Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

`barocco

Pre mna za tri ale vzhladom na neustale reprizy v nasom rodinnom DVD zo strany clenov domacnosti musim dat 4 hviezdy. Ta z lepsich Sandleroviek a Barrymoroviek. Navyse zasadena do scenerie Hawajskych ostrovov ktore davaju filmu prijemnu atmosferu exotiky. Vsak kto by nezatuzil po malom bungalove na brehu Ticheho oceanu kde v pozadi sumi more a znie cliva havajska gitara? Ak niekomu opat vadil herec Rob Schneider tak nech mu je zadostucinenim ta nakladacka bejzbolovou palkou ktoru mu v tomto filme nalozila Drew Barrymore... ()

wellbloud

+ Naprosto geniální myšlenka a skvělé obsazení. Role přišité na míru - Příliš mnoho romantiky, hlavně scéna když odjíždí moc nezapadá. ()

covice

Sandler mi tam moc neseděl, Schneider mi to vynahradil. Nejlepší herecké výkony podal tučnák a mrož. Sean Astin si těsně za nimi vtipně šlapal na jazyk. ()

BillieJoe

Miluju komedie, miluju Adama Sandlera i Roba Schneidera a Drew Barrymoore to tady seklo :) Já se teda bavila celý film, některé scény mě i dojaly (jsem prostě citlivka, já brečím snad u všeho :-)) Tohle je dobře praštěný, Sandlerovy neústupné a mnohdy neúspěšné "nálety" na Drew a některý Schneiderovy vtípky byly možná trapné, ale mě to pobavilo, život přece není jenom o tom být vždycky za inteligenta, kterej se nikdy neskloní k něčemu, co by mu mohlo snížit reputaci,a víte co? Takovej člověk je pro mě trapnej :D Život je sám o sobě tragickej i komickej, ne-li fakt přímo trapáckej, ale já na tohle všechno říkám: "Who cares?!" Já dávám 4* :D ()

Hucocaky

Vidieť takýto film je doslova zážitok. Adam Sandler je presný typ na tento druh komedií a mňa osobne nikdy nesklamal. Úžasná komédia na ktorej som sa smial celý film a ešte dlho potom. Ozvučenie a soundtrack hodnotím na jednotku, perfektné. Film ktorý ukáže, že nie všetky filmy sa musia skončiť ako Janko, Marienka a perníková chalúpka a aj tak sa dokáže skončiť úžasným spôsobom. ()

Kozlowski8

Krásný film, obsahující velkou porci humoru, trochu smutku a dojemných scén, krásně napsaný scénář a dialogy, hezká hawaiská příroda, vše podpořeno sympatickými výkony herců v hlavních i vedlejších rolích, včetně těch zvířecích. 95% ()

Enzo555

Krásna myšlienka, krásna Drew, krásne prostredie a krásny Rob Schneider, jeden z mojich obľúbených zlých hercov. Inak sa všetko podriaďuje a klania Sandlerovi, čoho sme svedkami v každom jeho filme ()

kverula

Drew Barrymore mám v komediích ráda, z Adama Sandlera jsem byla ze začátu trochu rozpačitá. Ale fungovalo to a z filmu se stala příjemná aloha komedie, která mi zvedla náladu a skóre u Seana Astina v roli steroidovýho machírka. ()

pavla.o

Nemůžu si pomoct, ale poměrně slušná komedie, ne nic přiblblého á la Amerika. Teda, blbost to je, ale taková milá. Má to neobvyklý námět a pojem "romantická" v tomto případě určitě ustojí i chlapi, nečekejte žádnou Rosamunde Pilcher. Herecké výkony jsou přiměřené, myslím, že hercům role docela sedly. ()

fafejt001

VTIPNÉÉÉÉÉÉÉ, PĚKNÉ , ZÁBAVNÉ , NE LACINÉ , NÁPADITÉ , HROMNICE JSOU FAMOZNÍ , ALE TOHLE MNE PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPILO . TAKŽE FAJN . DÍKY DREW A ADAM . JEN HOUŠT . ()

Horác

Občas k pousmání, občas k poudojmutí. Ale celkově velmi slabý film, kde jsou takřka všichni trapní. Nejvíc zvířata a děti a taky většina "vtipů". Nebýt Drew, byl by to čistokrevný odpad. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne