Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojen, a vidí, jak s dalším mužem a taškou vchází do obchodu naproti baru. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých. Těm mezitím ve skladišti prodává černošský dealer heroin. Jednání však přeruší helikoptéry televizních stanic, odposlouchávajících policejní vysílačky. Ve skladišti se rozpoutá divoká přestřelka, při níž dealer použije nezvykle průrazné střelivo a zraní Mitchova parťáka. Do akce se zapojí i Trey, který se pokusí zatknout Mitche. Zuřící detektiv ho připoutá želízky k plotu a rozstřílí kameru reportérů, kteří překážejí při pronásledování. Nezdařená akce má nečekané důsledky, když televizní producentka Chase Renziová přesvědčí nadřízené, aby natočili novou reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Vzpírající se Mitch dostane účast v pořadu rozkazem. (TV Nova)

JohnSmith

I hvězda formátu DeNira si musí nějak vydělávat na nájem a brát role v průměrných filmech.Murphyho nejméně trapný film z poslední doby ()

Danny F.

Dvojice alá De Niro vs Murphy. Je dost těžké vyřešit případ, když se ti dva stále o něčem dohadují. Pro mě naprosto výborná komedie. 60% ()

MIGHTTREE

Kombinace Robert de Niro a Eddie Murphy v žádném ohledu nemotivují diváky tleskat, skákat a řvát. Tvůrce se netrefil do správné noty a zahrál falešně. Třeba jindy.... ()

Krasus

Film u jehož sledování mi bijí do očí dvě věci respektivě dva herci.Eddie Murphy a jeho výdrž a schopnost natáčet každým rokem větší kraviny."Je čas se zahrabat Eddie".A druhá věc je nepochopitelné vystoupení roberta De Nira,který to opravdu,ale opravdu nemá za potřebí ()

P1tr

Drsný polda a nešikovný, ale zato ctižádostiví policista v realityshow. Je zbytečné říkat kdo hraje kterého? ()

jefff

Oldschool jednohubka upadajícího žánru krimi/komedií s upadající hvězdou Eddiem a Nirem, který neměl moc co hrát. ()

spikey1

Eddiemu vždycky šly buddy movies, a De Niro dokáže svým působením před kamerou zachránit jakýkoliv projekt. I když oba mají velký problém se samotným tažením filmu svojí osobou stále to znamená, že pokud je úplně nenecháte zmrzačit váš počin, dokážou přeci jen udržet látku, pokud nějakou dostanou do rukou. ()

sedm.1

Film,který si myslím,že byl natočen čistě pro to,aby diváka pobavil,aby si při něm vyčistil hlavu od každodeních starostí.To film splňuje do puntíku.Na nic víc si nehraje a hlavně ani hrát nemůže.Herecké výkony jsou standartní,Eddie Murphy hraje tak jak hraje a jak jsou od něj na to všichni zvyklí a De Niro se zrovna moc v této roli nepřetrhl.Co mě zaujalo ve špatném slova smyslu,je postava hlavního záporáka.Záporáci mají sice být divní,ale v tomto hereckém podání je divnej tak nějak jinak. ()

insurgentes

Těšil jsem se přinejmenším na nějaký standard, jakýsi minimální průsečík Niro + LAPD, jenže oni na to nalepili tu nesmyslnou dějovou linku s televizní show, čímž to nezískalo naprosto nic na vtipnosti a ztratilo polovinu akce a napětí. ()

SG-1

"Ale říkám ti rovnou, že si nenechám dělat na hlavu od ňákýho zfetovanýho hollywoodskýho kokota. To ani náhodou!" -Mitch Preston- ()

kenkaku

Eddie Murphy má štěstí na to že dostal k sobě protipól v podání Roberta De Niro. Díky tomu jsou jeho výstupy ne tak iritující jak bývá u něj zvykem a díky bravurně zahranému "rozdílu charakterů" těch dvou je o humorné situace postaráno. Za sebe i oceňuji mrknutí na mě oblíbeného "Dirty Harryho" a celkový přístup neudělat z toho totální šaškárnu. Nestydím se tedy za nadprůměr protože Showtime mi opravdu sedlo. ()

herr_carter

Šílená umělotina a pro mě nepochopitelné obsazení De Nira, který se sem hodí asi jako Pomeje do pořadu o zdravé výživě..................moje hodnocení = 2 z 10. ()

darwin

Čekal jsem, že to bude hodně horší, takže jsem spokojený. Příjemná komedie na sobotní večer. Eddie Murphy byl místy hodně dobrý. It's showtime. ()

Bobek15

Priemerný dej, ale to, že som sa ani jeden jedinýkrát nezasmial, nie je pre komédiu veľmi povzbudivý fakt! Ale zato je reálny! Roberta De Nira mám rád, Rene Russo sa mi páči už od Smrtonostnej zbrane a Eddie Murphy sa znova trapne pokúšal o herectvo. 2* som už dal aj horším komédiám, takže SHOWTIME priemer-3*. ()

klukluka

Výborně jsem se u toho bavil, dlouho jsem neviděl film, u kterého bych se tak nasmál. Trochu mi to pokazil ten uspěchaný konec. Ještě Mitchovi dozařizují cool kvartýr a po dvou třech dalších scénách finito. Vadil mi i ten odklon od komedie k ryzímu akčňáku. Ale i ten měl z mého pohledu hvězdné parametry, na scénu s rozstříleným střešním bazénem hned tak nezapomenu. Nic jsem o tom nevěděl, nic jsem od toho nečekal, o to příjemnější to pro mě bylo překvapení. ()

cab

Komedialni paberkovani dvou starnoucich hvezd trha a lame srdce vejpul. Nic tu nefunguje a slaplo se vedle, kde se mohlo. 35% ()