Známa, nebezpečná zlodejka a vrahyňa Lucy Diamondová sa vrátila späť do mesta. Nikto o nej ešte nepodal svedectvo, pretože nikto stretnutie s ňou neprežil. Do akcie nastupujú špeciálne agentky D.E.B.S., vycvičené pre boj so zločinom každého druhu. Pátranie po vrahyni by možno prebehlo bez najmenších komplikácií, keby sa najlepšia členka tímu D.E.B.S. nezamilovala, a to rovno do nepriateľa číslo jedna, do Lucy Diamondovej... (oficiální text distributora)

Elegnor

Absolutní shit, retardovanej člověk vymyslí lepší dialogy, absurdní scény, ale o tomhle to vážně neni.. Pokud to člověk bere jako odreagovačku ve který pobíhají lehce oděné agentky bojující s lesbickou megazlou kráskou sídlící v doupěti zla, dá se u toho skvěle pobavit. ()

brzozin odpad!

Neskutečná hovadina, u které jsem chvílemi přemýšlel, kdy si to konečně začnou holky pořádně rozdávat a bude z toho alespoň průměrná eroťárna. Bohužel zůstalo jen u náznaků, takže přemýšlím, co bylo vlastně cílem filmařů. Je to něco na způsob Charlieho andílků, jen pro diváky, kteří mají raději teenky. Spíš si říkám, že je vidět, jak směšné mínění mají o divácích. ()

MiD

Ze začátku pro mě opravdu dost trapná komedie, s velmi podprůměrným scénářem. Některé scény stály jen za pousmáníKe konci filmu jsem dostal i úsměv na tváři. Možná proto, že se nejednalo pouze o akční komedii, ale o trochu netypicky romantickou. Lesbická láska mezi dvěma hlavními hrdinkami, zápornou Lucy a kladnou Amy a romantické scénky, vnesly do filmu opravdu osvěžení. Pár lechtivých postelových scén také nebylo k zahození, být jich více, mohlo by se jednat o vcelku dobrý erotický film. Určitě stojí za zmínku, že obávanou Lucy Diamondovou hraje krásná Jordana Brewster, která filmu vnesla opravdu velké plus! Ale na druhou stranu zase nechápu, proč šel do tohoto filmu takový herec, jako je Michael Clarke Duncan (Zelená míle, Sin City). ()

infernet

Kravina je to šílená, o tom žádná, ale hodně mě pobavila hlavní milostná dvojce, protože bych nikdy nevěřil, že se v americkém filmu pro mládež něco takového objeví. Takže za ty hezké holky dávám jednu hvězdu. ()

blekekeke odpad!

Šaškárna s holkama co běhají s robertkem v rozkroku a když dojde k fackovačce, tak je to jak baletky na karate. Po chvíli punkový klub, v kterým frčí poslední model disca ... no ty koky ... za chvíli přijde nášup s blízalkama, a to už tak nějak jeden tápe, jestli je to akční komedie, nebo lesbi-show ... ()

endymion

Ta jediná hvězdička je za pekelně krásnou Jordanu Brewster, za milého medvídka M.C. "Koffee" Duncana v epizodní roli a taky za velmi dobrý soundtrack. Jinak nudná komedie bez špetky vtipu a o nějaké akci snad ani nemůže být řeč. ()

camomilla

Tenhle film je hloupej jako "hlavni hrdinky". Vznikl jen proto, aby potesil muzske poblikum kratkymi skolnimi uniformami, odhalenymi brisky, zbranemi a les tematem. Hloupost tak nebetycna a nevinna, az me bavila :-)) ()

KapitanKuraz

Čo homoklády, sú tam mladé kočky a to je polovica úspechu, stupídne je to tak akurát na smiech, sem tam padne dáky hlod, no super. ()

wierzbowski

Neuvěritelný. Ježiš to je chujovina ... jenže ... jestli dam míň než 5***** tak budu sám před sebou vypadat jako blbec. Celou dobu jsem se u toho přiblble usmíval. Jak se objeví v záběru Jordana Brewster, jsem uplně LOST. Sara Foster je taky velice přitažlivá. Forma (hmmm tam vlastně, žádná není...) zvítězila nad obsahem. Prostě a jednoduše. Člověk pořád hledá další Forrest Gumpy, Jehňátka, Vetřelce. Každý by měl mít právo na slabou chvilku ... ta moje se jmenuje D.E.B.S. ()