Rozpočet $-miliónovTržby USA $839,865Tržby Celosvetovo $-(19.9.2009)

• slunicko2

Je to jako německé porno ze sedmdesátých let, ale bez sexu. 24letý Peter Firth (titulní role) byl pěkný kluk.(27.8.2016)

Najlepšia komediálna adaptácia, akú som kedy videl! Samozrejme, bavíme sa o prostom TV filme s priemernými hercami, ktorý zaujmú najmä svojim zovňajškom, ale ten prekombinovaný scenár, tie zábavné dialógy ešte podporené preafektovaným českým dabingom - aj pri opätovných sledovaniach je to stále nekončiaca zábava, ktorú v extrémnosti prekoná snáď iba South Park (diel parodujúci "Nadějné vyhlídky"). Moje osobné guilty pleasure. // Keby túto látku dostal do rúk Terry Gilliam a aspoň do hlavných úloh obsadil skutočných hercov, tak by sme mohli dostať psychadelicko-historickú, jemne sexuálne zvrhlú, komédiu aká v kinematografii nemá obdoby. Škoda, že sa tak na 99% nikdy nestane...(18.1.2017)

"Jediné, co se tu vůbec hýbe, jsou koňská střeva.." Ale moje bránice si to rovněž užila..;) Po Tomu Jonesovi další výborná Richardsonova adaptace Fieldinga s navždy nádhernou Ann-Margret a spoustou zajímavých nápadů s tou dopravní zácpou kočárů na čele.. S německým pornem zaměnitelné snad jen po dlouhém pobytu na Sluníčku..;)(27.10.2016)