Driscoll

Slušný film o lásce (která je jen iluzí), s dobrou atmosférou, ucházejícími hereckými výkony a koncem, který dokazuje, že je film určen širším diváckým masám (a nebo má Crowe o svých divácích obecně malé mínění)... Možná mi španělská předloha "otevře oči", až ji shlédnu, ale v tuto chvíli rozhodně silnější 3*. ()

P-puma-

Tvůrci si nejspíš moc neujasnili, co od filmu chtějí. Takže chtěli všechno a nakonec je z toho jedno velké nic. ()

Ace

Tento film mě opravdu dokázal překvapit, z počátku jsem to považoval za romanci, ovšem následná psycho masáž mi sebrala půdu pod nohama. A nakonec to na mě celé velmi dobře zapůsobilo. ()

theSaint

Velmi neobyčejný film, pro mě, srdcová záležitost. Mám na něj velmi příjemné vzpomínky. Jistě, pro někoho možná příliš...ale pro druhého...! Úžasná hudba. A všechno v něm bylo tak....osudové. Herecké výkony perfektní ! Jeden z filmů, který se mi vryl do paměti nesmazatelně. Penelope tu byla neuvěřitelně krásná, všechno do sebe perfektně zapadalo. Jeden z mých nejoblíbenějších milostných příběhů. Dost možná úplně nejoblíbenější, jelikož tohle není ani zdaleka typický milostný příběh, naopak, je to velmi netypický film o lásce, který se svým zařazením a žánrem nedá zaškatulkovat. Nikdy jsem už nenarazil na něco tak originálně výborného, na něco, co by mě tolik oslovilo.. ()

wellar

Nadhodnoteny film.. Ked si odmyslim herecke vykony, ktore boli dobre a scenar, ktory bol bezchybny v zmysle absencie omylov a logickych chyb tak mi nic ine pozitivne neostava. Prilis jednoducha zapletka, plytke, slabe... Na konci ziadna emocia, nic coho by sa clovek chytil. Velmi sa mi pacila hudba, ta to zachranila ... ()

Caaslav

z mého pohledu o kousek lepší než původní "otevři oči"i přesto,že má tenhle film donekonečna natahovaný konec....... ()

sNeDy

Doplněna část filmového vzdělání a musím říct, že jsem se výborně bavil celé dvě hodiny. Místy správně zmatené a zamotané, místy výborné řemeslo a závěr, který (ačkoliv koukám, že na csfd se mu hodně lidí směje) dává celému filmu super myšlenku i smysl. A těch malých roliček pro známé herce, skoro na soutěž, kde jich najde víc. :) ()

Druury

tohle mě opravdu sebralo.... nepamatuji kdy naposledy jsem viděl něco tak zmateného že si vše odporovalo, ale zároveň ladilo... dream in a dream.. ()

Gumby

Uz jen kvůli scéně sbližování Cruise s Cruzovou nemůžu dát mín jak 5hvezd...Takhle upřímnou romanticou scénu jsem ve filmu videl snad jen třikrat v životě...Krom toho pro pointy v tomhle smyslu mám prostě slabost :) ()

kostej_

Velmi spatny remake genialniho originalu. Scenar se prevzal temer do puntiku a presto dokazal Crowe zbabrat temer vse povrchni psychologie je doplnena "stylovymi" americkymi oblecky, zabery na mrakodrapy, prazdnymi gesty... hruza. ()

agassi68

Škoda toho neprehľadného záveru, bolo by to za 4. Príliš veľa sa pokúsil vtesnať režisér do tých 135 minút.. ()

kacirek_

Film jsem viděla někdy před 8 lety a to mě nijak zvlášť neuchvátil a ještě k tomu jsem si pamatovala jiný konec....No, dnes musím říct, že je to celkem kvalitní počin - skvělé herecké výkony-Penélope a Cruise, velmi dobrá hudba, už proto si zaslouží 4 *, zejména za první 2/3 filmu. Nebýt posledních 15 minut dostal by 5*. Film se ze začátku odvíjí jako normální příběh, poté se začne mísit sen s realitou, až už nikdo neví, co je tak či onak. Závěrečná scéna na mrakodrapu s vanilla sky je ale výtečná... Ovšem závěr filmu a celou pointu bych si stejně představovala jinak:-) ()

Pet 510

Zezačátku to celkem jde, ale po zhruba třičtvtě hodině to začne být zbytečně moc zamotaný. Celý ten dramatický efekt docela funguje, ale ten taky dost zvlažní, díky dalšímu nedostatku filmu, což je jeho zdlouhavost. A vysvětlování na onci je přííííšerný. Koukat se na to dá, ale víc jak na průměr to teda vážně nemá. ()