Kevin Costner je lékař, stejně jako byla jeho nedávno tragicky zahynuvší manželka. Ta navzdory svému těhotenství odjela plnit misi Červeného kříže do divokých pralesů ve Venezuele a stala se jednou z obětí nehody autobusu vysoko v horách. Její tělo nebylo nikdy nalezeno, protože autobus se zřítil do hlubokého koryta divoké řeky. Hrdina se stále nedokáže se smrtí milované ženy vyrovnat, vyhýbá se přátelům, bolestné vzpomínky se snaží přehlušit posedlostí prací. Náhle však začne kolem sebe vnímat podivné věci. Dostane balíček, který si jeho žena před odjezdem objednala, v domě, který společně sdíleli, lékaře začínají pronásledovat zvláštní představy a vidiny, které ho zavedou za někdejšími manželčinými pacienty. A on je stále pevněji přesvědčen, že mu chce mrtvá žena cosi naléhavě sdělit prostřednictvím lidí, kteří prožili klinickou smrt. Kolegové už začínají pochybovat o jeho duševním zdraví, když vyjdou najevo šokující skutečnosti... (oficiální text distributora)

Šak

Tři hvězdičky dávám za to tajemno a nadpřirozeno a za vzpomínku na filmy jako Šestý smysl, Ti druzí nebo Ozvěny mrtvích, kteří Costnerův pokus o návrat porážejí na plné čáře. Atmosféru filmu umocňuje a dá se říct i svým způsobem zachraňuje hudba Johna Debneye, která sice nápadně připomíná Šestý smysl, ale stejně jako tam funguje na 100%.... ()

paniColombova

Tento film mě hodně překvapil, akorát nechápu opačné názory. Třeba Kill Bill - ÚPADEK FILMOVÉ SCÉNY - hodnocení 79 % a Na křídlech ... 63%. Tady mi trošku zůstává rozum stát. Tenhle film lidi hodnotí negativně, potom tedy největší světový kýč Kill Bill by měl mít v tom případě Oscara? Já padam. :-D Jdeme dál. Miluju mysteriózní filmy. Celý film, jenž doprovázelo obrovské napětí byl až po svůj nečekaný a mohu říci srdcervoucí konec, velice poutavou podívanou. ()

Mr. Movie

Popravdě mě křídla donesli až na 3,5* Na základě nízkého hodnocení mě film možná pravě proto mile překvapil. Jen škoda, že že to nebylo více mysteriózní. Trochu to plandalo mezi žánry a to byla škoda. ()

Ellush

Mysteriózní... tak právě toto slovo poměrně přesně vystihuje první polovinu filmu, která si obstojně pohrává s né úplně neobvyklým psychologickým námětem, který si ovšem zachovává značně poutavý a svěží charakter. Druhá polovina snímku má o mnoho rychlejší spád, je méně citová a zároveň funguje tak trochu jako blafovací vodítko k závěrečné pointě, která milovníky duchařin a mystery možná trošku zklame, ale zároveň je ta překvapivá scénáristická "blbost" vlastně úžasná. ()

fafejt001

TO , ŽE JE NĚCO PO SMRTI , SE JIŽ VÍ . VŠE POKRAČUJE , JINAK A JINDE . FILM NENÍ ŠPATNÝ JEN SE TLAČÍ DOST NA PILKU . JE TO K JEHO ŠKODĚ . MOHL TO BÝT DOSTI DOBRÝ FILM . JEN TO NĚJAK NEVYŠLO . ŠKODA . ()

Fajung

Názov filmu je zaujimavý, aj námet, ale žiaľ, film už tak nie. Kevin Costner sa v tomto filme trápi, a pôsobi dosť strnulo. Vinu za to však dávam slabej réžii. 40% ()

xander

Pokus o návrat Kevina Costnera, nieje žiadnym misterio´znym filmom, ale nudnou romantickou drámou, pri ktorej sa dá akurát tak dobre pospať. Vo vedľajších úlohách sú zaujímavejší herci, ako Kathy Batesová, Linda Huntová alebo Ron Rifkin, ale tí aj tak dostali velmi malý priestor. ()

akneleH

Mám Costnera jako herce ráda, ale tenhle film mi nesedl... možná až ho někdy uvidím znova. Člověk na něco čeká a dočká se pak bohužel úplně něčeho jiného. ()

Chlo0opek

Taková právě tak akorát stravitelná porce mysteriózna - dost velkou roli v tom hraje právě Kevin, který se na tento typ role vyloženě hodí. Trochu mě tedy zklamal závěr, ale dá se to překonat.. ()

zero_zelo

no chtěla sem původně hodnotit trojkou... ale ten konec mě zase rozebral.... ale jinak je to docela v pohodě podívaná, kevinovi to docela jde a děj není tak mizernej ()

futislav

Zase tak špatné to není. Nízká hodnocení zřejmě vyplývají z neschopnosti kritiků vcítit se do děje a módnímu hanění Costnera. Chybí tomu trochu větší spád, ale třeba konec to naopak pozdvihuje z průměru. Celkem nečekané rozuzlení nevšedních úkazů, které Costner začne vnímat. Za mě ne top, ale docela dobré. ()

St@B

Film má dobrou atmosféru a celé jeho téma je zpracováno velice zajímavě. Moc jsem od toho snímku nečekal, ale nakonec jsem byl docela příjemně překvapen. ()