Tuxedo

Začátek je opravdu vrchol zhovadilosti, ale postupně film nabírá na kvalitě a objevují se opravdu dobré fóry. Vážně se to brát nedá, přeci jen je to od Chabata. ()

Brouk odpad!

No to je vrchol..... Proč já jsem vlastně na to koukal... Aha už vím... Původně jsem nechtěl tenhle hnus ani okomentovat, ale z druhé strany po shlédnutí tohohle paskvilu jsem neuvěřitelně (v rámci duševního vzpamatování) rychle prošel pro mě obtížné 3 levely DOOM 3, za což musím tvůrcům tohoto filmu poděkovat... A všem doporučuji pokud se chcete na tenhle film opravdu podívat a jak trapný je G.Depardieu nainstalujte si na PC nějakou RPG hru... Fakt to zabere... Ještě, že jsem na to nešel do kina, pak bych musel navštívit místo střelby nějakou nálevnu.... :-( ()

genetique odpad!

Nepovažujem sa za intelektuála a pri zmagorených a sprostých komédiách sa vždy rád priusmejem, ale toto je aj na moje chápanie až príliš! Nevkusná demencia, jediné, čo by stálo za zmienku je Depardieuho výkon, ktorému som toho dementného pračloveka naozaj uveril. Ale ak by som mal dávať percentá za takéto výkony aj iným hercom asi by sme sa ďaleko nedopracovali. 5%. ()

Ainy odpad!

Nene ... jen silou vůle jsem to dodívala. Příšerně nudný film, u kterého jsem usínala. Dabing se skoro nedal poslouchat a absolutně nevtipné hlášky, které mými koutky úst ani neškubly. Opravdu suchý humor, sušší než Kalahari ... chacha, chichi, chocho ... I amatéři by dokázali natočit zábavnější komedii. Chabat by se měl chytnou za svůj šavlozubý chobot a stvořit pro příště lepší scénář a ještě líp to odrežírovat. ()

akisha odpad!

Strašně nesnáším tenhle film. Jeho vtipnost se omezuje na situaci, kdy chcete někomu říct název filmu, což bych ocenila, ale nevím, jestli to byl záměr. Nadšenost některých tady nechápu, a to myslím naprosto upřímně. Dredatej Depardieu s dementním výrazem na obalu dvd celkem dobře sumarizuje, co vás čeká uvnitř. Nic lákavého. ()

viperblade

Tak nevím. Začínal jsem na 4 *. Poté, asi rok tomu, jsem si to pustil znovu a "kouzlo" se někam vytratilo. Prostě jsem se téměř nesmál. Takže jen za pár fakt výborných hlášek a Gérarda dávám 2. ()

Hild odpad!

ne ne ne a ne! Už nikdy to nechci vidět. Byla jsem nucena se na to dívat hned několikrát za sebou a myslela jsem, že už to nepřežiju. Nehorázná kravina, u které se nejde ani smát. ()

Spooner odpad!

To mě zase jednou kámoš k něčemu dokopal. Jedna velká francouzská trapárna, u které jsem se nesmál ani s alkoholem při ruce. A to už je co říct. ()

MMR

No ne, tolik hlášek v jednom filmu? Hustý. Tohle je vážně obrovská šílenost. A těch postav. Např. Kámen, náčelníkova žena, švadlena kytaristka, kámen, náčelník, kámen, blonďák, kámen, kámen a kámen. Atd.:-) „Můžete se flákat navždy.“ „Neberem.“ „Tak se můžete flákat navždy plus týden k tomu.“ „Tak dobře.“ ()

lesumir

To je mega koňomutina! :D:D:D Ok, beru to, že né každý to pochopí, není na to správně naladěn, ale dávat tomu odpad? Vždyť ty hlášky jsou legendární a pokud se někdo začne bavit na téma komedii, kdykoliv si každej vzpomene na dRRRrrrsnou koňomutinu :D Je to kultovní, je to zábavný a ty hlášky jsou prostě luxusní. Káááámen! :D Já se dokonale bavil. ()

kinej

Tahle komedie na mě působí, jako kdyby parta vtipnejch týpků nakoupila pytel hulení, vydala se někam do přírody a tam začali sobě pro srandu točit film. I přestože je to skutečná pakárna, nelze filmu upřít to, že je někdy tak blbý, až je vtipný. Asi bych „to“ už nikdy nepotřeboval vidět znovu, ale pár usměvů jsem při sledování vypustil. ()

Hrabka

Na můj vkus až moc velká magořina. Pár hlodů bylo fajn, ale jinak bylo sledování této, pro některé legendární komedie, docela utrpením. 40% ()

juta

Nechápu, jak někdo nedokáže ocenit tuhle skvělou komedii. Tohle je prostě jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl. Tolik vtipu a skvělých scén, to jsem už dlouho v žádným filmu neviděl. No prostě nemůžu dát nic jiného než 5 hvězdiček a jestli máte rádi komedie, tak určitě shlédněte tento film a nekoukejte na ostaní uživatele, protože zřejmě nemají mozek :-) Celý příběh je dokonalý, stejně tak prostředí a kostýmy. Ve filmu je tolik hlášek, že si je ani všechny nepamatuji. Jsem taky kámen a nestydím se za to! ()

lamps

Jasně, je to asi největší ulítlost, co kdy byla natočena, ale tvůrci se u RRRrrr opravdu vyřádili a na každém centimetru čtverečném tu najdete nějaký vtípek, z nichž nadpoloviční většina u mě vyvolala záchvaty smíchu. Má opravdu zvláštní smysl pro humor ten, koho nepobavili a nezaujali vesničani se stejným jménem, první vražda, první "telefonní" hovor nebo první sport v historii. To vše je tu navíc vedeno v tak originálním a bláznivém stylu, že i přes pár trapných chvilek a celkové přiblblosti snímku se vám RRRrrr prostě musí nesmazatelně zapsat do paměti a navíc vás naučí příkladně pečovat o vaše vlasy. EDIT 2022 - roku 2015 jsem vyplešatěl, asi bídný šampón. ()