Legenda říká, že se každých tisíc let narodí chlapec, který spojí poloviny starodávného amuletu a tím probudí nadpřirozené síly, které jsou v něm ukryty. Ty by rád získal bezohledný zločinec Snakehead, který zjistí, že oním zázračným dítětem je malý Jai, žijící v buddhistickém chrámu v Hongkongu. Rozhodne se ho unést, plány mu však překazí místní policista Eddie Yang a nezávisle na něm také agent Interpolu Arthur Watson. Sledují ho do chrámu. K agentovu zděšení se policista rozhodne zachránit Jaie z hořící budovy, místo aby honil prchajícího zločince. Tomu se nakonec podaří chlapce unést a propašovat ho do Irska. To Eddie jen tak nenechá a vydá se za ním. Na místním velitelství Interpolu potká starou lásku Nicole Jamesovou. Společně sledují Jaieho stopu do doků, kde narazí na lidský kontraband. Dostanou se do přestřelky s pašerákem Lesterem Wongem, jehož hlavním cílem je zadržet zázračného chlapce. Eddie se ho pokusí zachránit, ale je i s ním uvězněn v kontejneru, který se zřítí do vody. Jaiho zachrání, ale sám se utopí. V tu chvíli však chlapec předvede schopnosti medailónu. Než se Nicole a Arthur nadějí, je Eddie znovu naživu. Nový a lepší - neprůstřelný, neúnavný a mírně antigravitační. (TV Nova)

Ouwen

To mě přišlo trapné a moc katastrofálné. Nechápu jak Jackie mohl skočit do takovýhle salátiny, ale on se tam spíš hodí. ()

JohnCZ

Jackie je sympaťák a Claire, ač herecky toporná, je fajna na kukání. Ovšem ani jeden z nich nezachrání mizernej nevtipnej scénář s naprosto příšerným pitvořícím se Lee Evansem, kterej táhne celej film ke dnu. Jako děcku se mi to ještě celkem líbilo, ale dneska už není příliš o co stát. ()

corpsy

Podobný prípad ako TUXEDO. Ak Jackie nemá tvorcovskú slobodu, tak to dopadne ako toto. Pre mňa jeden z jeho najhorších filmov, z Hollywoodskych najhorší. ()

liquido26

2,5 Největším problémem Medailonu je právě onen medailon. Bez všeho toho oživování mrtvých, nesmrtelnosti, superschopností a létání by to byla koukatelná standardní akční záležitost s Jackie Chanem. ()

ConanVJ

Celkem průměrná Chanovina s hodně otravným parťákem z interpolu, za to pěknou parťačkou. Příběh je jednoduchý, akční scény pěkně natočené a je zde i pár vtipných scén. 60% :) ()

Kryton

Jeden z nejhorších filmů Jackieho Chana v USA spolu s Tuxedo. Chan by už měl přestat brát kvůli prachum všechno kde scénař je jak ze zadního obalu cereálií. ()

kobejn

Nejhorší je, když do jinak slušnýho filmu, kerej by moch bejt ok daj nějakýho takovýho "komedijanta" jako ten Lee Evans, to je pak strašná "sranda" cokoliv co tam ten trotl udělá a zkazí pak vše, co by jinak bylo ok. Ten je tak trapnej až na to bolí koukat. ()

lekr

Jackie Chan se v tomhle filmu nijak moc nepředvedl. Sice dělal kopy a otočky jako obvykle a dokázal že bojové umění ovládá na jedničku ale to tenhle film nezachrání. Nijak moc originální příběh, prostě jen spatlaná pohádková zápletka a k tomu hollywoodská omáčka v podobě brutálních zločinců a zoufale ubohých vtipů v podání debilního Lee Evanse kterej ze sebe ve filmovém průmyslu dělá "chytře" ( pro peníze ) vola. Shrnuto jedním slovem: ubohost!! ()

HappySmile

Musím uznat, že to bylo přece jenom trochu moc přitažené za vlasy, ale Jackiemu Chanovi to musím odpustit, protože mám pro jeho filmy slabost. Sice tady byla jako obvykle sranda i dobrá akce, ale nadpřirozené scény bohužel znemožnily, aby Jackie ukázal svoje bezchybné bojové umění. I tak ale na odreagovaní dobrá komedie, kde je pár dobrých fórků, o které se tentokrát stará hlavně "trouba" Lee Evans. ()

peto12

Film je celkom dosť pekne spravený. Hlavne keď, si tu zahral Jackie dvojúlohu. Najviac sa mi lúbi z filmu text pesničky: i wanna be a superhero. ()

Martin741

Moj prvy Gordon Chan a hned prepadak. Film nezachranil ani Jackie Chan, ktory je tuna pochopitelne vyborny bojovnik, ani zaporak Julian Sands /Warlock/. Videl som tu aj vybornu Kler Forlani /Meet Joe Black/, ale ani ona sa nepredviedla. Pre mna nuda : 30 % ()

cariada

Sice slabší komedie ,ale pořád se to nechá. Tentokrát s puncem fantasy. Jackie jako vždy perlí. Ale ten jeho parták byl na zabití, takový dežo. Přesto se tam nechá docela dost zasmát. ()

C0r0ner

Zase taková příšerná sračka, jak si tady spousta lidí myslí, to není, nicméně žádná extraliga také ne. Nicméně ústřední trojice je fajn, stopáž tak akorát a příběh přesně takový, jak by člověk mohl očekávat. Na vypnutí hlavy moc lepších filmů neexistuje. 50% ()

Fallen_One

Nebylo to tak zlý, vlastně jsem se docela bavil. Jasně, bylo to strojený a nucený, ale zas až tak moc ne. Ten film má všecko co je třeba - kočku, speciální superschopnosti, hrdinu a padoucha. Joj klišé. A hraje si na to že je děsně cool. Přesto je to ucházející. ()

pakobylka

Nezbývá mi než konstatovat, že Jackie Chan má na svém kontě NEPOROVNATELNĚ lepší kousky ... bez digitálních berliček. Ačkoli jeho tradičně nápadité a osvěžující výstupy mnohé zachraňují, dosti nešťastně zvolené finále á la "Matrix" snímek zbytečně, zato zcela spolehlivě pohřbí ... 2,5* ()

Juto

Jackiemu tento film nevyšiel ako si predstavoval. Áno stále je film ladený humorom čo je dobré. Ale súboje nie sú dobré ani vtipné čo kazí celý dojem. 3/10 ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno