Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Master19

Docela příjemné na lenošivé víkendové odpoledne. Tropické exteriéry, atraktivní charaktery, dobře zahradné. Přehlédnu-li některé přestřelené úlety, pěkná komedie. ()

Prekarkar

Moje romantická duše dílo vyhodnotila na 5 "zářezů". Kamera skvělá. Romantické záběry s kompoziční lehkostí diváka doslova pohltí a to vše podtržené krásnou hudbou dělá z filmu opravdovou perlu. ()

VanTom

Sandler produkuje vlastně docela zvláštní humor, sprostý, sexistický, ale zároveň totálně dětinský. Ten tady nicméně hraje jen hlasité druhé housle za originální, nápaditou romantikou s roztomilou Drew, jejíž happy-end se dal očekávat jiný, hollywoodstější v tom negativním slova smyslu ("A jednoho dne se rozpomněla…"). ()

davidek

Nádherně jsem se bavil celý film. Konec mě však dojal jako malé dítě, když se Luci probudí, má na stolečku video kazetu a pustí si svou svatbu. Že bude na lodi jsem tušil. ale že bude mít čtyřletou (asi) dceru mě dostalo. Rob Schneider jako vždy . ()

Scar

Aj keď sú ambície tohoto snímku rozhodne väčšie ako tri hviezdičky, bojím sa dať mu ich. Divák sa určite nudiť nebude, no ak sa niekto rozhodne pozrieť si ho ešte raz, unudí sa. Film by sa teda dal nazvať aj: 50x a stále prvý krát: 1x a dosť. ()

drackula

Túto komédiu mám naozaj rád. Je to pravdepodobne vďaka kope hlášok, gagov, zdrvujúcej dvojke Sandler-Schneider, v tejto úlohe naozaj podarenej Drew Barrymore a do istej miery milej naivite a originalite. 90 % ()

Kalidor_

Tahle komedie mě mile potěšila, protože upřímně řečeno............čekal jsem blbinu. Sandler se nesnažil být za každou cenu vtipný, Byrrymore byla roztomilá a romantika byla únosná. Tedy 4* :-) ()

Kosmik 1

Takhle má vypadat správná komedie. A ještě ke všemu s originální zápletkou. Na své si přijdou i milovníci romantiky. Adam a Drew jsou docela povedená dvojka a pěkně se na ně kouká. EDIT 27.3.2013: Po dalších shlédnutích přidávám poslední hvězdu. Tahle komedie se neokouká a je opravdu velmi originální a myslím, že i toho největšího odpůrce romantiky rozhodně nemůže urazit. 90% ()

Ravi

V podstatě taková klasická americká rodinná romantická komedie, která má originální zápletku. 55%=3/5 ()

Pipes

Adama Sandlera můžu. Navíc spolu s Drew Barrymore tvořili povedený pár. Opět skvělé sandlerovské scénky, spousta vtipu, ale bohužel sem tam něco trapného, což k tomu neodmyslitelně patří. Ale rozhodně příjemný oddech. ()

Nepi

Komedie s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore hýřící skvělým nápady a vtipnými gagy...Ztráta paměti vytvoří sled nečekaných a zábavných okolností,na které se dá koukat i víckrát...50x a stále poprvé... ()

silent cut

Nejen z kolegiality...ten film je milý, příjemný, pestrý a věřte nebo ne, viděl jsem ho už čtyřikrát...pravda...po těžkém dnu v práci a láhví absinthu na stole, ale nikdo není dokonalý... ()

P1tr

Jedna z lepších a normálnějších Sandlerovek s nebývalým počtem romantickým momentek. Název perfektně vystihuje podstatu filmu, jejíž námět je dostatešně vytřískán a postkytuje spoustu prostoru ke smíchu. Každý si tu najde něco. ()

Specs

Hlášky Alexa: - "Nic neříkej, protože mám pro tebe jedinečnou nabídku. Teď půjdu k tobě do kanceláře a celá se svlíknu do naha. Další krok už je na tobě. Nejsem už tak pružná jako dřív, ale vynahradím to nadšením a odvahou experimentovat, co říkáš?" Henry: - "Nevím jestli to víš, ale já nejsem na chlapy." & Lucy: - "Co to děláš?" Henry: - "Nic. Sundavám ti smítko." Lucy: - "Ty mi hladíš prsa!" Henry: - "Omlouvám se. Ale je to po třiadvacáté, co se spolu takhle líbáme." & Henry: - "Dáš mi první poslední pusu?" ()

jenik71

Ztráta paměti v komedii. Dalo by se říct, že s tím nelze nijak zvlášť naložit. Tato romantická komedie ovšem ukazuje, že se z tohoto tématu dá vytěžit maximum. Výborný nápad, navíc zasazený do atraktivního prostředí. Výborný Sandler, jemuž divák vyloženě drží palce, aby se mu milovanou Lucy povedlo získat. Pro mě nadprůměrná zábava. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne