poster

Madagaskar

 • USA

  Madagascar

 • Slovensko

  Madagaskar

 • Velká Británie

  Madagascar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adman
  ****

  Achjo :o) hehe... I like to move it, move it... I like to move it, move it! (je libo s dubbingem: Já tak rád trsám, trsám... Já tak rád trsám, trsám!). Rodinná animovaná komedie jak se sluší a patří. Každý se zasměje minimálně jednou, nehledě na věk. Příběh neomletý, vtipy neomleté... mno a to stačí ne??(12.7.2005)

 • TheDarKnig
  ****

  Jeden z nejzábavnějších DW filmů. Viděl jsem ho už několikrát a stále je to skvělá odreagovačka plná vtipných zvířatek, vtipných situací, vtipných odkazů a vtipných řečí. Tučnáci a Jelimán jsou nejlepší postavy na poli animáků (no dobře, dobrých je jich hodně, ale k těmto mě vážou nějaké osobní sympatie).. Kokos na kokos(19.10.2008)

 • freddy
  *****

  Tak i já jsem už viděl tenhle animák a musím konstatovat, že jsem se dobře bavil a čas strávený s filmem Madagaskar mi velmi příjemně a rychle utekl. K čemuž jistě přispěla i úžasná animace, sympatická zvířata a především zajímavý a vtipný děj. Kde jinde uvidíte tučňáčí mafii, africká zvířata v metru a na vlakovém nádraží, zebru procházející se New Yorkem či plážovou zvířecí párty? A to jsem ještě určitě něco vynechal. Zkrátka originální a velmi vtipné nápady z této taškařice jen čiší, ale není to to jediné, co mě bavilo. Velice mě totiž bavil i český dabing, který byl naprosto dobře udělaný a který jen přispěl k mému celkovému velmi pozitivnímu vnímání celého filmu. A zápletka o tom, jak se několik zvířat ze zoologické zahrady v New Yorku dostane na ostrov Madagaskar už byla jen takovou třešničkou na dortu. Bavil jsem se až do konce, zkrátka to byla sranda a to já umím ocenit. Celý film je velmi vydařený a proto si ode mne plně zaslouží těch vydřených pět hvězdiček. Už se těším na druhý díl.(24.1.2010)

 • spaceboyCZ
  ***

  Prumer. Nic vic, nic min. Sem tam vtipne, sem tam jsem usinal. Postavicky jsou zajimave hlavne ve chvilich, kdy paroduji slavne filmy. Tak jako v ICE AGE skret, jsou zde takovymi intermezzy tucnaci :), slava jim :). Kvuli nim a bonusu Tucnaci: Vanocni akce, stoji za to si to DVD pujcit ;). A navic ceska verze I like to move it (Ja tak rad trsam), u te jsem se nasmal opravdu kvalitne.(20.12.2005)

 • Lynn
  ***

  Jelikož jsem předem věděla do čeho jdu, film mě nezklamal, ale ani ničím mile nepřekvapil. Nádherná animace (například ta pláž a moře byly opravdové, že člověk skoro cítil slanou vodu), jednoduchý děj, který ocení zejména děti, pro něž je vlastně film primárně určen. Ale i ten dospělý se chvilkami zasměje, takže proč ne ? Jako příjemná letní oddechovka...(18.7.2005)

 • - Lev, zebra, žirafa ani hroch ve skutečnosti Newyorské Central Park Zoo nejsou. Ale tučňáky zde najít můžeme. (hippyman)

 • - Během produkce se film chvíli nazýval „Wild Life“, ale název kolidoval s jiným animovaným dílem připravovaným pod hlavičkou konkurenčního studia Disney. (imro)

 • - Dříve, než získala roli hrošice Glorie Jada Pinkett Smith, bojovaly o ní Madonna, Jennifer Lopez a Gwen Stefani. (imro)