Mik alias krokodýl Dundee žije se Sue v New Yorku. Vzájemně se milují, ale Mikovi se také stýská po domově a chce si najít práci. Bývalý manžel Sue se zanedlouho stane svědkem vraždy a film s fotkami z místa činu pošle Sue do New Yorku. Drogový boss Luis Rico ho nechá zabít, zjistí, kam fotky poslal, a nechá Sue unést a prohledat její byt. Pak zavolá Mikovi a přikáže mu film donést na jednu stanici metra, jinak Sue zabije. Mik se nejdříve zbaví policisty, který ho sleduje, a pak také gangstera, který si přišel pro film s fotkami... Díky své odvaze pak získá informaci, kde Rico Sue drží. S pomocí svého přítele a pankáčského gangu se dostane do Ricovy pevnosti. Do domu přijdou pankáči z gangu a také přijede policie. Mik Sue zachráním Ricovi se ale povede utéct – a je jasné, že chystá pomstu... Policie poskytne Sue a Mikovi ochranu. Když po nich však někdo začne střílet v hlídaném bytě, Mik se rozhodne vzít vše do vlastních rukou a spolu se Sue odjedou zpět do Austrálie. Brzy je však drogový gang vystopuje i tam a je jim v patách... (TV Prima)

Mangano

O něco lepší než předchozí díl, ale mě je tenhle starý typ humoru zrcadlený skrze rány pěstí od rádoby neodolatelného jinak prostě jen umaštěného drsňáka, homofobní a sexistické narážky nebo na někoho nalétávající netopýry prostě cizí. Druhá polovina filmu odehrávající se v Austrálii pak pro mě byla o něco snesitelnější, než ta z New Yorku. Tenhle typ hrdiny a s ním spojené komiky patří do buše ne do města, kde je to jeden velký cringe. Jako on by toho homosexuálního sebevraha nechal skočit, kdyby od začátku věděl, že to byl gay? To jako fakt? A to má být jakože vtipný ho od sebe odhodit nebo co? Vždyť to z něj dělá úplnýho sobeckýho debila. Kdo dal tohle do scénáře bože. Pochopte, že mně je ukradený ten sebevrah, ale takhle vyprofilovaný charakter hlavní postavy? V komedii? Vždyť je to úplná břečka. Humor level kadící pes. ()

PTuranyi

Vydarené pokračovanie príbehu Micka Dundeeho, ktorý sa pretĺka v New Yorku, kde sa dostal vďaka láske ku krásnej novinárke Sue. No a vďaka jej bývalému sa dostane do hľadáčiku kolumbijskej mafie takže opäť môže predviesť niečo zo svojho umenia ako prežiť v "divočine". Scenár má opäť množstvo momentov, ktoré sú vtipné, len sa akosi niečo stratilo pri prevedení do filmového jazyka. Produkcia aj herecké výkony sú dobré a oproti prvému filmu sa toho veľa nezmenilo. Celkovo príjemný oddychový dobrodružno-romantický film. ()

Skunkiee

Líbila se mi pasáž se sebevrahem...Líbil se mi konec v džungli, kde své protihráče odrovnává Dundee vskutku krokodýlím způsobem. Stále svěží film, ale o nějaké to procento za dvojkou. ()

iveta234

Taky dobrý, první díl byl mírně lepší, ale o moc ne. Líbilo se mi vše, děj, prostředí, herci. Prostě lepší průměr. ()

zurivymlok

Sice se to hojně píše, že je to horší jako první díl. Mě to přijde naprosto stejné. Prostě průměr. Ale přiznám se, že hon na padouchy na konci se mi celkem líbil. ()

Sa.sa

Slušná komedie, která ale nemá to kouzlo jako 1dil... Přesto se jí nedá nic vytknout, navíc krásná příroda ()

Bogrant

Stále dobré a stále veľmi zábavné a svojským spôsobom aj akčné. Oceňujem najmä vrátenie sa v deji tam, kde všetko začalo, teda do Austrálie, kde sa mohol Mick Dundee znova vo veľkom predviesť. Veľmi obstojné pokračovanie. ()

Nataniel73

Vcelku pohodová a nenáročná komédia, ktorá však ťaží len z hereckého talentu hlavnej postavy. Mafiáni mi vôbec neprišli nebezpeční, skôr naopak a krokodíl Dundee si opäť zachoval humor, šarm i nadhľad. Viac sa mi páčila prvá polovica filmu odohrávajúca sa v New Yorku (scénka so samovrahom a lovením rýb top). Austrálska časť ma až natoľko nebavila. Prišla mi zbytočne rozťahaná a zdĺhavá navyše s dosť suchým koncom. ()

soukyd33

A máme tu druhý díl, který je humorem na vyšší úrovni, ale až od druhé poloviny filmu. Soundtrack TOP. Bohužel je tu plno hluchých míst, které film částečně kazí. Dokonalost přijde až na jiném kontinentu. 😄 Tentokrát je tu záporák, a složitý příběh. Poznámka: Více nebudu prozrazovat, ale konec je parádní. Poznámka: Doporučuji dabing TV Nova. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Peabody

bavil jsem se lépe než u jedničky, což není obvyklé, australské scény se mi líbily, honění padouchů taky a  využití tamních reálií mne bavilo. Jasně,nikdy jsem tam nebyl, ale to nepovažuji za zásadní. I kdyby to tam tak nevypadalo, je to dobře vymyšleno a slizký padouch je taky dobrý. Řada scén utkvěla v paměti, zmizení domorodého stopaře, různé pasti apod. Ano, ta podprsenka jak tu někdo psal taky. ()