Známa, nebezpečná zlodejka a vrahyňa Lucy Diamondová sa vrátila späť do mesta. Nikto o nej ešte nepodal svedectvo, pretože nikto stretnutie s ňou neprežil. Do akcie nastupujú špeciálne agentky D.E.B.S., vycvičené pre boj so zločinom každého druhu. Pátranie po vrahyni by možno prebehlo bez najmenších komplikácií, keby sa najlepšia členka tímu D.E.B.S. nezamilovala, a to rovno do nepriateľa číslo jedna, do Lucy Diamondovej... (oficiální text distributora)

Lukoboss

HA HA HA HA HA.... to není smích štěstí ani kvůli pobavení, to je smích čistého zoufalství. Já se ptám PROČ? Proč to někdo dělá? My (diváci), a teď si troufnu mluvit i za ostatní, nemáme vůbec potřebu se dívat na nepodařený, milionkrát provařený a úplně příšerný parodie, který jsou postavený na kozatých protagonistkách v minisukních. Myslím, že inteligence velké většiny je tak vysoká, aby se tímhle nenechala oblbnout. ()

chamba

Matne si spomínam, že tento film som videl dakedy pradávno a zaujala ma tam jedna herečka, ktorá v tomto snímku bola neuveriteľne atraktívna a práve za túto slečnu dávam jednu hviezdu. No tým pádom, že nič iné si z filmu neviem vybaviť musel to byť slušný odpadík. ()

iXtr3m3

"Krávovina", ktorá svojho času chcela preraziť kvôli dvom hviezdičkám z Fast and Furious, ale nevyšlo. Michael Clarke Duncan sa tu samozrejme ocitol náhodou. ()

Reverger

Potencionální akční lesbičky v akci a za zády tým vlezlejch sexy holek. Komedie a pointa v háji, ale za těch pár sexy natřásajících se buchet alespoň jedna*. ()

Chajimwitz

Moc rád bych tomu udělil odpad,ale nebylo by to asi úplně fér,neboť po odsledování asi 20 minut,jsem dospěl k závěru,že nemá smysl ztrácet čas takovou hloupostí. ()

Lovely.Bones

No, nic jsem nečekal a nic jsem taky nedostal. Špatná akce, špatná romance a dokonce i špatné, pseudo hezké ksichtíky, které neumí hrát ani náhodou. Je to opravdu hodně nudné a fádní, ale zase to není otřesný. Michael Clarke Duncan (R.I.P) tento film právě dělí od odpadové hranice. ()

sedlo03

Tak co no!!? Bavil jsem se u toho královsky a vůbec mě nezajímá, že všichni ostatní to považují za prkotinu první třídy. Screw you people! ()

arcticsky

Znáte ten pocit, že někdy je něco tak blbé, až je to dokoukatelné? Možná to má něco společného s masochismem...:-) ()

Hepy13

Je to mega ptákovina o tom, jak se agentka zamiluje do zločince. Na tom není nic zvláštního, až na to že agentky jsou polonahé holčičky ve školních uniformách, s vysokými podpatky o jejichž IQ se dá silně pochybovat. Např. jedna agentka řekne druhé "kryj se!" a ona tam jde stejně jak prase na porážku. A zločincem je frajerka, která nejenom že je superpadouch, ale ještě k tomu je lesba. Takže o zábavu je postaráno. Ovšem nevím jestli to byl záměr tvůrců nebo jestli do toho nechtěně spadli. Aspoň je tu jeden vyčnívající faktor...a to je okouzlující Jordana Brewster (která je jen tak mimochodem přesně můj tip) s jejími lesbickými sklony. ()

tyna97

Lepší holčičí akční komedii jsem snad neviděla. Místy to sice bylo zvláštní, až nudné, ale já se u toho bavila. ()

Matli

Už je to tedy dýl co jsem to viděl, ale hodnocení si to zaslouží. Je na co koukat, to je ale vše :-) Bez holek by to byl jasnej odpad. ()

G900

Lesbicko-feministická slátanina plná špatných triků a ještě horších hereckých výkonů... Duncane, proč?? :-( ()

Ydrosten

Totálně ujetá kravina, ale z tak hezkýma holkama, že to hodnocení přece jen nemůže být až tak oběktivní. Za 2 hvězdy - ale jen kvůli těm holkám. ()

MickeyStuma

V maturitních písemkách je ukryt tajný test. Tento test neprověřuje jak umí studentky číst, psát nebo počítat. Ale zjišťuje jejich vrozenou schopnost lhát, podvádět, bojovat a zabíjet. Ten, kdo uspěje je přijat na tajnou polovojenskou akademii. Někdo jim říká svůdkyně, někdo jim říká špiónky, jen blázni jim říkají neviňátka. Ony sami si říkají agentky D.E.B.S Po představení kratičkého promo filmečku nazvaného jednoduše D.E.B.S. dostala režisérka a scénáristka v jedné osobě zelenou a natočila dívčí akčně špionážní film, za který by se nemusel stydět ani televizní kanál Disney Channel. Styl původních Charlieho andílků je stylový v celé své prvotřídní naivitě. Šablonovitý děj, krásné dívky, akce, láska, romantika. Co chtít víc. Snad už jen tu logiku. Je to blbé každým coulem a kdo se na to mimo cílených dívek vydrží dívat déle jak deset minut, vydrží už opravdu všechno. ()

levente

Nejlepší amatérský film, co jsem z americké produkce kdy viděl. S divnými komerčními filmy se poslední dobou roztrhl pytel. V rámci politické korektnosti je ve filmu k dispozici dokonce lesbická láska. Za úsměv Jordany Brewster odkoukaný (může být úsměv odkoukaný) od Catherine McCormack dávám plné hodnocení. Je to hezky povrchní... ()