poster

Madagaskar

 • USA

  Madagascar

 • Slovensko

  Madagaskar

 • Velká Británie

  Madagascar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  ***

  Jelikož jsem předem věděla do čeho jdu, film mě nezklamal, ale ani ničím mile nepřekvapil. Nádherná animace (například ta pláž a moře byly opravdové, že člověk skoro cítil slanou vodu), jednoduchý děj, který ocení zejména děti, pro něž je vlastně film primárně určen. Ale i ten dospělý se chvilkami zasměje, takže proč ne ? Jako příjemná letní oddechovka...(18.7.2005)

 • Djkoma
  **

  Čekal jsem o hodně více a jediné co mě zaujalo byli některé povedené parodie a jedna roztomiloučka veverčička :-))), ale ta na tu parodii Planety opic fakt nemá a hláska tučňáků na konci ... to je slast. Ostatní v podstatě obyčejná nuda, která se snaží vytáhnout každou korunu z diváka a jeho touhy vidět hezký animovaný film s trochou vtipu. Nebýt babičky a tučňáků, moc bych se nesmál...(28.6.2005)

 • ScarPoul
  ***

  Jednorázová záležitosť obalená do atraktívneho prostredia. Až posledné filmy štúdia DreamWorks ako Kung Fu Panda a Ako si vycvičiť draka nesú v sebe známky dospelosti a diváckej pútavosti ako tomu bolo u Pixaru do posledného Toy Story. Všetky filmy pred tým - počnúc Shrekom a končiac Madagascarom sú farebné, parodické jednohubky s nesympatickými zvieratkami, ktoré idú po pevne vyšlapanej ceste animovaných klišé bez známky osobitosti. Nechápte ma ale zle. Aj napriek tomu, že je to hovadina, dá sa na nej pobaviť a dá sa na nej zasmiať, ale nikdy to nebude Rango a ani Hľadá sa Nemo. V rámci žánru asi dostačujúce, ja ale hľadám niečo viac. Niečo čo ma vráti do detských časov a do pocitu, že dobrodružstvo dokáže presiahnúť plátno aj pri animáku. Tu sa to nestalo.(9.10.2012)

 • Dudek
  *

  Sakra, ten oslík ve Shrekovi byla ale povedená postavička, zatím co hrdiny příběhu doháněl k šilenství, diváci - děti i dospělí - se bavili. Možná právě proto se studio Dreamworks rozhodlo natočit svůj další animovaný film právě o zvířatech, nebudu to nijak okecávat, prostě jim to nevyšlo. Snímku očividně schází ta hlavní ingredience, chytrá a chytlavá zápletka obohacéná o humorné situace. Je až k pláči sledovat, jak se tvůrci pokusili vsunout do filmu humor, ale místo toho sledujeme jen tupou eskapádu nepovedených gagů. Samozřejmě má film i své světlé chvíle, třeba lemuří král je k sežrání a u několika vtípků jsem se opravdu pobavil, to ovšem nic nezmění na faktu, že snímek vypadá spíše jako pořádně očesaná kostra, na kterou se měly ty nejdůležitější věci teprve nabalit. Také je nejspíše třeba pochválit pořádně práci technického týmu, neboť 3D animace je opravdu povedená, jen škoda že zebra jako zebra vůbec nevypadá... Z Madagaskaru je cítit, že tentokrát se tvůrci soustředili spíše na děti, než na rodiče, kteří vedle nich v sále budou sklesle sedět. Pokud je vám tedy méně než deset let neváhejte a snímek si sežeňte, máte totiž velikou šanci, že se vám líbit bude...(21.3.2006)

 • spaceboyCZ
  ***

  Prumer. Nic vic, nic min. Sem tam vtipne, sem tam jsem usinal. Postavicky jsou zajimave hlavne ve chvilich, kdy paroduji slavne filmy. Tak jako v ICE AGE skret, jsou zde takovymi intermezzy tucnaci :), slava jim :). Kvuli nim a bonusu Tucnaci: Vanocni akce, stoji za to si to DVD pujcit ;). A navic ceska verze I like to move it (Ja tak rad trsam), u te jsem se nasmal opravdu kvalitne.(20.12.2005)

 • - Když Alexe, Martyho, Melmana a Glorii obklíčí policie, jdou k nim pozpátku tučňáci, kteří však v následující scéně nejsou. (J.Trinity)

 • - Jeden ze snů hladového Alexe, kdy leží na zádech a kolem něj padají kusy vepřových/hovězích steaků,) je odkaz na film Americká krása (1999), kde si postava Kevina Spaceyho představuje, jak kolem něho padají okvětní lístky růží, načež vidí dívku v podání Meny Suvari. (Monyfik)

 • - Když je Alex v bedně na lodi, střídavě se v záběrech objevuje a mizí seno. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace