Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

Compadre

Hrozná fraška...původní Taxi mělo taky mouchy, ale tady jich lítalo jak v chlívě. Hlavní hrdinka je tlustá rádobydrsná černoška - taxikářka, pak je tu úplně pitomej policajt, jeho posmívající se kolegové...a navrch je tu ještě zakomponovaná policajtova věčně nalitá matka. Hlavní přednost tohohle kousku je v účinkování megarajcovních ženských (posádka červeného bouráku), bez kterých by byl tenhle film poloviční (nebo možná by nestál vůbec za nic). ()

Danny F.

Proč se pořád musí vykrádat? Trochu mě mrzí že někdo 'opět' kopíroval. Na druhou stranu za moje miláčky /BMW/ musím dát o jednu hvězdu navíc. 55% ()

VanTom

Obsazení Queen Latifah do role nedostižné "parkourové" cyklistky, řidičky a autofanatičky muselo někomu připadat jako strašná prdel, nebo se jednoduše zbláznil. No nic, ve skutečnosti úplně nesympatická ani tragická nebyla. To hůře dopadla spousta ukecaných "haha" scének, kde se Jimmy Fallon choval jako totální imbecil a chudák divák se tomu měl smát. Postupně naštěstí tyto situace spíše ubývaly, nicméně nálepka naprosto zbytečného remaku zůstala. ()

Jacob23 odpad!

Francouzska verze se mi docela libila..Tohle byla ale nehorazna tupost..Uz jen ten zacatek kdyz tlusta cernoska svisti na kole byl dost nerealny..pak kradouci a superstrilejici supermodelky-odkdy takove baby potrebuji krast?atd atd mno proste dalsi film co dela z divaka uplneho tupce ()

giovanni3 odpad!

No to byla síla... Vidím název Taxi a hle netrefil jsme oblíbený film Taxi, ale jakousi napodobeninu filmu, který mám rád to je hned tak 1* dolů... Queen Latifah v hlavní roli? Tak tu fakt nemám rád a to ze všech úhlů pohledu, hereckosti všeho to je zas minimálně 1* dolů.. Scénář naprosto ,,famózní,, tudíž minimálně 2* dolů + klasické vyznání lásky na obrazovce a propojenost s NASCAR.. Jimmy Fallon taky trapas... a hlavní zlo představí tlupa holek.. Místo skvělého Peugot 406 nastoupí obludný hnusně upravený americký Ford... Utrpení ODPAD! .. ()

fox171cz odpad!

Stupidní Američané si přivlastňují celý svět, odporná komedie jako přes kopírák. Jeden z mála filmů kterému dávám odpad ! ()

kenkaku odpad!

V případě tohoto "úžasného" remaku jsem váhal mezi jednou hvězdičkou a odpadem... Jsem totiž obrovsky zaujatý vůči předělávkám Evropských filmů "po Americku", obzvlášť těch co znám a mám rád. Se vším respektem k Queen Latifah - do role zoufale nesedí. Jimmy Fallon není ve filmu roztomilý moula, ale zoufalé nesympatické vemeno. Vážně tregedie která si nezaslouží jedinou hvězdičku... ()

NICOX

Jo, krást se nemá (ovšem v tomhle případě myslím, že se nemaj krást nápady). No tak, tohle už tu přece bylo. Akorát ne HI, ale SALUT. 30 % ()

Miksilak odpad!

Opravdu strašnej remake perfektního Taxi. Jak může distributor napsat, že Queen Latifah je krásná a sexy, to fakt nechápu. Spíš by se hodilo špekatá a hnusná... Ale co mě nejvíc zaráží je, že se pod tento "film" podepsal i Luc Besson. ()

Pavlík

24. 01. 2011(41.); Isabelle se svou postavou umí perfektně na osobním kole, ale francouzský taxikář Daniel Morales je určitě lepší řidič ()

iXtr3m3

Nebolo to až také zlé. Len toho vtipu tam bolo pomenej a Latifah so svojou tlstou prdelou mi vadila už dávno a tu tým duplom. Aspoň že Jimmy hral toho blbca fajn. :) ()

Hopper

No jo, ziadne veldielo svetovej kinematografie, koniec koncov to nebola uz ani predloha. Jedine na co sa da aspon trochu pozerat je Gisele a Co., ktore su skutocne k zakusnutiu, ale herecky to zase nie je nic moc. Co zostava je nie velmi vtipne, nie velmi akcne a obcas dost stupidne dielko urcene na zviditelnenie Queen Latifah pre jej americkych tmavsich obcanov. ()