Cady Heronovou (Lindsay Lohanová) vychovávali její rodiče zoologové v africké buši a ona si myslí, že o "přežití nejsilnějších" ví všechno. Když ale tahle patnáctiletá dívka, která se vždycky učila doma, poprvé vkročí na půdu veřejné střední školy, zákon džungle dostane úplně nový význam. Cady se pokouší najít své místo mezi frajery, šprty a jinými subkulturami a narazí přitom i na nejhorší druh ze všech – včelí královnu, jinak řečeno chladnou a vypočítavou Reginu Georgeovou (Rachel McAdamsová), velitelku nejelegantnější partičky ve škole zvané Plastik. Když se pak Cady zamiluje do Reginina bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Bennett), včelí královnu jako když bodne – a začne plánovat, jak zničí Cadyinu společenskou budoucnost. Cady má ale taky drápy, a když se dostane do ďábelské "války dívčích světů,“ vystrčí je – a celá škola se bude muset spasit útěkem. (HBO Europe)

newt17

Tvůrci překvapivě nepodceňují inteligenci diváka. O to překvapivější, že je to dílko o Američanech pro Američany. ()

laserr

Další z řady těch teenagerovských komedií, které se snaží dokázat divákovi, že jsou přesně to, co nejsou a rozhodně nejsou to, čím jsou...každopádně si minimálně 5x během filmu musí každý říct: "Sakra, tohle už sem někde viděl..." No a tady nastává jádro problému. Naštěstí je to poměrně inteligentní oddychovka a nebýt toho závěru(odpusťte mi všichni, kdo ještě věříte na pohádky, ale tohle už je vážně příliš) dal bych tomu i nadprůměrné 3*. ()

Pavelos

Tak ty holky byly nejenom protivný a sprostý, ale taky pěkně trapný a hloupý:-) A ještě ke všemu to nebyly žádný krasavice.. No a ten příběh taky stál za to, jako bych toto téma viděl ve filmu už alespoň 10x.. Ale aby zase nebyla jenom kritika, tak mě opravdu celý film bavil ten "růžovej pežot":-) Ten měl nejenom dobrý kecy, ale celá jeho role byla v pohodě.. ()

hnkflknk

Ach jo, zase další děsně nudná teenagerovská komedie. A ten nesmyslný konec byl jako shnilá třešnička na plesnivém dortu. Ze začátku to vypadalo "docela" slibně, určitě to mělo určitý potenciál, ale ten konec.......pan scénárista ho , zdá se, uhňahňal pěkně narychlo ze "žádných nápadů". ()

Kratoc

Já nechápu, že se vždycky nechám něčím zlákat a i když vím, že to bude zase jeden z těch filmů, kdy mladí a neklidní řeší jiné mladé a neklidné, tak si stejně myslím, že to nakonec bude jiné. A... není. ()

andio

Na záčátku jsem myslel že chcípnu smíchy, už dlouho jsem (možná bohužel) neviděl ve filmu lepší gag. Lindsay Lohan přijela z Afriky (kde do svých 14 let žila se svými dobrodružnými rodiči) a jde poprvé do normální školy. Do třídy příjde ředitel a říká učitelce, že ve třídě mají novou žačku a že tedy přijela z té Afriky. Načež se učitelka otočí na nějakou na pozadí sedící negryni a říká: "Tak tě tu vítáme" :D:D Oh hell, já tak miluju rasistický vtipy :D ()

poet

Tak hlupo americké zo všetkým kliše že je to až zábavné a tak to svoj učel v podstate splňa :) V rámci teen komedii stale pozeratelné a nie je k tomu treba ani tonu buldočího spermatu. ()

maty39

Geniální film, který jsem viděl víc jak 20x. V originále je neskutečně nahláškovaný a jak jsem se přesvědčil v minulosti, hlášky z Mean girls jsou v anglicky mluvícím světě všudypřítomné. Překvapující je, že neznám u nás v okolí nikoho kdo tento film zná, ale za hranicemi jsou Mean girls docela dobrý icebreaker (ehm, relativně :-)). Stačí použít That's so fetch... a jen sledovat kdo se chytne. Většinou když si Mean girls pustím, tak je sleduji alespoň dvakrát. No nic, jdu koukat dnes podruhé. ()

Nolanofil

Jednoduchý námet vytažený na maximum, vdaka scenáristickej nápaditosti Tiney Fey a výbornému hereckým talentom - MacAdams a spol. Čo viac si v rámci žánru priať. ()

Jaroslaf

Jestli je někdo definice HOTství, tak je to amanda seyfried v této roli. V žádné roli už pro mě nepřekonala jak strašlivě moc jí to sluší hlavně tady. Potkat takovouhle kočku na ulici, okamžitě jí požádám o ruku. Amanda je tu opravdu Neprávem opomíjená, a z ústřední čtveřice nejvíc sexy v těsném závěsu za Lindsay Lohan, do který by ste všechny ty drogy a polygamii na základě tohoto snímku nikdy neřekli. Film jako takovej je zábavnej, vtipnej, dobře napsanej, zrežírovanej, zahranej i natočenej, a od roku 2005 jsem jeho pravidelným divákem :) ()

Cartmof

Tohle je oproti Sex Education zase nejčirejší high school drama, který můžete najít. Stále je to však zábava. Doporučuju ()

TaanStari

Noo, vídím že všichni komu se to líbilo nadávají na konec. Podle mě právě tady ten konec nepůsobí tak strašně jako ve stovkách jiných rádoby moralizačních komedií. A teď k samotnému filmu: Nenudí, není to žádný fekální humor, spíš lehká satira na všechny tyhle "teen komedie", vynikajicí obsazení a skvěle zahrané. ()

Zeek

Kravina je to obrovská, ale když máte velkou slabost pro Lindsay Lohan jako já, tak se na to i dodíváte. Omlouvám se za neobjektivní hodnocení, ale jen kvůli Lindsay dávám 3*, jinak by hodnocení bylo daleko nižší. Moje hodnocení: 60% ()

Martyr odpad!

Tu sa neviem rozhodnut. Na jednej strane som ochotny dat hviezdicku za pekne oci a poprsie L.Lohan ale v skutku ani poprsie ma tentoraz nedokaze premoct. Tolko odpornych frasiek ako sa nachadza v tomto diele som uz nevidel pekne dlhu dobu. Americka zastava pri 'silnych prihovoroch', jediny cernoch je riaditel skoly, ucast homosexuala spriazneneho s 'dobrou stranou', pokarhanie celej skoly v telocvicni a nasledne 'ocistenie dusi' vyspovedanim sa zo zlych skutkov, konecny vecierok stredoskolakov so silnym posolstvom a naslednym zavrhnutim ceny doplneny pohladom hrdych rodicov, ktori sa tam nachadzali uplnou nahodou je uz silne kafe aj na mna. Urcite som nieco zabudol lebo pri tolkych silnych momentoch sa clovek nemoze sustredit naplno. Clovek ma az pocit, ze americania si zvrateny system vytvorili zamerne aby mali o com tocit filmy a odsudzovat ho.Chore ()

Protivný sprostý nemrtvý holky

Protivný sprostý nemrtvý holky

05.02.2013

Nemáte dost zamilovaných upírů? Blbá otázka, já vím. Všichni jsme si oddechli, když Twilight sága přestala otravovat na plátnech kin... no, možná ne úplně všichni. Pro ty z vás, kterým žánr… (více)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Sacha rockovým zpěvákem

Sacha rockovým zpěvákem

01.01.2006

Herec Sacha Baron Cohen (kultovní postava Ali G-ho, či hlas lemuřího krále Juliana z Madagaskaru) si v připravovaném biografickém snímku CURLY OXIDE AND VIC THRILLS zahraje postavu rockera Curlyho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005