Madagaskar

Madagaskar

Madagascar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Achjo :o) hehe... I like to move it, move it... I like to move it, move it! (je libo s dubbingem: Já tak rád trsám, trsám... Já tak rád trsám, trsám!). Rodinná animovaná komedie jak se sluší a patří. Každý se zasměje minimálně jednou, nehledě na věk. Příběh neomletý, vtipy neomleté... mno a to stačí ne??(12.7.2005)

Jeden z nejzábavnějších DW filmů. Viděl jsem ho už několikrát a stále je to skvělá odreagovačka plná vtipných zvířatek, vtipných situací, vtipných odkazů a vtipných řečí. Tučnáci a Jelimán jsou nejlepší postavy na poli animáků (no dobře, dobrých je jich hodně, ale k těmto mě vážou nějaké osobní sympatie).. Kokos na kokos(19.10.2008)

Tak i já jsem už viděl tenhle animák a musím konstatovat, že jsem se dobře bavil a čas strávený s filmem Madagaskar mi velmi příjemně a rychle utekl. K čemuž jistě přispěla i úžasná animace, sympatická zvířata a především zajímavý a vtipný děj. Kde jinde uvidíte tučňáčí mafii, africká zvířata v metru a na vlakovém nádraží, zebru procházející se New Yorkem či plážovou zvířecí párty? A to jsem ještě určitě něco vynechal. Zkrátka originální a velmi vtipné nápady z této taškařice jen čiší, ale není to to jediné, co mě bavilo. Velice mě totiž bavil i český dabing, který byl naprosto dobře udělaný a který jen přispěl k mému celkovému velmi pozitivnímu vnímání celého filmu. A zápletka o tom, jak se několik zvířat ze zoologické zahrady v New Yorku dostane na ostrov Madagaskar už byla jen takovou třešničkou na dortu. Bavil jsem se až do konce, zkrátka to byla sranda a to já umím ocenit. Celý film je velmi vydařený a proto si ode mne plně zaslouží těch vydřených pět hvězdiček. Už se těším na druhý díl.(24.1.2010)

Prumer. Nic vic, nic min. Sem tam vtipne, sem tam jsem usinal. Postavicky jsou zajimave hlavne ve chvilich, kdy paroduji slavne filmy. Tak jako v ICE AGE skret, jsou zde takovymi intermezzy tucnaci :), slava jim :). Kvuli nim a bonusu Tucnaci: Vanocni akce, stoji za to si to DVD pujcit ;). A navic ceska verze I like to move it (Ja tak rad trsam), u te jsem se nasmal opravdu kvalitne.(20.12.2005)

Jelikož jsem předem věděla do čeho jdu, film mě nezklamal, ale ani ničím mile nepřekvapil. Nádherná animace (například ta pláž a moře byly opravdové, že člověk skoro cítil slanou vodu), jednoduchý děj, který ocení zejména děti, pro něž je vlastně film primárně určen. Ale i ten dospělý se chvilkami zasměje, takže proč ne ? Jako příjemná letní oddechovka...(18.7.2005)

• - Lev, zebra, žirafa ani hroch ve skutečnosti Newyorské Central Park Zoo nejsou. Ale tučňáky zde najít můžeme. (hippyman)

• - Během produkce se film chvíli nazýval „Wild Life“, ale název kolidoval s jiným animovaným dílem připravovaným pod hlavičkou konkurenčního studia Disney. (imro)

• - Dříve, než získala roli hrošice Glorie Jada Pinkett Smith, bojovaly o ní Madonna, Jennifer Lopez a Gwen Stefani. (imro)