určite pohladí dušu každého romantika alebo toho, kto má rád filmy s pokojným priebehom deja, v ktorom je očakávané záverečné finále. ()

DavidAAAA

No, úplně nadšeně jsem neskákal, ale není to špatný. Filmu by prospělo svižnější tempo a hlavně, cca o 20 minut kratší stopáž.. Dobrej námět, slušní herci ( a to i děti ). Prostě jen malinko utahaný. ()

lilupacmaga

úplne neočakávaný a nepredvídateľný od začiatku do konca. Zo začiatku sa tvári, ako horor (nadprirodzeno atp.) čo ja osobne veľmi nemám rada,ale som naozaj rada,že som od toho neutiekla a počkala si na záver....ten dáva filmu úplne iný rozmer. ()

Rathe

Kevin Costner je skvělý herec a tento příběh je velmi zajímavý. Není to obyčejné mysteriózní drama. Tajemná znamení mají jenom jediný účel. Připoutat pozornost hl. postavy na smrt jeho manželky. Do konce filmu jsem trochu věřil, že by to jeho manželka mohla přežít, ale to je strašně jednoduché. To co našel u domorodého kmene za překvapení bylo tisíckrát lepší. Skvělý konec. ()

Marcello

Myslím, že mnoho tunajších hodnotení je zbytočne príkrych. Film mal svoje muchy, ale páčila sa mi pomalá zádumčivá atmosféra, podkresľovaná atmosférickou hudbou a postupným zamotávaním deja. Najskôr sa to tvárilo ako čistokrvná duchárina, aby to skončilo úplne ináč. Malo to svoje slabšie miesta, ale za mňa moc pekná myšlienka podaná nevtieravým spôsobom. ()