Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Sancty

Viem, že ten film nie je dokonalý ale ja som sa neskutočne bavil od začiatku do konca. V závere som navyše stihol uroniť aj nejakú tú slzu. Videné trikrát a rozhodne nie posledný. ()

Junglista

Klasická Sandlerovka, čili pohodová komedie, se kterou rozhodně nešlápnete vedle. Konec už je sice trošku přeslazenej na můj vkus, ale eště se to dá. ()

AdamesWWE

[7/10] Veľmi slušná komédia so Sandlerom, zábavná, humor je dobrý, zaujímavý príbeh, Sandler hrá skvelo a Drew Barrymore ma milo prekvapila. ()

Paity

Patrně nejlepší záležitost Adama Sandlera vůbec. A paradoxem je, že mu k tomu vůbec nepomohla Drew Barrymore. Je tam skutečně hodně věcí, kterým se budete smát. A předstatevní mrožů už je jen navíc. ()

LittleMonste

Viděl jsem jednou, dvakrát, třikrát.. zkrátka tohle neomrzí. Adam Sandler nepůsobí tak přehnaně jako v jiných filmech a spolu s milou a neodolatelnou Drew tvoří skvělý pár v nádherném prostředí Hawaie. Kéž by takhle pohodových filmů bylo víc...(94%) ()

Arach.No

Jedna z nejlepsich Sandlerovych komedii.Neni to sice zadna !bomba" ale to vi asi kazdy, i ten kdo tenhle film nevidel.Ale urcite neni podprumerna.Zasmal jsem se u ni, a i kdyz zaverecna pointa byla predem ocekavatelna.I presto davam 4 hvezdicky, mimo jine proto, ze tady mi konecne nevadil Rob Schneider. ()

Radim

Pokud pominu stejně "postiženou" Dory, zapomnětlivou rybku z Hledá se Nemo, pak má film celkem originální prvotní nápad. Vše ostatní je ale snůškou nelogičností, klišé a nebojím se říci i trapností. Nicméně - pokud vypnete mozek, dá se u toho třeba žehlit. Tři hvězdičky dávám za mou oblíbenkyni Drew Barrymore, také "Sam Křepelka" celkem ujde, Sandler je vyjímečně snesitelný, některé formy seznámení jsou celkem nápadité. ()

shimpy(CZ)

Svěží letní komedie s originálním námětem, která opravdu pobaví. Když někde hraje Adam Sandler, je to zkrátka zaručená jistota. Drew to taky sluší... Tento film je ideální na rande. ()

Schuldiner

Taková oddychovka, lehnout si do postele a nechat se prostě lehce bavit celkem lehce plynoucí lehce nadprůměrnou komedií.... Proč ne.. I takový filmy sou potřeba.. ()

jasiska

Iste, bolo tu zopár vtípkov, ktoré asi prekročili hranicu vkusu, ale ako celok to bol taký krásny a vtipný film, že si nemôžem pomôcť. ()

Prochy38

Moc pěkná romantická komedie. A. Sandler i D. Barrymore jsou zde více než sympatičtí. Originální námět dodává jistotu zábavy po celou dobu a pro celou rodinu. A je tomu tak. Moc dobře vymyšlené a snad ještě lépe zahrané:). ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne