Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

Praxis

Jako jo, nakonec jsem to vzal na milost. Asi je to tím, že Kazmu jsem vždycky celkem bral a film jako takový je celkem podařený. Ale už je to místy dost překombinované a zbytečně složité. 55% ()

Baronne

Tady se ale vyrojilo závistivejch kund, co sem namrdali odpad jen proto, že nemají rádi Kazmu. Pokud nemám rád Kazmu, nechápu, že se o to zajímáš nebo nedej bože na to jdeš dokonce do kina.. Za mě super, dobrej nápad, dobrá hudba a ani herectví neni úplně tristní. Co z toho je pravda a co ne, to ví jen pár lidí. Je ale fakt, že Kazma přináší masy na jedno místo a nikdo jinej v republice to neumí. Btw, Kazma dá ročně na charitu větší randál, než vy všichni klauni tady za celej život dohromady. ()

Pierre

Už jsem to asi četl v nějaké recenzi, ale ONEMANSHOW: The Movie je opravdu One man show. One man Show Kazmy.    Kazma už na začátku léžerně v koženém křesle se zapaleným doutníkem a  sklenkou v roce glosuje, že měl vždycky radši realitu, protože všechny filmy po titulcích skončí.  Kazmu, který chce  v růžovém saku u bazénu  půjčit prachy vod jakéhosi kápa se zlatym řetízkem. To že Kazma například řídí většinu svých akcí pokyny z dodávky jsem už tak nějak tušil z dřívějska, stejně jako že pravidělně promlouvá k divákům i hlasovým komentářem (i když i tady tohle došlo až moc daleko, k megalomským kecům o celém životě, kde je potřeba dělat šílené věci...Kazma se toho prostě nebojí.). Ale zde se Kazma dokonce ani nemůže v klidu navečeřet v restauraci s přítelkyní, aniž by ho dvě holky neotravovaly o fotku!  K tomu celou svou akci nazývá jako (opravdu doslova) jako ,, největší podvod v dějinách.´´ Už jsem jenom čekal, kdy se Kazma prohlásí za druhého Krista (což by mohly naznačovat i nějaké plakaty, kde skutečně visel na kříží). K tomu tedy nedošlo,  ale aspoň se ještě stihl pasovat do role drobného proukrajinského hrdiny, když odvezl všechny získané plyšáky od fanoušků na Ukrajinu. Vlastně jsem snad málokdy viděl takhle egoistický film.  Ale když Kazma (zhruba v prostředku filmu)  v klaunské nalíčení a kostýmu začal v kroužku říkat své bandě, že TOHLE DLOUHO PŘIPRAVOVALI  a pak do klaunského výstupu  spustil komentář o tom, že jsou sice banda gaunerů, ale coby uprostřed tajné operaci neudělali  pro děti, fakt už jsem se divil na co koukám, zároveň mě ale napadalo jestli se už tam neprojevuje ten trolling. Nahnat během premierového víkendu co nejvíc diváků v rámci celé české knematografie na něco tak bizarního. A začal jsem se u toho až zvrhle bavit. Bohužel dokonce mi to bavení zase nevydrželo. Pro mě v tom filmu překvapivě něco málo funguje. Je to hlavně linka s panem Lajnerem, kde Kazma v paruce vystupuje coby studentský režisér. Ano, přiznám to. U té jsem se bavil. Navíc je snad jako jediná možná nenahraná a autentická, čemuž by odpovídala použitá skrytá kamera. Docela se mi ještě líbilo intro, kde mě coby dabingového fajšmekra potěšil Pavel Soukup a  Kazma tam  vystupuje především jako showman, což je asi jediná poloha, která mu jde. Protože herec to fakt není. A to že je celej film asi nahranej (a ještě špatně) se mi fakt nelíbí a vlastně zatím tím pádem taky vůbec nechápu jeho smysl. Proč? Proč falešný zaměstnanec Fortuny,  proč tohle všechno? Ano, smysl je hlavně v prachách. Nejenom prachy vydělat díky  marketingu (a opravdu skvělému, sám jsem se v létě taky skoro nechal zviklat a dost mě zajímalo, co z toho vyleze) a pak zmizet, ale i vyprávět devadesát minut jenom o prachách. O vyhlášení soutěže o prachy, o získanů prachů ze sázek, o dlužení prachů, o získavání prachů kvůli přítelkyni...A na závěr vyhlásit další soutěž o prachy, jejíchž neslavný konec už asi všichni známe. Každopádně teď to vylétlo na Netflix, ale jinak film  pomalu vyšumívá. Takže uvidíme, zda se dovíme jestli  to byl  nějaký geniálně vymyšlený sociologický trolling nebo opravdu jen další díl pravděpodobně upadající One man show natáhnutý do kina (nesoucí si sebou záhy další kontroverze včetně nabádání k hazardu.) Po celou dobu to má asi skvělý střih a profesionální kameru, vizuál se mi líbil. Ale jinak až na pana Lajnera a cirkus mi to přišlo jako fakt jen oslava prachů, která mi nic neříkala.  A co se týče komediálního oživení v podobě hostujícího Kostase Zerdaloglua  z Párty Harder a jeho Ostraváka Zvěřiny, tak  tento Kolečkovský-Řezníkovský humor mě taky moc nebere. Takže zatím může vejít do dějin hlavně opravdu jen ten úžasný marketing. I tak jsem alespoň překvapen, že i na samotném výsledku jsem si po těch kritikých rezencích dokázal najít  něco málo pozitivního. Nemusím svět, který Kazma symbolizuje,  ale on osobně mi až tak nevadí. Asi bych dokonce ani já nechtěl skončit jako věčný puberťák, co věnuje své ex přítelkyni film, ve kterém sama hraje jeho přítelkyni, která ho sama ve filmu opustí? No, WTF? Asi už jdeme jinam... Ale  Prostřeno a Jim Carrey bylo super a jako  společník do talkshow nebo podcastu, proč ne?  Herec to ale není, filmař taky ne a k tomu ještě ta morální zákulisní etická stránka. () (méně) (více)

Pet

OMS: TM = FOMOMO? FOMO? SLOMO? FOJI? // EWW! // OMS: TM = MOMO! JOMO! // Kazma: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj českoj influenceru. ()

Rakosnicek77

A dám si tu práci, když už mají rádoby kritici tu potřebu vypisovat lidem, co film dobře hodnotí, hovadiny do zpráv. Moje věc, můj vkus a hlavně moje hodnocení. A ta pátá hvězda je právě pro ty troubele, kteří mají tak bohatý život, že vypisují lidem na profil po večerech nesmyslné vzkazy! Kino sedělo až do konce titulků, nikdo neodešel a co jsem viděl, tak se většina bavila. Tak klidně v nervech vybuchněte 🤣 To se to hezky zvedá, je vidět, že sr lidi umí v kině i bavit! ()

Vidly10

Není to totální sračka. Spousta lidí to tak nazývala. Mě OMS nikdy nešlo po chuti, jelikož podvodníci, kteří vydělávají na lidské hlouposti pomocí YouTube a jiných platforem, jsou pro mě stejní, jako podomní prodejci snažící se napálit pár důchodců. Jenomže Kazma si na tom postavil jméno, a to ho dovedlo sem. Kam? No udělal si další OMS, akorát má hodinu a půl a v kině vydělala 4,5 milionu dolarů. Je to technicky pěkný, textové efekty jsou fajn a ten nápad je tak krásně šíleně absurdní. Bohužel je to pouhý (nevěřím, že alespoň z 50 % pravdivý) dokument, který si hraje na film. Přitom vám tady Kazma jen říká, jak opět někoho ojebal a chce za to… obdiv? Fakt, že si to na film pouze hraje, je kamenem úrazu, protože absolutní neherectví a snaha o neskutečný meta prvek tomu tak moc podráží nohy, že to až bolí. Přitom to mohl být fajn heist film, kde se inspirovali skutečnými událostmi… ale ne radši postavme kampaň, že tohle jste ještě nezažili, můžete vyhrát milion dolarů, je to jedinečná produkce… sorry, ale pokud neuvidím reálně potvrzené vše, co mi tady Kazma ukázal, jako pravdivé, tak tomu nebudu věřit. Máte mi to za zlé? Tak se zamyslete, kdo tady věří člověku, který si postavil život na ojebávání veřejnosti. Je to chytrý kluk… to ale neznamená, že umí všechno. Filmovou kampaň? Stoprocentně. Hodnotný film? Ani náhodou. ()

Blackhand47

Vlastně netuším, jak se k tomuhle filmu mám stavět. Na jednu stranu spustil opravdu nechutnou hru, která v lidech probudila ty nejnižší pudy a zájem o hazard a mediálně se z toho stal neskutečně odporný příběh, až se proti Kazmovi obrátili i jeho dřívější spolupracovníci. Samotný film, který se hrou ani pomalu nesouvisí, je ale na české poměry po audiovizuální stránce opravdu parádní. Takový heist u nás snad nikdo ještě nenatočil... ale je to pořád klasická kazmovina. Celé dílko je vlastně jen výplodem sebestředného psychopata, který jej do kin vypustil jen proto, aby se vyznal svojí bývalce a pokusil se jí získat zpátky. Scénář celého heistu není příliš povedený a díry v ději jsou maskované skvělými střihy, kamerou a prací s hudbou. Mám film hejtit kvůli tomu, jakou frašku způsobil nebo mám hodnotit jen samotný kus? Toť otázka. Problémem pochopitelně je, že všichni od filmu čekali, jaký to bude mít přesah, protože na to Kazma lákal... ale ve finále se dozvíte, že to snad ani realita není... čímž šel Kamil proti tomu, co jej dělalo tím, kým je. Srovnat to lze ale kupříkladu s Between Two Ferns: The Movie, kde byla hloupá a satirická show také překlopena do nereálného filmu, který vlastně za moc nestál. Proto dám i tomuhle totožné hodnocení a nebudu tomu střílet zbytečný odpad jak to udělali někteří. Pořád to své kvality má. Hodnocení: 60 % ()

kajas

Zvědavost je hrozná věc. Byla jsem prostě tak zvědavá, jaký projekt se Kazma Kazmitch rozhodl prezentovat na filmovém plátně, že jsem si o víkendu koupila lístek do kina a podpořila tak jeho spanilou jízdu (290 000 diváků za premiérový víkend). Nebývalý komerční úspěch a masivní marketingová kampaň rozdělila český národ na dvě poloviny. Řadím se k těm smířlivějším divákům. Protože je Kazma opravdu špatný herec, předpokládám, že i v reálném životě se jedná o docela velkého egomaniaka, se kterým bych se kamarádit nechtěla. Nedá se mu ale upřít schopnost obklopit se produkčně a marketingově velice schopnými lidmi. Kazmův film je technicky dobře zvládnutý, ale škodí mu "přepínání" mezi klasickou epizodou One Man Show a fiktivním příběhem, který není zrovna moc uvěřitelný. No, nadále jsem zvědavá, co se z toho za pár týdnů nebo měsíců vyvine. ()

sofiapetra

Typický Kazma, ale zároveň bohužel zatím to nejslabší, co kdy udělal. A ptát se, jestli ten humbuk stál za to, je nadbytečná otázka, protože ten humbuk okolo je na tom právě to nejlepši a jedinečné. ()

Chrysopras

Je bizarní, jak se tu jako děti přebíjejí odpaďáci s pětihvězdama. Já to nejspíš neuvidím, pokud to bude jen kino záležitost. Mám akorát jedno přání - doufám, že tenhle řekněme koncept, není budoucností kinematografie... ()

ilemas

Ze začátku jsem myslel , že to bude hrizná nekoukatelná blbost a chtěl to několikrát vzdát, ale nakonec mě to velice zaujalo a film se mě docela líbil. Zajimavý nápad. Kazmu jsem dosud vůbec neznal a díky filmu jsem ho takto poznal. Dost pobavilo. ()

William_

Zase bych to s tím hodnocením nepřeháněl. Je to prostě další kazmovinka (akorát na plátně), jejíž děj je z větší části o tom, co se dělo s tím zakopaným autem s penězi. Kazmův snímek se snaží o filmový nádech, ale ve většině filmu to za mě nefungovalo. Nejsilnější byl pro mě začátek a konec filmu, prostřední výplň je prostě uměle nahraná vycpávka, aby to mělo ten filmový nádech. Marketingově skvěle zvládnutá práce - kina budou plná i na dopolední projekce, avšak žádná filmová revoluce, jak se v reklamách hlásalo, se ani náhodou nekoná. Kolik tahle bublina vydělá chechtáků nikdo z nás ani netuší, ale po této stránce musím Kazmovi a jeho týmu smeknout klobouček. Film který Vás zabaví? - Ano. Ale bude na něj za půl roku někdo vzpomínat? - Spíš ne. Zkrátka už to nemělo ten kvalitní "vibe" těch starých OMS jako bylo Prostřeno, hokej v Rusku nebo Yes man. No nic, tak kartičky do ručky, a za pár měsíců se uvidíme u další Onemanshow, kde se (ne)dozvíme kdo (ne)vyhrál novou Kazmovu hádanku. Jen doufám, že už to bude na Streamu a ne v kině. Tam to totiž Kazmovi sluší víc, avšak ostudu neudělal. Jen nasr*l pár závistivých lidí na sítích a vydělal na tom opět balík. 4,5/10. ()

M.i.k.e

nejsem Kazmův fanoušek a vyjma Prostřena mě jeho tvorba míjela velkým obloukem. Když se jeho film objevil na Netflixu, zvědavost zvítězila a jal sem se zjistit kolem čeho byl takový humbuk. No a dojmy jsou přinejmenším smíšené. Na jedné straně je to totiž na české poměry slušně řemeslně zvládnuté a chvílemi i dost vtipné. Na straně druhé je to celé docela těžko uchopitelné a nevím jestli to vůbec vnímat jako film a nebo jen jako dlouhou reklamu na Kazmu smíchanou s heist filmem a milostným dopisem Kazmově bývalé přítelkyni (jakkoliv mi to chvílemi nepřišlo úplně upřímné). Nemůžu říct že bych se nudil a vzhledem k nulovým očekáváním mě filmové Onemanshow vlastně celkem příjemně překvapilo, ale ta pachut všudypřítomných "ale" bude ještě nějakou chvíli přetrvávat. Tím spíš když si k tomu člověk přičte jak celá tahle šaráda nakonec dopadla dost smutně...50% ()

C0r0ner

...a mně to přišlo v pohodě. Samozřejmě se nejedná o nic převratného, ale místy je to prdel a hlavně mě na to nesralo koukat jako na spousty jiných filmů. A že jsou youtubeři pro spoustu lidí (včetně mě) retardi? Jo, ale dokud se kupuje, tak co by se neprodávalo, že? 60% ()

necisty

Musím upřímně říct, že to bylo celkem dobré. Problém je ten, že to mělo jít do televize a ne do kina mezi dnešní trháky. Čekal jsem od toho něco jiného a ono to opravdu bylo jiné a spousta zdejších lidí to nepobralo. Nemůžeme to s ničím srovnávat a tak dávám za 4 za to, že se to obyčejnému klukovi podařilo. Velice málo lidí dokázalo něco podobného, dokonce v jeho věku. ... Nadsklepí Kroměříž ()

PavelVanekArt odpad!

Samolibá hoňka nejprofláklejšího cápka v republice byla kvalitní asi jako moje strava. Vždycky z ní totiž bude hovno. Stejně jako s tímhle. Odpad ()

Alfréda

Vlastně se to moc neliší od toho, jak vypadala Onemanshow dosud. Vše, co to má navíc, je strašná slabota - pokus o příběh, stupidní dialogy, pokus o hraní (a to platí nejen pro Kazmu). Celý film je pak skutečně milostným dopisem holce, která se má díky filmu dozvědět, že to celé bylo trochu jinak. Příběh je ale fakt strašný (chlapík mě vydírá, protože jeho žena pracovala na Primě, když jsem udělal Prostřeno) a je dost poznat, že je šitý horkou jehlou - viz Kazmovo "tady máte 3 knížky o tom, jak se píše scénář a vy si to do rána přečtěte, protože zítra začínáme". Že ho hodnocení filmu překvapilo a zklamalo jen dosvědčuje, jak o filmu neví vůbec nic a fakt to neumí, a že bez Kruga to nepůjde. Nic než jen megalomanské gesto Andree, které jsme my všichni zaplatili svým zhlédnutím - a i těch bájných 22 mega je z našich kapes, ne že ne. Asi 3x mne pobavila nějaká hláška, za to jedna hvězda. ()

campix

Kazma v zajetí svých triků. Já už ani nevím, co chce touhle věcí dokázat. Ano kapsu si na méně bystrých namastil, ale nemá to vůbec co nabídnout, nemá to přesah a ten bulshit, který tu prezentuje mu snad nikdo nemůže věřit. Tak nějak jsem sice chtěl vidět, o co jde. Nicméně naprostá ztráta času a soudnosti. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva