Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

V době mezinárodní krize se diplomatka snaží zvládat novou práci na pozici ostře sledované velvyslankyně ve Velké Británii i divoké manželství se slavným politikem. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Za mě velká spokojenost. Ne sice úplně maximální, ale něco si musím nechat na další sérii, víme? A bude? Jasně, že jo! Po takovém konci to snad ani jinak nejde. Moc bych ocenil, že je to po dlouhé době seriál, který sice nejde brát úplně vážně, ale je inteligentní, s uvěřitelným dějem a dialogy, no a pak hlavně s herci.  Keri Russell jsem neviděl od Servírky, ale tady se ukázala být naprostou trefou do černého. Totéž lze bez nadsázky říct i o jejím manželovi, šibalském Rufusu Sewellovi, na kterém zcela jistě nezůstalo jediné dámské oko suché. Jak to s nimi bude dál, to absolutně netuším, jen vím na beton, že já určitě nebudu chybět. ()

hanagi 

všechny recenze uživatele

Tak takhle to ve vrcholné diplomacii určitě nevypadá. Ale zase by to byl pěkný mazec, kdyby ano. Je lepší do toho až tolik nevidět... Ale proč se bát, jdeme se bavit.  Atraktivní prostředí, intriky na každém rohu, zdání reality, břitké dialogy a bezchybné herecké výkony. Rufus Sewell navíc jako třešinka na dortu. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Valná většina dění se odehrává v kancelářích ambasád a ministerských sídel, takže je to primárně o dialozích. A ty jsou vycizelované, zábavné a sem tam hodně kořeněné. Ale je jich moc. Tvůrci to celé pojali primárně jako politické drama řízlé trochou satiry, ale kdyby sem tem ukročili to thrillerových či akčních vod, byl by seriál z mého pohledu komplexnější a mnohem zábavnější. Tím ale neříkám, že bych se nebavil a tuhle diplomatickou hru nedoporučil. Už jen kvůli Keri Russell a Sewellovi to stojí za vidění. Stejně tak baví vztahové propletence, vedlejší postavy jsou načrtnuté na výbornou a baví i reflexe dnešních problému i podobnost jednotlivých aktérů se svými skutečnými předobrazy. Tak třeba se v příští řadě trošku šlápne do pedálů. Ale i kdyby ne, rád se na ní podívám. 70% ()

Bolex 

všechny recenze uživatele

Varování! Seriál se určitou dobu tváří jako seriozní vhled do vysoké politiky a konstrukce mezinárodních vztahů. V dialozích zmínky o válce na Ukrajině zprvu znejistí i zkušené diváky. Brzy se ukáže, že jde o něco jiného. Totálně zakvótovaný výběr herců (včetně jednoho bezpohlavního), přehnaná suverenita hlavní hrdinky a pomalu se posouvající děj se nezadržitelně mění v telenovelu pro vyhraněné divačky. Ty si užijí skutečná dramata - kostým, nebo šaty, šaty černé, nebo červené, prostě nervy drásající akce... Samozřejmě zjednodušuji, ale varování platí, o skutečné práci zpravodajců,  diplomatů a vrcholových politiků se dozvíte málo. ()

k212 

všechny recenze uživatele

Tak tuto sérii politicko-diplomatických twistů a podrazů v čele s neortodoxní americkou profesionální diplomatkou a jejím pletichářským manžílkem jsem si hodně užívala. Víc než drama to vnímám jako satiru, hodně jsem se bavila dekódováním předobrazů mnoha postav a jejich vzájemného provázání! Jo a druhá sezóna by se docela hodila! ()

Galerie (241)

Reklama

Reklama