Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

vlcekmirek odpad!

To snad ne. Neříkejte mi, že na tohle ještě dneska někdo čumí. Já to zaregistroval před lety, když to běželo v premiérovém vysílání a nedalo se tomu vyhnout, protože baby v práci o ničem jiném nemluvily a doma byl můj EX přilepený na obrazovce, jen co Natálka Orálka spustila svůj úvodní hit. Už tehdy jsem nedokázal pochopit, jak může vysokoškolsky vzdělaný a v civilu inteligentní člověk dokázat při téhle hovadině deaktivovat šedou kůru mozkovou a se slinou u huby zírat na pohyblivé obrázky, doprovázené dialogy s vypovídající hodnotou NULA!!! A že to byly dialogy. Jak říkám, snažil jsem se tomu sice vyhnout, ale nešlo to vždy, takže občas jsem i něco vyslechl. Jedna scéna ni utkvěla v paměti: Nějaký bohatý pán (asi ten, co u něj Natálka Orálka sloužila) řešil se svojí ženou problém, že nemůže na párty, jelikož nemá vyžehlenou košili a služebnictvo má volno. Tragédie, kterou řešili asi čtvrt hodiny (!!!) Normální člověk by to vyřešil jednoduše tak, že by si to vyžehlil sám a pokud to neumí, vrazil by to do ruky té jeho ,,undě". A nebo, když je to takový boháč, tak proč nezvednul telefon a nezavolal do krámu, aby mu nějakou přivezli??? Místo toho tam řešili takové drama. Tady je vidět, o čem ten seriál je. S prominutím, o hovně. ()

mimka

Moja najoblubenejsia telenovela. Je uplne ina ako vsetky ostatne. Je v nej vela humoru a je taka odlahcena. Ked som bola na strednej skole, bola premiera v TV a nemala som sancu vidiet vsetky casti. Teraz som si konecne po rokoch nasla cas pozriet cely serial odznova a stale ma velmi bavi. Viem si pri nom oddychnut a pasaze, ktore ma nebavia si pretocim :) pretoze ako jedinu nevyhodu serialu vidim prilis vela casti, kludne mohlo byt aj o 50 menej. Takze niektore casti povazujem za zbytocne, ale inak je to vynikajuci serial. Ano Milagros je nadherna, aj Ivo fesak, ale mna najviac bavila Viktoria, Pilar a  Florencia a z muzov Roky a Pablo. Nie je to typicka uplakana telenovela a za to ma plnych 5 hviezdiciek. Myslim si, ze velmi vela ludi podhodnotilo tuto telenovelu a oznacit ju ako odpad, tomu naozaj nerozumiem. Kazdy, kto dopozeral tuto telenovelu az do konca, ju nemoze hodnotit menej ako 3 hviezdickami, pretoze je to pokrytecke. ()